• Informacje na temat:

  modny makijaż 2010

Artykuły na temat: modny makijaż 2010
 • ...i wysubtelnionej, a mocno tapirowane włosy i groteskowe makijaże nadal leżą w modowym lamusie. Militarnie Ten trend utrzymuje się już od kilku sezonów i można powiedzieć, że dojrzewa. Nawiązania do mundurów...

 • Bądź modna! - trendy jesień-zima 2010/2011

  ...i wysubtelnionej, a mocno tapirowane włosy i groteskowe makijaże nadal leżą w modowym lamusie. Militarnie Ten trend utrzymuje się już od kilku sezonów i można powiedzieć, że dojrzewa. Nawiązania do mundurów...

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Jak zmieniała się klasyka

  Oko obrysowane kreską albo ciemnymi cieniami, policzki podkreślone różem, usta cielistą szminką. Klasyczny makijaż jest zawsze modny. Ale nawet on się zmienia i co kilka sezonów powraca w nowej wersji. Razem z wizażystą Sergiuszem Osmańskim sprawdziliśmy, jak malowałyśmy się kiedyś, i ustaliliśmy, jak powinnyśmy to robić dziś.

 • Sekrety makijażu dla 4 typów urody

  Brunetka podkreśla oczy Kobiety w typie Penélope świetnie wyglądają, gdy zaakcentują w makijażu swój największy atut - zniewalające spojrzenie ciemnych oczu. Cera - wyrównaj jej kolor podkładem(...) pomarańczowobeżową. Szatynka maluje kolorki Od Jennifer możemy się doskonale nauczyć, jak nieskomplikowanym makijażem ożywić spokojną, stonowaną kolorystycznie urodę szatynki. Cera - wyrównaj jej barwę...

 • Blisko, coraz bliżej

  Warszawa, bankiet w eleganckim hotelu, setki gości. Wszyscy połączeni w jednej wielkiej manifestacji uczuć. Oto znany stylista wymienia buziaki z kim popadnie. Serialowa gwiazdka pozostaje w uścisku z modnym aktualnie wokalistą – pozostaje tym dłużej, im więcej w okolicy fotografów.

 • PoSIEĆmy razem

  Złodzieje czasu, namiastka relacji z ludźmi - to argumenty wrogów Facebooka i innych modnych portali społecznościowych. A jednak powszechnie dołączamy do nich, inwestując w to coraz więcej energii, emocji i czasu. Często kosztem życia w realu. Dlaczego? - odpowiada dr Krzysztof Krejtz, psycholog internetu.

 • Czuję się świetnie

  Gdy powstawał „Twój STYL”, Renata Dancewicz studiowała, Joanna Trzepiecińska miała za sobą debiut filmowy, a Joanna Koroniewska chodziła jeszcze do podstawówki. Dziś trzy lubiane aktorki namówiliśmy na fryzury i makijaże sprzed dwudziestu lat, ale – uwaga – w aktualnym wydaniu. Bo każdy powrót w modzie to jednocześnie doskonalenie stylu.

 • 10 pomysłów na kreacje sylwestrowe i karnawałowe

  Zastanawiasz się, jak się ubrać na Sylwestra lub zabawę karnawałową? Znudziły cię już nieśmiertelne "małe czarne", które nosi co najmniej połowa pań na każdej imprezie? Podpowiemy ci jak ubrać się oryginalnie, stosownie do miejsca i zgodnie z najnowszymi trendami w modzie na Sylwestra i karnawał 2010.