• Informacje na temat:

  naglowek

Artykuły na temat: naglowek
 • Odkąd pojawiły się dzieci jest we mnie tyle strachu. Nigdy nie przypuszczałam, że można mieć tyle lęków. O to, co robi w przedszkolu, o to, że za długo...

 • Heather Locklear. Cień gwiazdy

  Nagłówki gazet nie pozostawiają złudzeń. Popularna i uwielbiana przez fanów aktorka zmieniła się nie do poznania. Depresja i uzależnienie od narkotyków to nie jedyne problemy Heather Lockler. Rodzina załamuje ręce.

 • Księżna Diana nie mogła radyklanie zmieniać wizerunku

  Bycie w centrum uwagi oznacza, że czasami jest się kopiowanym pod względem ubioru, uczesania itp. Tak było i w przypadku księżnej Diany, która z każdego niemal powodu trafiła na nagłówki gazet. Ten fakt Diana umiejętnie wykorzystywała.

 • Przyjaźń w wadze lekkiej

  Szczupli przyjaciele ułatwią ci odchudzanie - ten nagłówek w "Time", ma przekonać nas, że nie tylko dieta, motywacja i aktywność fizyczna mają wpływ na nasz wygląd. Czy faktycznie przyjaźń i sukces w pozbywaniu się kilogramów idą ze sobą w parze?

 • życie bez Hiszpana

  poranne nagłówki lokalnej prasy uprzejmie oznajmiły mi "a jednak istnieje życie bez Hiszpana" delikatny ruch w kąciku ust został tym tekstem wywołany......

 • Madonna i Drake mieli sekretny romans w 2015 roku

  58-letnia gwiazda pop pojawiła się dwa lata temu w nagłówkach gazet, ponieważ podczas amerykańskiego festiwalu muzycznego Coachella pocałowała 30-letniego rapera i, jak donoszą teraz źródła, para miała "delikatny romans", jeszcze przed pocałunkiem na scenie, którego żadna z zainteresowanych stron nie ma zamiaru komentować.

 • Test: Zegarek TomTom Spark 3

  Zima nie zwalnia z aktywności, nie chowaj więc swojego karnetu na siłownię w szufladzie, bo za kilka miesięcy obudzisz się zdecydowanie za późno, jak co roku zresztą - krzyczą do nas nagłówki w gazetach i profile społecznościowe popularnych trenerek. Zmotywowana obietnicami doskonałej sylwetki gotowej na sezon bikini już wczesną wiosną odkurzyłam swój własny karnet, by tegoroczną zimę wykorzystać do maksimum.

 • Nowa, największa dyskoteka w twojej okolicy! Wstęp tylko dla singli! Tu znajdziesz swoją miłość!

  No proszę, jak tylko przeczytałem nagłówek, pomyślałem ... coś dla mnie! Chyba najwyższy czas dać sobie szansę na poznanie jakiejś fajnej kobiety.

 • Znikająca Kate

  "Kate nie chce jeść", krzyczą nagłówki brytyjskich gazet. Poddani zamartwiają się o księżną, która wygląda jak cień samej siebie! Kate jest tak chuda, że właśnie anorektyczki uznały ją za swoją ikonę!

 • Znikająca Kate

  "Kate nie chce jeść" - krzyczą nagłówki brytyjskich gazet. Poddani zamartwiają się o księżną, która wygląda jak cień samej siebie! Kate jest tak chuda, że właśnie anorektyczki uznały ją za swoją ikonę!

Wideo na temat: naglowek
 • Jennifer Aniston o rozwodzie z Pittem

  Jennifer Aniston otworzyła się na temat swojego rozwodu z Bradem Pittem, który miał miejsce w 2005 roku. Gwiazda "Przyjaciół" bardzo przeżyła rozstanie z aktorem, którego przyczyną był romans z Angeliną Jolie. - To nie jest już dla mnie bolesne. Myślę, że interesujecie się tym, bo temat stanowi ciekawy nagłówek. To media bardziej nakręcają tę sprawę - przyznała w wywiadzie dla CBS Sunday Morning.

 • Gwiazdor już nie ma symbolu "miłości i wierności" na palcu

  Obrączka na palcu Bena Afflecka budzi ogromną ciekawość mediów. W sobotę (11.07) na festiwalu Comic-Con aktor jeszcze miał ślubny pierścionek na dłoni. Nagłówki gazet zagrzmiały od wątpliwości odnośnie rozwodowych planów z Jennifer Garner. W poniedziałek gwiazdor już nie miał symbolu "miłości i wierności" na palcu. Z kolei, jak podaje zagraniczna prasa, Garner wciąż nie pozbyła się swojej obrączki...  Od czasu ogłoszenia decyzji o rozwodzie (30.06) aktorzy nie udzielali żadnych komentarzy na...

Dyskusje na temat: naglowek