• Informacje na temat:

  madre oszczędzanie

Artykuły na temat: madre oszczędzanie
 • ...podoba, chcesz to mieć od razu. A jednak brak oszczędności budzi w tobie niepokój. Grosz do grosza... Wewnętrzna zgoda na oszczędzanie. Najpierw musisz uzmysłowić sobie, dlaczego do tej pory tak(...). Jednocześnie można być bankierem i nie radzić sobie z odkładaniem na czarną godzinę. Oszczędzanie to asertywność w kupowaniu, racjonalność w podejmowaniu decyzji, odporność na marketingowe sztuczki...

 • Mądre planowanie i zakupy w dyskontach lub na bazarach pozwolą zaoszczędzić nawet 250 zł.

 • Sposoby na oszczędności w domowym budżecie

  Budżet domowy z miesiąca na miesiąc staje się coraz szczuplejszy, a ty nie wiesz, gdzie podziały się wszystkie pieniądze? Pora więc uważniej przyjrzeć się poszczególnym wydatkom i rozpocząć rozsądne oszczędzanie. Poznaj kilka sprawdzonych sposobów, które uratują twój portfel.

 • Oszczędności: Dlaczego warto przyglądać się wydatkom?

  ...wynosiła średnio prawie 5000 zł. Drobne sumy, duże oszczędności Oszczędzanie wcale nie musi wiązać się z katorżniczą pracą i odejmowaniem sobie ostatniego kęsa od ust. Mądre oszczędzanie to(...). Trzeba zapamiętać, że oszczędzanie to nie radykalne cięcie kosztów, ale ich racjonalizacja. Amerykański dziennikarz ekonomiczny David Bach przekonuje, że odmówienie sobie zakupu porannej kawy, kanapki...

 • Niepowodzenia mnie zahartowały

  Za Marcina wyszłam w 2003 r. W tym samym roku na świat przyszła Paulinka. Zamieszkaliśmy na piętrze domu moich rodziców.

 • Wielkanoc kojarzy nam się z wiosną i budzącą się do życia przyrodą, a także ze świątecznymi tradycjami, które w naszym kraju pielęgnuje się ze szczególną troską. I choć wiele dawnych zwyczajów na przestrzeni ostatnich lat uległo zmianie, wciąż z sentymentem wracamy do rodzinnego przygotowywania palm, pisanek i wielkanocnych specjałów.

 • Polska jest kobietą

  Puste półki, listy kolejkowe, zamknięte granice. Młodzi Polacy znają to tylko z opowieści. Po 1989 roku zmieniło się wszystko. Jesteśmy wolni. O tym, jak widzą Polskę i Polaków. O marzeniach, aspiracjach i nadziejach rozmawiamy z parą prezydencką, Bronisławem i Anną Komorowskimi.

 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  Przeciętny polski portfel nie jest zasobny. Ale potrafimy jego zawartością dobrze gospodarować. I w ukrytej kieszonce zwykle mamy zaskórniaki na czarną godzinę.

 • W życiowej roli

  Feministka po latach zostaje szczęśliwą gospodynią domową. Dziewczyna z tradycyjnego domu ostrzy pazury i wprowadza dyktaturę. Z cichej myszki wyrasta liderka w związku. Życie czasem potwierdza, a czasem weryfikuje nasze wyobrażenie o małżeństwie. Jaką żoną jest Polka? Pięć historii kobiet dowodzi, że „wszystko płynie”. Zmieniają się role, poglądy, układ sił. Coś jednak jest pewne: to, że nie ma jednego modelu szczęścia i że najważniejsza jest miłość.