• Informacje na temat:

  meble wypoczynkowe

Artykuły na temat: meble wypoczynkowe
 • Kolorowe meble wypoczynkowe – postaw na kolor!

  Meble wypoczynkowe wcale nie muszą być sztampowe i nudne. Bezpieczne aranżacje i monotonne wnętrza są już passé. Pora na kolor! Sprawdź, jak mądrze korzystać z kolorowych foteli i sof, tak, by dodać wnętrzu odrobinę życia.

 • Na co zwrócić uwagę przy wyborze wygodnych mebli wypoczynkowych?

  Mówi się, że to kuchnia jest sercem domu. I jest w tym odrobina prawdy. Coraz częściej jednak to serce w naszych domach bije w... salonie. To właśnie w tym pomieszczeniu toczy się domowe życie. Dlatego coraz bardziej świadomie wybieramy meble wypoczynkowe, które są nie tylko piękne, ale przede wszystkim wygodne.

 • Minimalizm - modny trend w urządzaniu salonów. Na co zwracać uwagę przy wyborze mebli wypoczynkowych

  Przytłaczające aranżacje i wizualnie ciężkie meble odeszły do lamusa. Pochodząca ze Skandynawii moda na równowagę i stonowane wzornictwo utrzymuje się od kilku lat. Również minimalizm przeżywa swój renesans, ale wiele osób nie wie, jak zaprzyjaźnić się z tym trendem. Zobacz, na co zwrócić uwagę, wybierając meble wypoczynkowe do pokoju dziennego w stylu minimalistycznym.

 • Dom rodzinny, gościnny czy praktyczny? Dopasuj meble wypoczynkowe do swojego typu domu

  ...pokoju dziennego ewoluowała i przypomina  funkcjonalność amerykańskiego "living room’u" - otwartej, rodzinnej, rekreacyjno-wypoczynkowej przestrzeni. Taka zmiana znaczenia i funkcjonalności tego(...) niemu możesz mieć trzy meble w jednym - świetną sofę na co dzień, wygodne miejsce na wieczór i łóżko na noc.  Wszyscy, którzy lubią pić kawę czy herbatę wylegując się na kanapie, powinni zdecydować się na...

 • Jak dbać o meble z rattanu i wikliny

  Pora wystawić na balkon lub taras meble wypoczynkowe. Jeśli są nowe, zabezpieczmy je przed wilgocią i słońcem.

 • Pora wystawić na balkon lub taras meble wypoczynkowe. Jeśli są nowe, zabezpieczmy je przed wilgocią i słońcem. A gdy nie wyglądają najlepiej, spróbujmy przywrócić im dawną świetność.

 • Zamiast płacić za nowy mebel, spróbuj sama go zrobić

 • Meble do kilku zadań Sięgnij po nowe pomysły, zwłaszcza gdy masz mało miejsca. Do siedzenia...

 • ​Zamieszkaj w ogrodzie

  Wypełniony słońcem i zapachami ogród zaprasza, by w nim zamieszkać. Miloo podpowiada, jakie wybrać meble i akcesoria, by w ogrodzie lub na trasie cieszyć się komfortem wypoczynku podobnym do tego, jaki daje wnętrze domu.

 • Od szablonu po design – jak w ciągu 25 lat urządzili się Polacy

  ...prawdziwy hit i często jedyny dostępny model mebli na rynku. Te "meble segmentowe" składały się z kilku części, które po zmontowaniu zajmowały całą ścianę i można je było komponować ze sobą w różny sposób(...) w pokojach dziecięcych. O projektowaniu wnętrz i aranżowaniu przestrzeni nikt wtedy specjalnie nie myślał. Nowe możliwości Szafa, która pierwotnie była meblem usytuowanym głównie w przedpokoju...