• Informacje na temat:

  na co kofeina

Artykuły na temat: na co kofeina
 • Algi brunatne i kofeina- biologiczny fenomen

  ...kofeiny stanowisko specjalistów znacznie się mieniło. Do niedawna popularne były legendy na temat tego, jak bardzo niebezpieczny może być ten związek chemiczny. Dziś wiemy, że kofeina w odpowiedniej dawce(...) kofeiny, dziś wiemy, że to nieprawda. Kofeina przyjmowana w odpowiednich dawkach może mieć bardzo dobry wpływ na nasz organizm. Nie tylko pobudza i poprawia koncentrację, ale również działa odchudzająco...

 • Kofeina pobudza apetyt na słodycze

  Słodycze i kawa - to niezastąpiona kombinacja. Badania dowodzą, że istnieje silny powód, dla którego tak chętnie parujemy ten kulinarny zestaw. Okazuje się bowiem, że kofeina wzmaga apetyt na słodycze.

 • Ćwiczysz i stosujesz czystą kofeinę? Jej przedawkowanie grozi śmiercią

  Suplementy diety i odżywki są częstym dodatkiem do codziennego treningu. Ostatnio popularnym wśród sportowców środkiem wspomagającym ćwiczenia i koncentrację jest czysta kofeina. Jej przedawkowanie jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia i grozi śmiercią.

 • Czy kofeina może mieć wpływ na utratę kilogramów?

  ...​Kofeina zawarta w uwielbianej przez większość osób kawie pobudza, ale ma również szereg innych działań. Słyszeliście zapewne, że wykazuje cudowne właściwości pomagające spalić tkankę tłuszczową. Ile jest w tym prawdy i jaki wpływ ma kofeina na nasze zdrowie?

 • Po kilku niedospanych nocach kofeina przestaje na nas działać

  Kofeina jest stymulantem szeroko stosowanym w celu przeciwdziałania spadkowi wydajności, wynikającego z okresowego ograniczenia ilości snu, wskazała dr Tracy Jill Doty z Wojskowego Instytutu Badawczego Waltera Reeda. Jednak jak wskazują przeprowadzone przez nią badania, kofeina nie jest w stanie zniwelować zmęczenia wynikającego z kilkudniowego ograniczenia snu do pięciu godzin na dobę...

 • Witaminy, kofeina i codzienny masaż

  Proste nawyki, dzięki którym zachowasz młodość skóry.

 • Kofeina - zastrzyk energii dla włosów

  Kofeina to niemal uniwersalny składnik, który pomaga nam walczyć z wieloma niedoskonałościami od cellulitu po słabe włosy. Dlatego też coraz częściej na półkach perfumerii możemy znaleźć produkty(...)" specjaliści wskazują, że kofeina zawarta w kawie pobudza wzrost włosa, poprzez blokowanie efektów działania DHT dihydrotestosteronu. Kofeina nie tylko pobudza wzrost włosów, ale również hamuje ich...

 • Wyszczuplająca kofeina

  O kofeinie mówiło się i mówi bardzo wiele. Nie brakuje też badań nad jej oddziaływaniem na organizm. Ostatnio okazało się, że pozwala ona... wysmuklić uda. Tym razem nie chodzi, oczywiście, o kofeinę z napojów, ale wcieraną w skórę wraz z kremami (Journal of Cosmetic Dermatology).

 • Kofeina zagraża płodności?

  Według amerykańskich badań spożywanie dużych ilości napojów z kofeiną może obniżać kobiecą płodność - wskazują badania amerykańskie. Dzieje się tak, gdyż kofeina zaburza transport komórek jajowych w jajowodach.

 • Złoty peeling - masaż drenujący z kofeiną Slim Extreme 4D Eveline Cosmetics

  Czyste 24-karatowe ZŁOTO działając w synergii z bogatym w kwas hialuronowy bioHyaluron Slim Complex, guaraną i kofeiną, skutecznie stymulują mikrokrążenie w tkance podskórnej, usuwają gromadzące się w komórkach toksyny, w rezultacie zauważalnie redukując cellulit.

Zdjęcia na temat: na co kofeina
Dyskusje na temat: na co kofeina
 • Re: Jak pokonać migrenę?

  uderzeniowo - "Solpadeine" musujące 2x w jednej szklance (1/2 wody) lub RECEPTOWE (! ! ! ) COFFECORN też 2x i za 2h znowu 2x - jeSli na ten rodzaj migreny dziaLa skoncentrowana kofeina - może być i ETOPIRYNA (też ma kofeinę) - ALE TYLKO NIE KAWA ! ! ! i b. dużo pić - ok 1 1/2 litra w ciągu godziny - działa

 • Re: Jakie tabletki / suplementy by mieć więcej energii ?

  Na pewno takie z kofeina i guaraną. Ale najlepszą opcją jest zapytanie w aptece (http://www.aptekamirowska.pl/), tam na pewno się dobrze znają na wszystkich supelemnetach i na tym co mają w składzie.

 • Re: Kofeina zagraża płodności?

  Niepłodność może być wstydliwym problemem. Mój mąż odmówił pójścia do lekarza. Dlatego skłoniłam sie ku alternatywnym metodom. Prawdopodobnie dzięki rytuałowi na zajście w ciążę odprawionego przez maga Samaela jestem teraz szczęśliwą matką pieknej Lilusi.

 • Najbardziej postarzające produkty. Szok!

  i kofeina. A gdyby tak zamiast słodyczy zjeść garść migdałów, zamiast smażonego mięcha pieczoną rybkę, a zamiast kawy zieloną herbatę?

 • Re: ​Fakty i mity o kawie

  Kofeina jest dobra dla dzieci? Kofeina zatrzymuje podział komórek.

 • Re: napoje na wesele

  Nie widzę problemu w tym, żeby na weselu pojawiły się napoje energetyzujące. W zasadzie nie ma ku temu przeciwwskazań - skoro nie wykluczamy z menu kawy (kofeina) herbaty (teina) to nie szukajmy niepotrzebnie problemu. Należy jednak pamiętać o kilku sprawach: Jedna puszka napoju ok 250ml odpowiada 1 filiżance kawy (ekwiwalent ilości kofeiny) Mieszanie napojów energetyzujących z wódką choć jest

 • Re: Kofeina pobudza apetyt na słodycze

  jak u kogo, u mnie nie :) mogę wypić kawę i nie siegm do niej po ciastko

 • Re: Nie działa na mnie kofeina

  Nie stosuj na siłę tych wspomagaczy jeśli czuejsz, że na Ciebie nie działają, nie ma sensu. Spróbuj po prostu bardziej wysypiać się w nocy, chodź wcześniej spać, dzięki czemu prześpisz więcej godzin, może właśnie więcej snu potrzebujesz. A w pracy rób sobie przerwy, jeśli masz możliwość to wyjdź co jakiś czas na dwór (do sklepu), rozprostuj kości, to też pobudzi ospały organizm.

 • Re: Kofeina pobudza apetyt na słodycze

  lubię słodkości, ale staram się je jeść sporadycznie i właśnie kawa mi w tym pomaga. Po wypiciu filiżanki kawy ochota na słodycze zostaje zaspokojona i mogę się obejść bez nich.