• Informacje na temat:

  modny makijaż 2010

Artykuły na temat: modny makijaż 2010
 • ...i wysubtelnionej, a mocno tapirowane włosy i groteskowe makijaże nadal leżą w modowym lamusie. Militarnie Ten trend utrzymuje się już od kilku sezonów i można powiedzieć, że dojrzewa. Nawiązania do mundurów...

 • Bądź modna! - trendy jesień-zima 2010/2011

  ...i wysubtelnionej, a mocno tapirowane włosy i groteskowe makijaże nadal leżą w modowym lamusie. Militarnie Ten trend utrzymuje się już od kilku sezonów i można powiedzieć, że dojrzewa. Nawiązania do mundurów...

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Fryzury 2010 - najnowsze trendy

  Romantyczne warkocze lub krótkie fryzurki z charakterem, fale w stylu lat 40. lub hippisowska swoboda - wśród fryzur, jakie styliści proponują na rok 2010, znajdą coś dla siebie zarówno miłośniczki klasyki, jak i panie lubiące nowoczesne cięcia.

 • Jak zmieniała się klasyka

  Oko obrysowane kreską albo ciemnymi cieniami, policzki podkreślone różem, usta cielistą szminką. Klasyczny makijaż jest zawsze modny. Ale nawet on się zmienia i co kilka sezonów powraca w nowej wersji. Razem z wizażystą Sergiuszem Osmańskim sprawdziliśmy, jak malowałyśmy się kiedyś, i ustaliliśmy, jak powinnyśmy to robić dziś.

 • Sekrety makijażu dla 4 typów urody

  Brunetka podkreśla oczy Kobiety w typie Penélope świetnie wyglądają, gdy zaakcentują w makijażu swój największy atut - zniewalające spojrzenie ciemnych oczu. Cera - wyrównaj jej kolor podkładem(...) pomarańczowobeżową. Szatynka maluje kolorki Od Jennifer możemy się doskonale nauczyć, jak nieskomplikowanym makijażem ożywić spokojną, stonowaną kolorystycznie urodę szatynki. Cera - wyrównaj jej barwę...

 • Katarzyna Zielińska w bikini i bez retuszu

  Katarzyna Zielińska stawia ostatnio na bardzo naturalny wizerunek. Zdaje się, że czasy mocnego makijażu i perfekcyjnie ułożonych włosów to w jej przypadku już przeszłość.

 • Jak wybrać i zadbać o estetyczny, kobiecy tatuaż?

  Na hasło "kobiecy tatuaż" wyszukamy w sieci setki propozycji. Zaraz obok najmodniejszych printów  w tym sezonie, najbardziej pożądanych motywów w stylizacji paznokci albo trendów w makijażu(...) zdecydowało się na swój pierwszy tatuaż. Natomiast w latach 2010-2017 39% badanych wybrało taką formę wyrażenia siebie. Aktualnie co 10 mężczyzna w Polsce przyznaje, że ma na ciele choć jeden wzór...

 • Blisko, coraz bliżej

  Warszawa, bankiet w eleganckim hotelu, setki gości. Wszyscy połączeni w jednej wielkiej manifestacji uczuć. Oto znany stylista wymienia buziaki z kim popadnie. Serialowa gwiazdka pozostaje w uścisku z modnym aktualnie wokalistą – pozostaje tym dłużej, im więcej w okolicy fotografów.

 • PoSIEĆmy razem

  Złodzieje czasu, namiastka relacji z ludźmi - to argumenty wrogów Facebooka i innych modnych portali społecznościowych. A jednak powszechnie dołączamy do nich, inwestując w to coraz więcej energii, emocji i czasu. Często kosztem życia w realu. Dlaczego? - odpowiada dr Krzysztof Krejtz, psycholog internetu.