• Informacje na temat:

  magiczna sztuczka

Artykuły na temat: magiczna sztuczka
 • Voodoo to religia mieszkańców Dominikany, Ghany, Togo i Beninu, Brazylii i Luizjany (USA), jednak tylko na Haiti wyznawcy stanowią prawie 90% mieszkańców wyspy.

 • 39 sztuczek, by wyglądać szczuplej

  Brak idealnej figury nie jest problemem! Oto sprawdzone triki, dzięki którym w mig zgubisz kilka kilogramów.

 • Konturowanie ust - makijażowy trik Meghan Markle

  Księżna Sussex słynie z elegancji, której jednym z wyznaczników jest dyskretny, podkreślający atuty urody, makijaż. W swoim urodowym repertuarze Meghan Markle posiada kilka magicznych sztuczek. Jedną z nich jest konturowanie ust.

 • Przetańczyć letnią noc

  Magiczny, zabawny, urzekający. Wydawało się, że owacje (na stojąco) będą trwały równie długo co spektakl, a to oznacza tylko jedno: zrealizowany przez Giorgio Madię "Sen nocy letniej" Felixa Mendelssohna- Bartholdy’ego, którego premiera odbyła się 25 października w Operze Krakowskiej, oczarował publiczność.

 • Magiczna sztuczka czy rzetelna metoda terapeutyczna? Sprawdź na czym polega oddziaływanie jogi na organizm.

 • Joga - jak to działa?

  Magiczna sztuczka czy rzetelna metoda terapeutyczna? Sprawdź na czym polega oddziaływanie jogi na organizm.

 • Jak dbać o cerę dojrzałą jesienią?

  Jesień – jako okres przejściowy – nie stawia przed dojrzałą cerą tylu wyzwań, co lato i zima. Nie znaczy to jednak, że kiedy tylko upalne dni przeminą, a z drzew posypią się liście, z systematycznej pielęgnacji skóry śmiało możemy zrezygnować. Przeciwnie – jesień warto potraktować jako świetny moment na podreperowanie stanu naszej cery. Sprawdźmy, jakie sztuczki pomogą nam zauważalnie poprawić jej kondycję i przygotować ją na nadejście pierwszych mroźnych dni.

 • Naturalnie i w kolorze

  Florystyka ślubna żyje zwrotami akcji. Po modzie na pastelowe barwy przyszedł czas na tzw. greenery. Moc roślinności, zieleni i botanicznych dekoracji króluje w tym sezonie. Z czym ją łączyć, żeby goście zzielenieli z zazdrości? Proponujemy magiczne trio: biel, błękit i miedź!

 • Kółko z łańcuszka

  Moja mam działa mi na nerwy. Moja mam doprowadza mnie do szału i do białej gorączki. Dziwnym trafem najbardziej drażni mnie w niej to, czego nie lubię u siebie. Znam jej wszystkie sztuczki, bo sama je stosuję. Mnie nie oszuka. Wiem co jej chodzi po głowie. Wkurzam się, gdy ona zgaduje co chodzi po mojej. Co to ma być, do cholery? Jakieś czary-mary? Zespół scalony jakiś? Układ naczyń na stałe połączonych? Nie po to uciekam od niej pół życia, żeby ją teraz na każdym kroku w sobie odnajdywać!...

 • Sylvester Stallone pochwalił geniusz Ryana Cooglera, reżysera filmu "Creed"

  Za to w trakcie europejskiej premiery filmu "Creed", która miała miejsce we wtorek w Londynie, Stallone publicznie zachwalał Cooglera, twierdząc, że historia, którą stworzył jest "magiczna". W swoim przemówieniu na premierze na Leicester Square Stallone powiedział: - Ryan Coogler jest geniuszem. Wziął coś, czemu brakowało elementu zaskoczenia - ludzie znają Rockiego, więc kiedy słyszą o tym...

Dyskusje na temat: magiczna sztuczka
 • Re: Czy wierzycie w moc uzdrowicieli?

  faceta (tania magiczna sztuczka)? Choćby po to żeby zagrać "sceptykowi" na nosie i pozyskać go jako nowego pacjenta, lub pozyskać nowych pacjentów za jego pośrednictwem. Możliwe że gdyby ten

 • Re: Św. Maria Magdalena: kim była ukochana apostołka Jezusa?

  Przepowiedział zburzenie Jerozolimy, to też magiczna sztuczka, ciemniaku?

 • Re: ​Sanitariuszka z powstania: Dla Polski trzeba zrobić wszystko

  Sierpniowa sztuczka magiczna pokomunistów: Niemcy zabili 200 000 Polaków, ale to nie Niemcy, to powstańcy są temu winni

 • Pierwszy akapit:

  "Magiczna sztuczka czy rzetelna metoda terapeutyczna? Sprawdź na czym polega oddziaływanie jogi na organizm." Na pytania odpowiadają: "Ewa Wardzała i Natasza Moszkowicz z Krakowskiego Warsztatu Jogi są dyplomowanymi nauczycielkami jogi Iyengara w stopniu Junior I." Jak one mogą obiektywnie odpowiedzieć na postawione na początku artykułu pytanie?