• Informacje na temat:

  nie lubie swojej roboty

Artykuły na temat: nie lubie swojej roboty
 • Nie lubię swojej pracy!

  Polacy najbardziej cenią szczęśliwe życie rodzinne. Ale zadowolenie z wykonywanego zawodu jest też ważne. Gdy praca nie daje satysfakcji, szukamy sposobu, by to zmienić.

 • Jak żyć z bałaganiarzem lub pedantem

  Pierwszy nigdy nie odkłada rzeczy na miejsce. Drugi nie ścierpi plamki na blacie. Niby bardzo się różnią, ale żyć z nimi pod jednym dachem jest tak samo trudno. I jak tu się dogadać?

 • Małgorzata Rozenek: Nie wiem, czy bym się lubiła…

  Ulubienica portali plotkarskich, wielokrotnie przepowiadano jej koniec, a ona konsekwentnie idzie swoją drogą. Właśnie wydała kolejną książkę i nagrywa program. O swoim wizerunku w mediach, wychowywaniu dzieci, Polkach i krytyce - Małgorzata Rozenek.

 • Kocha, lubi, pracuje...

  ...się dowiedzieć, skąd taki pomysł. Jola się rozgadała: "Nie cierpię swojej pracy. Jest nudna, nie lubię kolegów, szefa. Pomyślałam, że gdybym zarabiała więcej, chodziłabym do biura z przyjemnością(...) rzeczywistości, tworzy tę rzeczywistość w naszych oczach. Dlatego warto zrobić wszystko, żeby sobie "nie wykrakać" okropnej roboty, fatalnego przełożonego i beznadziejnych współpracowników. Mówisz...

 • Benedict Cumberbatch zawstydzony swoją sławą

  Czyżby wciąż nie mógł przyzwyczaić się do swojej popularności?

 • Mirosława Kareta: Działaczki konspiracji nie doceniały swojej roli

  ...- Żeby mężczyźni mogli przeprowadzić jedną akcję, kobiety musiały, często z narażeniem życia, pracować przez wiele miesięcy. Po to, żeby mogła się dziać „wielka historia”, trzeba kogoś, kto zajmie się organizacją i zatroszczy się o bardziej przyziemne sprawy. Myślę, że to od zawsze była rola kobiet - mówi Mirosława Kareta, pisarka, autorka książki "Bezimienni".

 • Agnieszka Popielewicz - nie lubię słowa kryzys...

  ......ale miewam gorsze momenty”, mówi prezenterka. Przyznaje, że z mężem mijają się w domu, ale kariery nie chce odpuścić. Tym bardziej że w pracy ma silną rywalkę.

 • ​Pani Róża lubi "sprzątać"

  Moja sąsiadka zdawała się miła, ale miała w sobie coś niepokojącego.

 • Lubimy swoją muzykę

  Dzień Dobry: Voo Voo to zespół, którego czas się nie ima. Gracie swoje ponad 20 lat, a wasza muzyka jest nadal świeża. Myślę, że właśnie przez to, że gramy swoje. Kiedy człowiek zabiera się za ten zawód, powinien skoncentrować się na tym, aby znaleźć swój środek wyrazu. Jeśli już to się znajdzie, to rzeczywiście czas się nie ima. Natomiast kiedy pojawiają się mody i schlebianie gustom innych, to...

 • Katarzyna Dowbor: Samotność mnie nie dotyczy

  ...​Gdy ktoś jej wytknie brak męża, potrafi się odgryźć. Nam tłumaczy, dlaczego nie potrzebuje faceta u boku i niczego nie żałuje oraz po co spisała testament.

Dyskusje na temat: nie lubie swojej roboty
 • Nie rób z nas wszystkich pasożytów...spokojnie :)

  pasożytem jak opisałaś. To , że lubie chodzić w koszulach, marynarkach itp nie oznacza wcale, że sobie wszystkiego koło siebie nie zrobie!! No ale fakt, jeśli wraca sie padniętym/ą z roboty że pada(...) się np. Niedzielę?? Wysługiwać się partnerem nie wolno. Ja rzadko daje swojej milusińskiej koszulę do prasowania bo jej ...hmmm wychodzą podwójne kanty Hahh ale to też w jakimś sensie jest śmieszne

 • Re: Niebezpieczne bąbelki

  Ja uprawiam ogrodek od lat i moi znajomi tez, wymieniamy sie przepisami, nie wstydze sie tego, ba nawet potrafimy godzinami gadac o pietruszce, fasoli i salacie. Fakt ze niektorym sie niechce grzebac w ziemi, to ich problem, ja to lubie. Zamiast coli pije sok z czarnych porzeczek swojej roboty, jest pyszny.