• Informacje na temat:

  na dzień ojca

Artykuły na temat: na dzień ojca
 • Pomysły na Dzień Ojca

  Czerwiec to nie tylko Dzień Dziecka i koniec roku szkolnego. W tym miesiącu swoje święto obchodzi także każdy tata. Warto pomyśleć o czymś, co dopełni wyjątkowego charakteru Dnia Ojca.

 • Afera z księciem Williamem. Poszło o dzień ojca

  W niedzielę 16 czerwca Brytyjczycy obchodzili dzień ojca. Tego dnia świętował również tata trójki dzieci - książę William. Opublikowane przez niego z tej okazji zdjęcia wywołały wiele kontrowersji.  Na pierwszej fotografii widzimy Williama, który bawi się ze swoim najmłodszym synem, Louisem. Na kolejnej uwieczniono Williama z jego ojcem, księciem Karolem.  Oburzenie fanów wynika z faktu, że...

 • Z okazji Dnia Ojca opublikowano zdjęcie syna Meghan i Harry'ego

  Z okazji Dnia Ojca, który dzisiaj obchodzony jest w Wielkiej Brytanii, na oficjalnym profilu instagramowym księżnej Meghan i księcia Harry'ego pojawiło się urocze zdjęcie małego Archiego.

 • Ojciec śpi, nie przychodź

  Ponurą peerelowską rzeczywistość zmieniał w niekończący się karnawał. Zdzisław Maklakiewicz zagrał ponad sto ról. W większości epizodów, ale takich, które weszły do historii kina. – Tylko w jednej roli się nie sprawdził: męża i ojca - mówi jego córka Marta. Od śmierci aktora mija 40 lat.

 • Jan Wieczorkowski. Ojciec na planie

  ...obsadą i... dość odważnymi scenami miłosnymi, do których Wieczorkowski bardzo się przyłożył.  Gra przystojnego wdowca i ojca niezwykłych bliźniaczek. Stanisław Winny jest porządnym mężczyzną, majętnym(...) tym, tatą cierpliwym nie jest i zdarza mu się huknąć na chłopców.  - Na co dzień trudnych momentów jest wiele, zbyt szybko tracę cierpliwość, nie panuję nad emocjami. Czasem, kiedy synowie rozrabiają...

 • Ojciec? Obecny!

  ...i ojcami jednocześnie. Z domów, w których rządziły kobiety, wyszli dorośli mężczyźni, którzy nie wiedzieli, co to znaczy "być ojcem". Kiedy im się urodziły dzieci, zajmowali się nimi w jedyny znany sobie(...) społecznego tabu. Ojca obecnego, zaangażowanego - prawdziwego macho. To nie jest "normalne" w dzisiejszych czasach: tato wraca z pracy i teraz będzie sobie czytał gazetę. Norma społeczna się zmieniła. Czy to...

 • Wyjątkowy Dzień Ojca w Drogeriach Natura!

  Jaki prezent wybrać, aby uczcić tę wyjątkową okazję i co zrobić by Dzień Ojca pozostał niezapomniany? Od 20 czerwca odwiedź Drogerie Natura i zobacz, co przygotowały dla Twojego Taty!

 • Pomysły na Dzień Ojca? - PAT&RUB podpowiada!

  Tatusiowie chronią i otaczają swe dzieci opieką. 23 czerwca, pamiętając o Dniu Ojca, dzieci mogą okazać im czułość i troskę. Nasi Ojcowie często odsuwają myśli o zadbaniu o siebie.

 • Ojciec chciał odejść pierwszy

  Jak można umrzeć w swoją rocznicę ślubu? Pomyślałam więc, że mama zawołała ojca do siebie – tak dziennikarka Urszula Chincz wspomina trudną, lecz piękną miłość rodziców. I szczerze opowiada o wybitnym ojcu Andrzeju Turskim, dziennikarzu radiowym i telewizyjnym.

 • Grzegorz Religa: Ojciec wierzył i się nie bał

  ...było tradycji lekarskich. Był pan w Miedniewicach, wsi niedaleko Żyrardowa, gdzie się urodził?  - Bywam tam raz w roku, czasami częściej. Tamtejsza podstawówka nosi imię mojego ojca i jako rodzina(...) cały czas czegoś mi brakowało. Poszedłem do ojca i poprosiłem, żeby "pokazał" mi tę kardiochirurgię, a on na miesiąc wysłał mnie do jednej z klinik na Śląsku. Tam zrozumiałem, że jednak od...

Wideo na temat: na dzień ojca
 • Justin Timberlake świętuje dzień ojca

  Justin Timberlake w tym roku po raz pierwszy świętuje Dzień Ojca. Z tej okazji muzyk pokazał się w towarzystwie swojego synka. W Stanach zjednoczonych data tego święta przypada na 21 czerwca. Artysta zamieścił na Instagramie swoje zdjęcie z 2-miesieczną pociechą i opatrzył je komentarzem: "Pękam z dumy z okazji Dnia Ojca". (Źródło: CNN Newsource/x-news)

 • Gwiazdy o swoich ojcach

  Z okazji zbliżającego się Dnia Ojca Pola Kukiz, Lara Gessler i Małgorzata Tomaszewska opowiedziały w "Dzień Dobry TVN" o swoich relacjach z ojcami. Jak widzą swoich ojców? Co najbardziej w nich cenią i co im zawdzięczają? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

 • Syn Jerzego Kryszaka idzie w ślady ojca?

  Muzyk Kamil Kryszak powiedział w "Dzień Dobry TVN", jak zaczęła się jego przygoda z muzyką. Czy ojciec Jerzy Kryszak zachęcał go do tego? - Parę lat temu nie do końca byłem zadowolony, że Kamil coraz bardziej wciąga się w gitarę - zdradził aktor i satyryk. Dlaczego? Co jego zdaniem daje muzyka? Jak czuje się w roli dziadka?

Dyskusje na temat: na dzień ojca