• Informacje na temat:

  nie mam orgazmu pochwowego

Artykuły na temat: nie mam orgazmu pochwowego
 • Orgazmu trzeba się nauczyć

  Wiele badań pokazuje, że orgazm wywołany pobudzaniem łechtaczki jest przez wiele kobiet odbieramy jako intensywniejszy. Między innymi o tym, że od niego należy zacząć naukę przeżywania rozkoszy, rozmawiamy z Magdaleną Tyrałą, ekspertem ds. seksuologicznych w INTERIA.PL.

 • Czego dzieci nie wiedzą o seksie

  Czerpią wiedzę z internetu, od rówieśników i z kolorowych pism. Potrafią powiedzieć, co to wibrator, orgazm i seks oralny. Do czego więc wychowanie seksualne może przydać się dzisiejszej młodzieży? Z Michałem Pozdałem ze Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej rozmawia Magdalena Jankowska.

 • Sekret kobiecej rozkoszy

  Odkąd urodziłaś dziecko, nie miałaś orgazmu? Sprawdź, co przeszkadza ci w osiągnięciu miłosnego spełnienia i zacznij znów czerpać radość z seksu!

 • 7 pytań do seksuologa, które wstydzisz się zadać

  ...namówić go do wypróbowania pozycji miłosnych, sprzyjających stymulacji punktu G. (np. pozycja "na jeźdźca" z odchyleniem do tyłu). Inne ćwiczenia mogą ci pomóc w osiągnięciu orgazmu pochwowego(...) zaspokajana seksualnie, nie przejmuj się. Zawsze udaję orgazm. Straciłam nadzieję, że kiedyś będę go mieć. Można się tego nauczyć? Można. Ponad 95 proc. kobiet nie znających orgazmu, nie wie, że...

 • Teraz seks może być lepszy niż kiedykolwiek!

  Wiele par właśnie podczas miesięcy oczekiwania na maleństwo odkrywa nowe, ekscytujące doznania.

 • Powrót do seksu

  Odkąd zostaliście rodzicami, łóżko kojarzy wam się jedynie ze snem? Najwyższa pora to zmienić. Trzeba tylko wiedzieć - jak. Sprawdźcie!

Dyskusje na temat: nie mam orgazmu pochwowego
 • Re: Mam problem... nie odczuwam orgazmu, co robić?

  ćwiczyć mięśnie kegla:D poza tym jest procent kobiet,które mimo tego nie odczuwają orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy... poczytaj troszkę;)

 • dziwny orgazm

  Kochałem sie z moją dziewczyną. Robiłem to w pozycji klasycznej to moja dziewczyna potdczas orgazmu pochwowego zrobila kupa na mnie. Powiedziała mi że nie mogła sie powstrzymać było to silniejsze od niej. Powiedzcie mi co mam o tym myśleć.

 • Re: Mam problem... nie odczuwam orgazmu, co robić?

  ćwiczyć mięśnie kegla:D poza tym jest procent kobiet,które mimo tego nie odczuwają orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy... poczytaj troszkę;) właśnie czytam, większość informacji jest właśnie o tych ćwiczeniach. Myślałam, że może któraś w was poradziła sobie z tym jakoś inaczej

 • do Łechtaczka

  mam ten sam problem co Ty:( Mój partner stara sie jak moze ale niestety nigdy nie udalo mi sie osiagnąć orgazmu pochwowego... A CHCIAŁABYM!!!!!!!!!

 • Re: Mam problem... nie odczuwam orgazmu, co robić?

  ćwiczyć mięśnie kegla:D poza tym jest procent kobiet,które mimo tego nie odczuwają orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy... poczytaj troszkę;) właśnie czytam, większość informacji jest właśnie o tych ćwiczeniach. Myślałam, że może któraś w was poradziła sobie z tym jakoś inaczej Może to partner powinien pomóc Ci rozwiązać ten problem a nie ludzie z forum. nie mogę mu powiedzieć, muszę sama

 • Brak orgazmu

  Mańka nie jesteś jedyna i napewno o tym wiesz. Wiele kobiet niema orgazmu pochwowego tylko orgazm łechtaczkowy. Sam mam problem z moją partnerką, Ona też nigdy nie miała orgazmu, a może miała tylko(...) się jakby miała odlecieć, aleeeee orgazmu nie ma :(. Pozdrawiam i życzę szczęścia pa pa. Można odp.: e - mail marcinkaliziom@interia.pl

 • Re: Mam problem... nie odczuwam orgazmu, co robić?

  ćwiczyć mięśnie kegla:D poza tym jest procent kobiet,które mimo tego nie odczuwają orgazmu pochwowego tylko łechtaczkowy... poczytaj troszkę;) właśnie czytam, większość informacji jest właśnie o tych ćwiczeniach. Myślałam, że może któraś w was poradziła sobie z tym jakoś inaczej Może to partner powinien pomóc Ci rozwiązać ten problem a nie ludzie z forum.

 • pytanko

  Mam pytanie, czym różni się orgazm łechtaczkowy od orgazmu pochwowego?

 • Re: Mam problem... nie odczuwam orgazmu, co robić?

  . Łatwiej jest dojść jeśli facet ma dobre gabaryty ; ) Dodam jeszcze, że orgazm łechtaczkowy jest dużo słabszy od pochwowego ale równie przyjemny. Obu przypadkach partner jest bardzo ważny. Jeśli wie co(...)Brak przeżywania orgazmów czasem wiąże się z zakłóceniem polityki hormonalnej w organizmie.Można zrobić poziom hormonów. Orgazmów pochwowych trzeba się nauczyć co nie jest łatwe. A potem kierować

 • Re: Współżycie a orgazm

  ja nie mam orgazmu pochwowego, nie wiem dlaczego bo łechtaczkowy mam