• Informacje na temat:

  nazwa dla firmy przyklady

Artykuły na temat: nazwa dla firmy przyklady
 • Polskie imperium piękna. Firmy kosmetyczne, które udowodniły światu, że Polka potrafi!

  ..., wytwarzające przede wszystkim kremy, sprzedawane później w gabinetach. Gazety pełne były reklam Izis, podkreślających, że całością zawiaduje lekarz dermatolog, a sama szefowa firmy udzielała mnóstwa porad(...) sprawie. Zapytana, czy wie cokolwiek na temat początków firmy, na początku stwierdziła, że nie. Ten nietypowy telefon musiał mocno zbić ją z tropu, bo po kilkusekundowym wahaniu zaczęła jednak opowiadać...

 • Nietypowy prezent dla szefa?

  Kupowanie prezentów wzbudza skrajne emocje. Dla jednych jest to jedna z najprzyjemniejszych czynności, tak jak fakt, że mogą podarować coś innej osobie, natomiast dla innych są to katusze. Wszystko zależy od tego, jaką macie osobowość, ale również od tego kim jest osoba obdarowywana.

 • ​Zamienniki seksu

  ...zróżnicowanych i skomplikowanych motywacji dla tej czynności - od powodów duchowych po zemstę. Po nam co w ogóle seks? Najbardziej wyczerpujące badania tego, dlaczego ludzie uprawiają seks(...)/chciałam rozbić związek mojego rywala"). Ostatecznie psycholodzy wyodrębnili cztery główne oraz 13 podrzędnych czynników tłumaczących, dlaczego ludzie idą z innymi do łóżka. Jedną grupę stanowią powody...

 • Doktor krem - nauka dla urody

  Jorku. Dzięki zabiegom odmładzającym, które w nich wykonywał, zyskał nawet przydomek "barona botoksu". Męczyło go jednak, że choć zastrzyki wygładzają twarz, kondycji skóry nie poprawiają. Dlatego(...). Człowiek sukcesu. Wszystko dla twego piękna Z kremami też mu się udało. Stworzył linię dermokosmetyków Dr Sebagh, które mają wzmocnić i przedłużyć efekty botoksu. Zastosował w nich znane...

 • Alicja Rudnicka: W kobiecych butach

  Inicjatorka spotkań dla kobiet, organizatorka konferencji dla businesswomen. Zakładała „Szpilki po godzinach” z myślą, by przyciągnąć do tej idei kobiety, które mają potrzebę zadawania pytań i szukania odpowiedzi. Alicja Rudnicka integruje kobiety i chce podarować im czas tylko dla nich.

 • ​Chcę znów być aktywna!

  Czy w poszukiwaniu pracy zdarzyło ci się zajrzeć na portal urzędu pracy albo do internetowych poradników dla osób bezrobotnych? Warto to zrobić. Znajdziesz tam informacje na temat szkoleń i innych działań. Mogą one pomóc ci w znalezieniu pracy. A ponieważ są dofinansowane z Funduszy Europejskich, z wielu z nich skorzystasz bezpłatnie. Od czego zacząć?

 • Prestiż w torebce: Przepustka do mody

  W garderobie współczesnej kobiety torebka, bo o niej będzie mowa, została pierwszym wydatkiem, dla którego panie są skłonne stłuc swoją skarbonkę.

 • Kurort w sercu Mazur

  Szukasz pomysłu na weekend? Nie chcesz daleko wyjeżdżać? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Przyjedź do Giżycka i odwiedź Hotel St. Bruno.

 • Stworzone z myślą o kobietach

  Marka Memorex wprowadziła na polski rynek linię sprzętów audio, skierowaną do przedstawicielek płci pięknej. Mogą są one przystosowane do pracy z urządzeniami typu iPod i iPhon firmy Apple.

 • Inspiracje w kubku kawy, czyli branding Starbucksa

  ...na czele. Co ciekawe Starbacks wypracował swoją pozycje przy znacznie mniejszym budżecie niż inne wielkie marki. Historia firmy, jej ekspansja i strategia marketingowa może być wzorem do naśladowania dla innych firm. Dlaczego więc nie podpatrzeć działań Starbucks’a - marki, która urosła do rangi ikony amerykańskiej popkultury?