• Informacje na temat:

  na stres i nerwy

Artykuły na temat: na stres i nerwy
 • Na przewlekły stres...

  To niezawodne sposoby na stres, któremu podlegamy każdego dnia.

 • Jak uspokoić nerwy?

  Męczy cię kolejny trudny tydzień w pracy i nie masz czasu na chwilę oddechu? Tymi sposobami na pewno uda ci się uspokoić nerwy.

 • Kawałek czekolady ukoi skołatane nerwy

  Jedni ze stresu nie jedzą, inni stres zajadają - najlepiej czymś słodkim. Jak przyznaje dietetyk Agnieszka Piskała, kawałek czekolady rzeczywiście - poprzez towarzyszące konsumpcji wydzielanie endorfin - w stresującej sytuacji może pomóc utrzymać nerwy na wodzy..

 • Chora ze stresu

  Życie w ciągłym napięciu szkodzi nie tylko sercu. Z powodu stresu możesz częściej się przeziębiać i mieć problemy ze skórą.

 • Stres piękności szkodzi

  Tempo dzisiejszego życia, ilość obowiązków i oczekiwań wobec nas – to wszystko sprawia, że żyjemy w ciągłym stresie. Dużo mówi się o jego wpływie na zdrowie i chyba wszyscy już wiemy, że nie wolno ignorować tego problemu. Czy jednak zdajemy sobie sprawę, jak mocno odbija się on również na wyglądzie? Jaki wpływ może mieć stres na urodę i czy możemy temu przeciwdziałać?

 • Stres? Potrzebujesz więcej magnezu

  Poprawia pamięć i koncentrację, koi nerwy, odpręża i uspokaja. Nowy eliksir? Nie! Tak działa magnez.

 • B12 z tą witamina pokonasz stres

  Zapobiega anemii, miażdżycy oraz poprawia apetyt. Jej największa zaleta? B12 to antidotum na skołatane nerwy, potwierdzają to badania naukowców. Jak uzupełnić ją w organizmie? Oto kilka podpowiedzi.

 • Naturalne sposoby na opanowanie stresu

  Stres to niestety nieodłączny towarzysz naszego życia. Chociaż od zarania dziejów pozwalał nam przetrwać w ryzykownych sytuacjach, dzisiaj coraz częściej staje się bezpośrednią przyczyną obniżenia ogólnej odporności organizmu.

 • Ziółka na stres i sen

  ...liściastej. Napój możesz osłodzić miodem. Gdy nerwy masz bardzo zszargane, herbatkę musisz pić co najmniej 3 razy dziennie. Zioło to możesz też wykorzystywać w kuchni, nadaje potrawom lekko cytrynowy smak...

 • Trzymaj nerwy na wodzy

  W diecie osób szybko popadających w złość oraz narażonych na stres powinny znaleźć się witaminy z grupy B i mieszanki ziołowe. Ważny jest relaks. Kojąco na nerwy działa aromaterapia.

Wideo na temat: na stres i nerwy
Dyskusje na temat: na stres i nerwy
 • Re: Jak skutecznie walczyć ze stresem?

  Odpowiednia suplementacja to podstawa. Moim zdaniem na pewno przydałby ci się magnez i jakieś ziołowe tabletki na uspokojenie. Możesz sobie popatrzeć na stronie apteki (np. http://www.aptekamirowska.pl/category/nerwy-stres-brak-snu) jaki mają skład i od razu zamówić, albo poradzić się jeszcze farmaceuty.

 • Re: Czy stres naprawdę może wywołać chorobę?

  Chyba nie ma wątpliwości, że stres może być bardzo groźny dla naszego zdrowia. Nawet po sobie to widzę. Jak tylko się zestresuję, to od razu mnie goni do toalety, pojawiają się okropne bóle brzucha i biegunka. Na dłuższą metę trudno tak funkcjonować, więc zaczęłam brać debutir z maślanem sodu, żeby mój brzuch tak nie reagował na stresy i nerwy

 • Re: Skąd wzieliście fotografa na ślub? Jak go szukać?

  w czasie przygotowań (wiadomo stres i nerwy nas poniosły) to ona zawsze była w gotowości by nam pomóc. Naprawdę polecamy: http://mfotografia.pl/ No i zachęcamy do oglądania, bo nasze zdjęcia są nadal

 • Re: Kawałek czekolady ukoi skołatane nerwy

  ulubiony sposób na stres to czekladka:) ale jak nie działa do DESTRESAN MAX :):):)

 • Re: suplementy

  Ja od zawsze miałam bardzo duże problemy ze swoją samoakceptacją... Mam 24 lata, studiuję i to tym bardziej utrudniało mi życie... czułam się jakby ludzie śmiali się mi cały czas za plecami... to bolało bardziej niż jak ktoś by wbijał mi szpile w serce. Co więcej ja ten stres i nerwy zajadałam... nie dawałm rady inaczej każdy posiłek to było ukojenie a potem wyrzuty sumienia i gdyby nie tabletki

 • Re: Stres w brzuchu

  U mnie z kolei przy większym stresie, który zazwyczaj przed sesją występują mdłości i biegunka :( Nic mi się nie chce wtedy jeść. W takim nerwach biorę nervomix control , po tym czuje się lepiej bo szybko nerwy mijają i te wszystkie nie miłe objawy także.

 • Re: Jak rozładowujecie nerwy?

  Ja np. najchetniej rozładowuje stres w domu przy meczyku z ulubionym piwkiem w wygodnej kanapie :) 0002LKS32WHLL658

 • Re: Stres w miejscu pracy: Jak sobie z nim radzić?

  Niestety czasami taki stres jest nieunikniony, u nas swego czasu panowała nie fajna atmosfera, sama miałam nerwy i nawet zaczęłam brać nervomix control. Najgorzej jest kiedy potem ten stres przenosi się do domu, lepiej tego unikać :)

 • Re: Jak rozładowujecie nerwy?

  Kilku sprytnych sposobów nauczyłam się w Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej. Jeśli źródłem stresu jest konkretna sytuacja np. w pracy, można go rozładować poprzez(...) tępione przez dorosłych. Tymczasem jest to prosty i bezpieczny sposób na rozładowanie nie tylko stresu ale również agresji, którą intensywny stres może wywołać. Dziękujemy Pani Magdaleno za

 • Re: Trzymaj stres pod kontrolą

  też się ratuję extraspazminą, jak czuję, że nerwy mam jak postronki i już więcej nie zdzierżę. Jestem potem wyciszona, ale nie przymulona