• Informacje na temat:

  łazienka na święta

Artykuły na temat: łazienka na święta
 • Święta - instrukcja obsługi

  Plan minimum to... przetrwać. Nie zapracować się, nie posprzeczać z rodziną. My proponujemy ci plan maksimum: na święta wesołe, pełne bliskości albo leniwe. Udane. To nie takie trudne, jeżeli umiemy określić, co w świętach najważniejsze. I zrobić coś inaczej niż zawsze. O gwiazdkową instrukcję obsługi poprosiliśmy najlepszych doradców: terapeutki, psychiatrę, mediatora i seksuologa. Spróbujmy.

 • Święta muszą być pełne tradycji

  ...kulinarnych. Zapach świąt jest niezmienny od lat. Żaden inny dzień nie pachnie tak jak polska Wigilia i święta... pieczonym pasztetem z dziczyzny, karpiem po żydowsku, kapustą z grzybami... Pachną(...) bombki, pomarańcze, orzechy i cukierki. Dziś choinki już tak nie pachną... Robię więc wszystko, by przywrócić dawny zapach lasu - rozgniatam gałązki, rozcieram, palę w kominku. Bo święta powinny pachnieć...

 • Nie próbujmy nadrabiać "straconych” dni. Pomyślmy o tym, co najważniejsze, by bez nerwów i zmęczenia przeżyć z bliskimi cudowne, rodzinne chwile.

 • Przepis na święta

  Zosia, Igor i Aluś wynieśli z domu dobre nawyki żywieniowe. Wszyscy jedzą dużo świeżych warzyw i owoców, mało cukru i tłuszczu. Ta zasada obowiązuje też w święta. Wielkanoc nie jest dla Marty i jej...

 • Sprzątamy dom szybko i... skutecznie!

  ...32 sprytne patenty, dzięki którym z łatwością przygotujesz dom na święta.

 • Idealny prezent na Święta!

  Wszyscy przez cały rok z niecierpliwością czekamy na święta. Dlaczego? Jedni dla grzybowej, inni dla barszczu z uszkami. Wszyscy - dla prezentów! Jednak sprawienie radości bliskim może niejednej osobie przysporzyć sporego kłopotu. Na szczęście jest na to rada!

 • Idealny prezent na Święta!

  Wszyscy przez cały rok z niecierpliwością czekamy na święta. Dlaczego? Jedni dla grzybowej, inni dla barszczu z uszkami. Wszyscy - dla prezentów! Jednak sprawienie radości bliskim może niejednej osobie przysporzyć sporego kłopotu. Na szczęście jest na to rada!

 • Paweł Kukiz. Stworzył kolejny przebój?

  ..."Spacerując po Łazienkach, patrzę na łabędzie: białe skrzydła, długie szyje, tyle mięsa wszędzie. Lecz za cienki lód, a ja nie mam chleba, więc nie zwabię ich. Bieda, bieda, bieda... " to fragment piosenki, którą Paweł Kukiz stworzył pod wpływem polityka z Krakowa.

 • Katarzyna Żak: Na Wielkanoc musi być sernik babci Helenki

  Te radosne święta są dla aktorki okazją do spotkania z najbliższymi. Nam opowiedziała, jak się do tego przygotowuje i jak smakuje życie.

 • Znalezione nie kradzione?

  ...​Święta w tym roku naprawdę się udały.

Dyskusje na temat: łazienka na święta
 • joga... i nowe firanki...

  constans wiem, nie mam zamiaru narzekać, łazienka nie najgorsza, szmaty wrzucę do pralki i właściwie po robocie ;) Dziś muszę jeszcze iść z córką do fryzjera, w ramach terapii, a konkretnie podwyższenia mniemania o sobie. I jeszcze spódnicę musimy kupić, bo w święta jakoś nie wypada w dresach latać.