• Informacje na temat:

  lody na patyku

Artykuły na temat: lody na patyku
 • Jogurtowe lody na patyku

  Z owocami.

 • Domowe lody na patyku z owocami

  Do gotującej się śmietanki można dołożyć całe laski wanilii (po przekrojeniu i wykorzystaniu ziarenek) dla intensywniejszego smaku. Tylko usuń je przed dodaniem do masy owoców.

 • Lodowa pielęgnacja urody na patyku

  Lody, lody dla ochłody i urody, bo jak przekonuje Liz Moody, autorka książki "Glow pops", można pielęgnować swoją urodę ze smakiem. I tak, wraz z nastaniem lata, zachęca do skosztowania lodów, które dbają o nasze dobre samopoczucie i zdrowie.

 • Czy warto jeść lody?

  ...​Bardzo dobra wiadomość dla wielbicieli lodów! Lody są zdrowe - działają jak lek przeciwbólowy, wspomagają serce, kości, poprawiają nastrój, a nawet pomagają schudnąć. Wbrew pozorom wcale nie są aż tak kaloryczne - gałka lodów śmietankowych w waflu to 131 kcal, podczas gdy kawałek szarlotki z bitą śmietaną - 390 kcal!

 • Prawdy i mity o lodach

  ...kalorycznych deserów. Porcja lodów śmietankowych na patyku (62 g) ma 87 kcal, mały lód włoski w wafelku - 135 kcal. Bardziej kaloryczne są lody "premium" z pełnotłustego mleka, a także te z czekoladą. Lody(...) lody tuczą, wywołują zatrucia i powodują anginy. Czy mają rację? Lody tuczą - mit Najbardziej tuczące są lody podawane z bitą śmietaną i bakaliami - mają nawet 300 kcal! Dbasz o linię? Wybieraj...

 • Moje dzieci przepadają za tym letnim przysmakiem i często o niego proszą. Czy są jakieś sposoby, by lody były mniej tuczące? Magda, 31 lat, Mielno...

 • Jak przyrządzać lody, by były mniej kaloryczne?

  Moje dzieci przepadają za tym letnim przysmakiem i często o niego proszą. Czy są jakieś sposoby, by lody były mniej tuczące?

 • ...5 aniołków na choinkę troche lata w środku zimy czyli lody na patyku do zawieszenia na choinkę 5 reniferów co wyglądają jak sowy:=_ ...

 • ..., potem rozmowa z przyjaciółką- tesknie za ciocią;( Kupiłąm sobie lizaka z czekolady w formie mikołajka;)); w domu jeszcze był słodki kwiatek na patyku- zjedzone;)) Miseczka lodów zaliczona, teraz(...) tylko samo żółtą fasolke latem ,albo kalafior.. to co jem to maca, jabłka, lody , czasem batonika.. w wiekszosci lizaki . O 21szej leci film romantyczny na TVP1 ..bede oglądac;)

 • Wracają smaki z dzieciństwa

  ...nowości na patyku marka Nestlé Schöller oferuje loda Mahattan cream vanilla, który łączy dwa ulubione smaki Polaków - słodką śmietankę i delikatną wanilię. W tym sezonie lody Cortina zaprezentują się(...)Lody Nestlé Schöller przez wiele lat przyciągały dzieci i dorosłych swoim pysznym smakiem oraz wysoką jakością. Marka pojawiła się w Polsce po raz pierwszy w latach 90. i szybko zdobyła serca...

Wideo na temat: lody na patyku
 • Jogurtowe lody na patyku

  Pomysłowa kuchnia

 • Lody waniliowe

  Chyba nikt nie wyobraża sobie lata bez lodów. W gałce, na patyku czy typu "włoskiego", są genialnym deserem na upalne dni. W studiu programu "Pytanie na śniadanie" gościła Sylwia Biały, która przedstawiła przepis na świetne lody waniliowe. Zrobione samodzielnie, na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającego łasucha. (TVP/x-news)

 • Jak zrobić idealny deser na lato?

  Chyba nikt nie wyobraża sobie lata bez lodów. W gałce, na patyku czy typu "włoskiego", są genialnym deserem na upalne dni. W studiu programu "Pytanie na śniadanie" gościła Sylwia Biały, która przedstawiła przepis na świetne lody waniliowe. Zrobione samodzielnie, na pewno sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagającego łasucha. (Źródło: TVP/x-news)

Dyskusje na temat: lody na patyku