• Informacje na temat:

  lysina

Artykuły na temat: lysina
 • ... tak napisała Wisława Szymborska w "rymowankach". Dobrze, że to nie prawda o bym łysa była już cała :) Za mną normalny, zwykły dzień, choć z miłym...

 • Paweł Burczyk zmienił się nie do poznania

  Widzowie pokochali Pawła Burczyka, gdy wcielił się w postać posterunkowego „Luksusa” w (kultowym dziś) serialu „13 Posterunek”.

 • Matthew McConaughey pofolgował sobie

  Matthew McConaughey odchodzi od ról wymuskanych Adonisów. Najpierw ekstremalnie się odchudził, by zagrać chorego na AIDS w "Witaj w klubie". Ostatnio wyraźnie przybrał na wadze do roli w przygodowym filmie "Gold". Aktor mógł pofolgować sobie, jeśli chodzi o jedzenie.

 • Michael Jackson: Znów budzi sensację

  W ósmą rocznicę śmierci Króla Popu planowana jest czwarta ekshumacja ciała artysty. Jego bliscy liczą na wyjaśnienie kilku mrocznych sekretów...

 • Najbardziej uważni

  To oni są winni ostatnim aferom! Bo tylko naprawdę wprawne oko mogło dostrzec wpadkę Hanny Lis i ciążę, której...nie ma.

 • Kobiety też łysieją po męsku! Jak uratować i z powrotem zagęścić włosy?

  Jeśli myślisz, że łysienie to domena naszpikowanych testosteronem facetów, to jesteś w błędzie. Dolegliwość ta dotyczy ok. 20 proc. dorosłych kobiet. Jak uniknąć utraty naszego kobiecego atutu oraz na powrót odzyskać burzę loków?

 • Dlaczego włosy wypadają

  Zdarza się, że włosy wypadają lub wyglądają na mocno przerzedzone. Jak się okazuje, te dwie przyczyny utraty włosów mają odrębny charakter.

 • Koniec z doczepami! Poznaj najlepsze sposoby na zagęszczenie włosów

  Cienkie, rzadkie włosy to koszmar wielu z nas. Według badań Harvard Medical School aż 2/3 kobiet ma problem z przerzedzonymi włosami. Jeśli za duży przedziałek na głowie rujnuje ci fryzurę, a wizja noszenia treski wydaje się mało ekscytująca, skorzystaj z alternatywnych rozwiązań. Oto, co możesz zrobić, by trwale zagęścić włosy.

 • Włos pod lupą – zaskakujące fakty na temat włosów

  ​Co wiesz o swoich włosach? Może się okazać, że całkiem niewiele. Włosy mają swój cykl życia, są niezwykle wytrzymałe, a jednocześnie – na skutek nieodpowiednich nawyków, diety czy genów – mogą okazać się bardzo kruche. Znajdziemy w nich wiele cennych informacji, mogą zdradzić twoje sekrety, ale i przekazać, na co chorujesz. Poznaj 9 najbardziej zaskakujących faktów na temat włosów.

 • Sposób na gęste i zdrowe włosy

  Każdej kobiecie zależy na gęstych, zdrowych włosach. Co robić, by rzeczywiście móc się nimi pochwalić? – Na to pytanie odpowiada dr Elżbieta Szymańska, dermatolog z Centrum Profilaktyki i Terapii w Warszawie.

Wideo na temat: lysina
 • Łysi mężczyźni. Czy są atrakcyjni?

  - To jest kwestia testosteronu - powiedział w "Dzień Dobry TVN" o łysieniu dr Łukasz Preibisz, dermatolog. - Ja łysiałem z godnością - zdradził aktor Piotr Zelt. Czy zgolenie głowy to dla mężczyzny dramat? Jak kobiety reagują na łysych mężczyzn? - Ta łysina trochę dodaje wieku - zaznaczył Zelt.

 • Marcin Prokop o nietypowym prezencie na walentynki

  Przy okazji rozmowy o łysinie modelki Naomi Campbell Marcin Prokop z "Dzień Dobry TVN" przyznał się, że na walentynki dostał włosy w sprayu i pokrył nimi całe swoje ciało. A co według Prokopa zrobiłaby ze sprayem Anja Rubik?

Dyskusje na temat: lysina