• Informacje na temat:

  modna odziez uzywana

Artykuły na temat: modna odziez uzywana
 • 5 powodów, dla których warto kupować odzież z drugiej ręki

  Secondhandy już dawno przestały być obciachem - teraz znacznie częściej są miejscem, gdzie za niewielkie pieniądze możemy kupić coś naprawdę wyjątkowego. Poznajcie 5 powodów, dla których warto wybrać odzież z drugiej ręki.

 • Szukając korzystnych okazji i odwiedzając outlety, dyskonty oraz sklepy z używaną odzieżą, zaoszczędzimy nawet 500 zł!

 • Nie wydamy fortuny na nową garderobę, jeśli wykażemy się rozsądkiem i zaradnością. Przeciwnie, możemy zaoszczędzić nawet 500 zł.

 • Modne lato

  Wiosenno - letnia kolekcja Jackpot wita nas ogromną ilością kontrastów.

 • Konrad Kruczkowski: Nie zgadzam się na poniżanie drugiego człowieka

  - Nie można oczekiwać od drugiej osoby, że będzie wdzięczna za używane rzeczy. Mimo to, osoby potrzebujące często okazują wdzięczność. Właśnie dlatego, że żyją w przekonaniu, że nie zasługują na nic lepszego. Zależy nam, żeby te przedmioty (które trafiają do „Szlachetnej Paczki” – przyp. red.) były nowe, bo chcemy pokazać potrzebującym, jak wygląda życie, gdzie pieniądze nie stanowią codziennego wyzwania. Życie, w którym nie trzeba martwić się, że nie wystarczy na leki, ciepłą odzież,...

 • Czy ja to noszę, czyli jak się pozbyć ciuchów

  Sklepy typu second hand nie są w Polsce niczym nowym. Jednak w Mediolanie powstają sklepy, gdzie można oddać ubrania, których już nie nosimy, a w zamian wybrać coś modnego dla siebie. Może to być również kupon zakupowy.

 • Na przekór wszystkiemu. Moda w czasach PRL-u

  .... O modzie PRL-u opowiada kuratorka wystawy "Modna i już!" Joanna Kowalska...

 • Dlaczego warto być minimalistą

  Nie masz torebki Chanel? Nie szkodzi. Modniejszy jest teraz jej brak. Skromne życie stało się popularne jak triatlon i bieganie. Oszczędność w nowej, modnej odsłonie to minimalizm i ma na świecie rosnące grono fanów. Ma też swoich celebrytów, którzy na oszczędzaniu zarabiają. Uwaga! Wielu zaczęło przygodę z minimalizmem od wietrzenia szaf. Ku przemyśleniu w czasie wiosennych porządków.

 • Kody rabatowe – przyjaciele Twojego portfela

  Zaradne kobiety, wykorzystując swój spryt wydają mniej, ale nie odmawiają sobie tym samym przyjemności. Robią to w bardzo prosty sposób. Korzystają z kodów rabatowych online, dzięki którym wymarzona sukienka, torebka czy buty są tańsze nawet o kilkadziesiąt procent. W jaki sposób można ich używać?

 • Moda z drugiej ręki

  "Ubieram się w second- handzie"- kiedyś taka publiczna deklaracja byłaby po prostu nie do pomyślenia. Odzież używana była synonimem biedoty, zaniedbania i obciachu. Dziś po lumpeksach pomykają nawet eleganckie damy na dziesięciocentymetrowych obcasach, młode dziewczyny, ludzie starsi a nawet młodzi mężczyźni.

Dyskusje na temat: modna odziez uzywana
 • Re: Czy prowadznie sklepu z odzieżą używaną się opłaca?

  /kg. Zależy nam na sprzedaży całości danego rodzaju odzieży a także na odbiorze osobistym. Pozdrawiamy !!! http://olx.pl/oferta/odziez-uzywana-...d5870;promoted(...) lub z metką. Bez plam i dziur !!! Wszystko nadające się do dalszej odsprzedaży i do wywieszenia od razu na wieszak. Odzież markowa, modna, kolorowa. Brak zapychaczy i „ery dinozaurów” Występujące marki