• Informacje na temat:

  nieproszeni goscie

Artykuły na temat: nieproszeni goscie
 • Pasożyty: Nieproszeni goście

  ​Jak rozpoznać, że pasożyty zaatakowały nasz układ pokarmowy? O obecności pasożytów (glisty, owsika, tasiemca) może też świadczyć nasilenie alergii, częste stany podgorączkowe, bóle głowy, brak apetytu, chudnięcie, bezsenność, nerwowość.

 • Nieproszeni goście w organizmie

  Pasożytami przewodu pokarmowego (owsikami, lambliami, glistami ludzkimi) najczęściej zarażają się dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Uwagę powinny zwrócić przede wszystkim pasożyty w kale dziecka, spadek apetytu, bóle brzucha i nudności, drapanie się (zwłaszcza w nocy i nad ranem) w okolicy odbytu, a także nasilenie alergii i stany podgorączkowe.

 • Nieproszone mrówki

  Czystość i wytrwałość Nieproszeni goście pojawiają się wiosną i wydeptują ścieżki do jedzenia. Aby skutecznie pozbyć się mrówek Faraona - małych, czerwonych - musimy najpierw znaleźć ich gniazdo. Natomiast mrówki czarne to pożyteczne żyjątka. Dlatego nie róbmy im krzywdy. Wystarczy je od nas odstraszyć. Ale przede wszystkim w domu musimy utrzymać absolutną czystość, by nie wabić takich gości...

 • Od kiedy zamieszkaliśmy z mężem nad morzem, moja przyjaciółka często wpada do nas na weekendy. Przyjeżdża bez wcześniejszej zapowiedzi, przeważnie z narzeczonym. Po każdej takiej wizycie kłócę się mężem, który nie lubi, gdy nocują u nas goście. Ostatnio zagroził, że następnym razem wynajmie Magdzie pokój w hotelu. Jak rozwiązać tę sytuację, żeby nie zrobić przykrości przyjaciółce? Aneta z Gdyni

 • Goście w Och-Teatrze

  Zapraszamy na cykl gościnnych występów w Och-Teatrze.

 • Pozbądź się domowych szkodników

  Ekologiczne metody dzięki którym pozbędziesz się "nieproszonych gości".

 • Jak pozbyć się myszy, owadów i mrówek

  Chcesz wypocząć w swoim domu lub ogródku, ale męczące owady i uciążliwe gryzonie nie dają Ci spokoju? Dowiedz się, co zrobić, by nieproszeni goście szybko wynieśli się pod inny adres.

 • W dniach 1-2 lipca w Konstancińskim Domu Kultury i na terenie Parku Zdrojowego w Konstancinie-Jeziornie odbędzie się I edycja Festiwalu Filmowego „Świat Maklaka”, poświęconego niezapomnianemu Zdzisławowi Maklakiewiczowi. Pokazy konkursowe, kultowe filmy, wspaniali goście – to wszystko w letniskowej i nieco leniwej atmosferze podwarszawskiego uzdrowiska. Weekendowy festiwal filmowy to rezultat pracy Konstancińskiego Domu Kultury. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny.

 • Tradycje Bali: Tańce, zęby i porwania

  Jeśli uznają, że wstąpiły w kogoś złe duchy, spiłowują mu zęby. Jeśli przyszłej pannie młodej nie odpowiada wybrany dla niej kandydat na męża, ukochany może ją porwać. A podczas pogrzebu cała wioska i liczni goście mają się jak najlepiej bawić. Mieszkańcy Bali, jednej z najpiękniejszych wysp świata, od wielu wieków kierują się w życiu własnymi zasadami.

 • Dziś są moje urodziny!

  Zaplanuj ten dzień tak, by mały jubilat poczuł się naprawdę wyjątkowo, a jego goście ani przez moment się nie nudzili.

Dyskusje na temat: nieproszeni goscie
 • Re: ​ Martha Stewart: Koci manicure, ćwiczenia dla psa, wybieramy patelnię

  moje tez robie dobre nalesniki ,ale troche grubsze w kostke zlozone podpieczone na chrupke daje sporo jajek i nie obchodzi mnie czy to sie komus podoba robie dla siebie jednej,i sobie dogadzam chyba ze sa nieproszeni goscie wtedy radu nie radu juz taki mam charakter ze proponuje chociaz w myslach a zeby tobie wgardle moje jedzenie ustalo,oprocz mojego meza,ktoremu absolutnie nic nie szkoduje