• Informacje na temat:

  madre wychowywanie

Artykuły na temat: madre wychowywanie
 • Odeta Moro: Zaczyna życie od nowa

  Dlaczego rozwód wyszedł jej na dobre? Czy wciąż wierzy w miłość? O jakim mężczyźnie dziś marzy? Jak wychowuje dorastającą córkę? Odeta w ogniu pytań SHOW.

 • Rodzice egzaminowani

  Co dać dziecku, by było otwarte, wierzyło w siebie, radziło sobie w życiu? Naukę w szkole społecznej, lekcje trzech języków, zajęcia z malarstwa, tenis? Albo rodzinną pielgrzymkę, wspólną modlitwę, ciasto na stole? A może safari na Saharze, noc pod gołym niebem, oglądanie migracji zwierząt? Poznaliśmy trzy rodziny. I trzy modele wychowywania oparte na wiedzy, tradycji i wędrówce. Czy któryś z nich jest receptą na wychowanie szczęśliwego człowieka?

 • Szczęście i święty spokój

  O marzeniach, sposobie na wychowywanie dzieci i zbliżających się świętach opowiada znana projektantka Ewa Minge.

 • Nadeszły Nowe Dzieci

  Nie możesz spokojnie poleżeć na plaży, bo twoje dziecko jest niepokorne: bez przerwy biega, skacze i zasypuje cię setkami pytań? Lepiej nie studź jego temperamentu. Być może wychowujesz geniusza!

 • Katherine Heigl chciałaby mieć więcej dzieci

  38-letnia aktorka w zeszłym miesiącu urodziła syna.

 • Jamie Oliver - z miłości do produktu

  ...w dużym mieście. Gdy Jamie dorastał, na sklepowych półkach zaczęły pojawiać się gotowe dania takich marek jak Angel Delight czy Vesta. Zapracowane Brytyjki, które coraz częściej rodzenie i wychowywanie...

 • Zosia Ślotała: Łatwo być matką tak wspaniałych dzieci

  .... Z Kamilem jesteśmy zgodni, jeśli chodzi o wychowywanie dzieci, mamy to samo podejście, można powiedzieć, że nawet konserwatywne... Na swoim IG pokazujesz dużo prywatnych chwil ze swojego życia. Nie tylko...

 • czyli my-rodzice. Janek zdecydowanie gra pierwsze skrzypce w rodzinnym układzie. Jest jeszcze na tyle mały, że wymaga ogromnej uwagi i już na tyle duży,...

 • Uzależnieni od pochwał

  Są uczynni i sympatyczni. Zawsze można na nich liczyć. Pomagają, choć nie zawsze potrafią prosić o pomoc. Uśmiechnięci, przepracowani, przemęczeni, wykorzystywani. O ciemnej stronie bycia miłym, a także o tym jak nauczyć się mówić "nie" i dbać o własne potrzeby opowiada autorka książki „Bycie miłym to przekleństwo”, Jacqui Marson.

 • Sens ostatków i Wielkiego Postu

  Powinno się pościć przede wszystkim od tego, co nas jakoś zniewala, co nam przeszkadza w spotkaniu ze sobą, i z innymi. I to będą różne rzeczy, dla niektórych to będzie telewizja, dla niektórych internet... - znane kucharki, Siostry Anastazja i Salomea tłumaczą sens ostatków i Wielkiego Postu. Zdradzają nam też swoje przepisy na serowe oponki, zalewajkę z ziemniakami i makaron z łososiem.

Dyskusje na temat: madre wychowywanie
 • Re: Rewolucja w ślubach kościelnych !

  i przekonania. jestem przekonana do kultury osobistej:z wychowania i przekonania. Jesli wychowanie jest madre i w zyciu sie sprawdza jako dobre, to takie dziecko bedzie do zasad swoich rodziców przekonane(...) w społeczenstwie przyjeta jako norma. Norma jest wychowywanie dziecka w swoich przekonaniach i religii(jesli jest) co zreszta jest umieszczone w konstytucji kazdego demokratycznego panstwa.

 • Re: Kobieta na mojej drodze

  , poprzez inteligencje, zachaczajac o meza, madre dzieci, na domu, samochodzie i fajnych wakacjach skonczywszy. Nie warto wiec przyjaznic sie z zbyt wieloma kobietami, zreszta osobiscie nie wierze w to(...) i niewazne czy jest to wychowywanie gromadki dzieci czy moze tej która własnie podpisała najlepszy od wielu lat kontrakt na budowe najnowszego szpitala. Szczescie mozna definiowac na rózne sposoby