• Informacje na temat:

  madre oszczędzanie

Artykuły na temat: madre oszczędzanie
 • ...podoba, chcesz to mieć od razu. A jednak brak oszczędności budzi w tobie niepokój. Grosz do grosza... Wewnętrzna zgoda na oszczędzanie. Najpierw musisz uzmysłowić sobie, dlaczego do tej pory tak(...). Jednocześnie można być bankierem i nie radzić sobie z odkładaniem na czarną godzinę. Oszczędzanie to asertywność w kupowaniu, racjonalność w podejmowaniu decyzji, odporność na marketingowe sztuczki...

 • Mądre planowanie i zakupy w dyskontach lub na bazarach pozwolą zaoszczędzić nawet 250 zł.

 • Sposoby na oszczędności w domowym budżecie

  Budżet domowy z miesiąca na miesiąc staje się coraz szczuplejszy, a ty nie wiesz, gdzie podziały się wszystkie pieniądze? Pora więc uważniej przyjrzeć się poszczególnym wydatkom i rozpocząć rozsądne oszczędzanie. Poznaj kilka sprawdzonych sposobów, które uratują twój portfel.

 • Niepowodzenia mnie zahartowały

  Za Marcina wyszłam w 2003 r. W tym samym roku na świat przyszła Paulinka. Zamieszkaliśmy na piętrze domu moich rodziców.

 • Wielkanoc kojarzy nam się z wiosną i budzącą się do życia przyrodą, a także ze świątecznymi tradycjami, które w naszym kraju pielęgnuje się ze szczególną troską. I choć wiele dawnych zwyczajów na przestrzeni ostatnich lat uległo zmianie, wciąż z sentymentem wracamy do rodzinnego przygotowywania palm, pisanek i wielkanocnych specjałów.

 • Polska jest kobietą

  Puste półki, listy kolejkowe, zamknięte granice. Młodzi Polacy znają to tylko z opowieści. Po 1989 roku zmieniło się wszystko. Jesteśmy wolni. O tym, jak widzą Polskę i Polaków. O marzeniach, aspiracjach i nadziejach rozmawiamy z parą prezydencką, Bronisławem i Anną Komorowskimi.

 • Portfele Polaków, czyli na co wydajemy?

  Przeciętny polski portfel nie jest zasobny. Ale potrafimy jego zawartością dobrze gospodarować. I w ukrytej kieszonce zwykle mamy zaskórniaki na czarną godzinę.

 • W życiowej roli

  Feministka po latach zostaje szczęśliwą gospodynią domową. Dziewczyna z tradycyjnego domu ostrzy pazury i wprowadza dyktaturę. Z cichej myszki wyrasta liderka w związku. Życie czasem potwierdza, a czasem weryfikuje nasze wyobrażenie o małżeństwie. Jaką żoną jest Polka? Pięć historii kobiet dowodzi, że „wszystko płynie”. Zmieniają się role, poglądy, układ sił. Coś jednak jest pewne: to, że nie ma jednego modelu szczęścia i że najważniejsza jest miłość.