• Informacje na temat:

  muzyka dla dziecka w brzuchu

Artykuły na temat: muzyka dla dziecka w brzuchu
 • Brzuch płaski jak deska

  Trening na mięśnie brzucha Deska Leżąc na brzuchu, unieś się na ugiętych przedramionach i czubkach palców, tak aby całe ciało utrzymać w prostej linii. Brzuch wciągnięty, pośladki spięte. Wytrzymaj w tej pozycji przez 30-60 sek. Stopniowo wydłużaj czas do 2-3 min. Pompki Zacznij od łatwiejszej wersji, czyli pompek na kolanach, potem przejdź do prawdziwych. Dawka dla początkujących to 10

 • Tańczące brzuchem

  Istnieje od tysięcy lat, ale to właśnie na początku XXI wieku przeżywa prawdziwy renesans. Taniec brzucha wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze. Zdolność uwodzenia, wewnętrzną wolność i witalność. Miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki.

 • Tańczące brzuchem

  Istnieje od tysięcy lat, ale to właśnie na początku XXI wieku przeżywa prawdziwy renesans. Taniec brzucha wydobywa z kobiety to, co najpiękniejsze. Zdolność uwodzenia, wewnętrzną wolność i witalność. Miły dla oka i zbawienny dla ciała tancerki.

 • System słuchowy dziecka rozwija się już od 16. tygodnia ciąży. Im więcej dźwięków w tym czasie pozna, tym będzie bardziej muzykalne i... szczęśliwsze.

 • 21 powodów dla których kochamy dzieci

  Te słodkie stópki, miękkie, różowe ciałko, pierwszy uśmiech bezzębnych dziąsełek... Za każdym razem, gdy na nie patrzysz, ogarnia cię fala miłości i zapominasz o nieprzespanych nocach. Z okazji Dnia Dziecka postanowiliśmy napisać, za co jeszcze mamy uwielbiają swoje maluchy!

 • Pogodzić aktorstwo z muzyką

  .... Myślę, że jeszcze sporo przede mną. Płyta kosztowała Cię pewnie mnóstwo wyrzeczeń? Agnieszka Włodarczyk: Dla mnie największym wyrzeczeniem jest sen. A gdy miałam nagrania, musiałam skracać sobie(...) o tym pierwsza piosenka z mojego krążka, zatytułowana "Bez makijażu". Gdy mogę odpocząć, lenię się w domu, leżę do góry brzuchem i oglądam filmy. To dla mnie najlepszy relaks. Jaka jesteś bez...

 • 5 powodów, dla których warto tańczyć

  Modeluje ciało, pozwala spalić setki kilokalorii, poprawia pamięć, uszczęśliwia. Taniec to rozrywka, która działa jak lekarstwo. Dowiedz się, dlaczego warto go uprawiać nie tylko w karnawale.

 • Fitness i dieta dla mózgu

  ..., długotrwała, krótkotrwała, epizodyczna i najrzadsza u dorosłych osób - fotograficzna. Aby nasza pamięć działała sprawnie, wszystkie jej rodzaje muszą funkcjonować prawidłowo. Dlatego warto ją ćwiczyć(...) ćwiczenia pamięci. Służy jej również oglądanie filmów w wersji oryginalnej, słuchanie piosenek lub czytanie prasy i książek w obcym języku, nawet jeśli nie wszystko będzie dla ciebie zrozumiałe. Nowość...

 • Ania Rusowicz: Długo na ciebie czekałam

  ...​Bała się, że nie będzie dobrą mamą. Swoją straciła wcześnie, tęskniła za jej ciepłem. Dopiero w trakcie terapii zrozumiała, że przez pierwsze lata życia dostała od niej wszystko, co najlepsze: miłość, akceptację, bezpieczeństwo. Teraz chce to przekazać synkowi Tytusowi. To będą dla Ani Rusowicz wyjątkowe święta. W nowym domu, z czteromiesięcznym dzieckiem. Dobrze jest posmakować szczęścia.

 • Margaret: Znalazłam swoje szczęście

  Margaret chroni swoją prywatność, ale informacja o jej związku z muzykiem Piotrem Kozieradzkim wzbudziła ostatnio sensację. Czy Margaret jest w końcu szczęśliwa? Jakie są jej najbliższe muzyczne plany? Artystka odpowiada na te pytania w wywiadzie dla Styl.pl...