• Informacje na temat:

  nawierzchnie

Artykuły na temat: nawierzchnie
 • Odwrócona dziewiątka pik. Nie rozwijaj zawrotnych prędkości. Stan nawierzchni może być zgubny i mylący. Układ planet jest dla ciebie niekorzystny. Nie...

 • Jak wyprowadzić samochód z poślizgu?

  Na oblodzonej nawierzchni podczas hamowania najlepiej sprawdza się technika hamowania pulsacyjnego.

 • Upadki na chodniku. Kto wypłaci odszkodowanie?

  Za stan chodników i jezdni zawsze odpowiada ich właściciel lub zarządca: gmina, zarząd dróg, spółdzielnia mieszkaniowa... I to on płaci za straty!

 • W jakich butach biegać?

  Wchodząc do sklepu biegowego, można doznać zawrotu głowy na widok niezliczonej ilości specjalistycznych butów. Uporządkujmy obuwie ze względu na jego zastosowanie, by podjąć jak najlepszy wybór zakupowy. Trzy główne kategorie to buty treningowe, startowe i terenowe.

 • Wiosna w ogrodzie - jakie prace wykonać na początku sezonu?

  Po zimie wygląd naszego ogrodu z pewnością daleki jest od ideału. Przywrócenie go do stanu świetności przyspieszy wykonanie kilku najważniejszych prac, takich jak pielęgnacja trawnika i roślin, a także staranne uprzątnięcie oraz renowacja brukowanych szlaków komunikacyjnych.

 • Staraj się w innych ludziach widzieć to co pozytywne i wartościowe. Nie spełniaj wszystkich zachcianek swoich bliskich, szczególnie tych finansowych. Dobre...

 • Staraj się w innych ludziach widzieć to co pozytywne i wartościowe. Nie spełniaj wszystkich zachcianek swoich bliskich, szczególnie tych finansowych. Dobre...

 • Rozszerzona rzeczywistość z Ewą Chodakowską

  Zacznie się w sklepie up8 w Galerii Krakowskiej, gdzie wybrany zostanie set treningowy dla każdej z uczestniczek akcji. Następnie przelot do Warszawy i ekskluzywny, zamknięty trening z Ewą Chodakowską w jej studio. Całości dopełni profesjonalna sesja fotograficzna. Możesz wygrać udział w tej akcji.

 • Wnętrze na błysk. Jak właściwie pielęgnować różne rodzaje podłóg?

  Właściwie położona i atrakcyjna wizualnie podłoga to kluczowy element modnego i praktycznego wnętrza. W ocenie użytkowników o jej funkcjonalności decyduje trwałość rozwiązania oraz nakład prac i środków niezbędny do utrzymania pożądanego wyglądu podłogi. W jaki sposób pielęgnować podłogi drewniane, laminowane i parkiety?

 • Jesienne wiosny początki: jak zadbać o ogród przed zimą, by oczarował nas wiosną?

  Rutynowe prace, takie jak plewienie, nawożenie czy przycinanie roślin, każdy miłośnik ogrodnictwa wykonuje automatycznie. Niemniej skoro przez kilka następnych miesięcy przydomowy zakątek zieleni pogrąży się w zimowym śnie, warto wybiec myślami w przyszłość, i zrobić to, co odejmie nam pracy wiosną. Zdradzamy patent na ogród, który nawet po najbardziej srogiej zimie w mig wróci do formy.

Zdjęcia na temat: nawierzchnie
Dyskusje na temat: nawierzchnie
 • Re: Cztery najpiękniejsze w Polsce trasy rowerowe

  Lepiej unikać tras rowerowych bo w weekendy pełno rowerzystów. Przez ostatnie lata w gminach wyasfaltowano wiele małych wiejskich dróg. Można nieraz podejrzeć nawierzchnie na googlach maps i samemu zaplanowac fajną trasę a nie korzystać z łaski urzędasów i tras dla rowerzystów wybrukowanych kostką, po której jedzie się fatalnie.

 • Re: Najtańsze opony - pozorna oszczędność

  Miałem Pirelli i Micheliny. Jeździłem, bo jeżdziłem. Dopiero jesienią kupiłem tanie Goodridy. Nic, a nic nie słychać. Teraz pamiętam ten jazgot drogich opon, kiedy były różne nawierzchnie. Wszystko było słychać. W życiu nie wezmę badziejstwa premium do samochodu.

 • Re: Biegasz w maratonach. Dlaczego nie jesteś szczupła?

  kolanowych czy biodrowych, oczywiście można niwelować zagrożenie biegając po bieżni gdzie są specjalne miękkie nawierzchnie, lecz po twardym podłożu na starość będzie to miało opłakany skutek. Dlatego

 • Re: Biegnę do siebie

  BIEG-TYLKO MIĘKKIE NAWIERZCHNIE/ASFALT,CHODNIK-NIGDY; rozciąganie[prawidłowe] ok 45 min;techn. biegu-ręce ,poza sezonem-siłka, yoga -wzmocnij brzuch i plecy i ucz się sportu....

 • Re: Brzuch na plaży: Instrukcja obsługi

  SPOSOB DOSC ORYGINALNY , ALE SKUTECZNY - gdy beda poprawiac nawierzchnie drog po euro [ ZAGRANICZNI ZNISZCZYLI SAMOCHODAMI JADAC NA EURO ] ?? nalezy polozyc sie na asfalcie i poprosic operatora walca zeby po brzuszku raz przejechal - powinien byc idealny !!

 • -

  -

  Kiiki, miłego nia Ci życzę bez stresów w pracy i szczęśliwego powrotu do domku. Ja dzisiaj musiałam pozostać w Oli, bo nadal chory. Także korki i sliskie nawierzchnie M. dzisiaj sam pokonuje bez naszego cudowengo towarzystwa. Buziaki...)))