• Informacje na temat:

  laptopy dla kobiet

Artykuły na temat: laptopy dla kobiet
 • Kobieta i technologia. Urządzenia, które naprawdę się przydają

  Utarło się, że faceci to niereformowalni gadżeciarze. Ale czy na pewno? W świecie nowych technologii kobiety odnajdują się przecież nie gorzej od nich i – co więcej – również potrafią je docenić. Mając to na uwadze, postanowiliśmy sprawdzić, jakie urządzenia cieszą się dziś wśród Polek największą popularnością.

 • Kobieta - puch marny?

  W Indiach niektóre kobiety muszą umierać wraz ze swymi mężami, w krajach islamskich nie mogą pokazywać twarzy, a w większości państw rozwiniętych trudniej osiągalne są dla nich stanowiska kierownicze i wysokie funkcje polityczne. Są to jednak sytuacje wyjątkowe - sytuacja kulturowa kobiet i mężczyzn w zasadzie się wyrównała.

 • Kobieta za kratkami: Więzienie za naiwność

  ...w Limie. Tutaj trafiają kobiety za próbę przemytu narkotyków. Jest tu kilka Polek. Nie przypuszczały, że za naiwność przyjdzie im tak słono zapłacić. Więzienie to z kamerą odwiedził reporter TOK FM(...) wakacje. I przewieźć narkotyki. Wiedziałam, co robię - opowiada o tym, jak dała się namówić na przemyt, który kosztował ją już 18 miesięcy w peruwiańskim więzieniu. - Pewnego ranka pewna kobieta puka do...

 • Konkurs „Mój ASUS”. Podsumowanie i opinie Testerek

  Od marca do kwietnia na stronach naszego serwisu organizowany był konkurs, w którym można było wygrać dwa nowoczesne, ultralekkie laptopy ASUS ZenBook o przekątnej 14 i 15 cali. Teraz publikujemy opinie laureatek konkursu o wygranym przez nie sprzęcie. Sprawdźcie, co o nim myślą i jakie cechy nowych ultrabooków ASUS-a najbardziej przypadły im do gustu.

 • Co powinien wytrzymać laptop każdej kobiety?

  Jedna z postaci granych przez Irenę Kwiatkowską zwykła mawiać, że „żadnej pracy się nie boi”. Nowoczesna kobieta pewnie nieco by to zdanie skorygowała i stwierdziła raczej, że nie boi się absolutnie(...) nadążyć. W niniejszym artykule piszemy więc o tym, co powinien wytrzymać laptop każdej kobiety.

 • Przemysław Kossakowski. Ogień w głowie

  ...​Wychowany bez ojca. Był chuliganem, mówili, że nic z niego nie będzie. Uratowała go wrażliwość. Z miłości zaczął... malować. Gdy miał już opinię freaka, Przemysław Kossakowski dostał program z telewizji. Taki jak on, zwariowany. Przechodzi afrykańskie rytuały, wypędza z siebie demony u szamanów. Czasem na granicy życia. Ale ma po co żyć. Znalazł kobietę marzeń. To Martyna Wojciechowska. No, ale...

 • Szykownie do biura

  Znakiem rozpoznawczym marki Qusette są eleganckie i praktyczne torby na laptopy i aktówki. Firma zaprezentowała się podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street.

 • Niebanalne pomysły na prezenty

  Myśląc o prezentach dla naszych najbliższych, staramy się, by podkreślały wyjątkowość osób obdarowanych i szczególną więź, która nas łączy. Dlatego warto postawić na prezenty zindywidualizowane - my podpowiemy Wam, co możecie wybrać.

 • Anioł z wysypiska

  W jednym z najbardziej odrażających miejsc na Ziemi zjawiła się kobieta, która porzuciła wygodne życie, dobrze płatną pracę i postanowiła wybudować drogę ewakuacyjną z piekła.

 • Nie przytulaj mnie przy dzieciach

  Samotna kobieta po przejściach ma prawo się zakochać. Ale gdy przyzna się do tego swoim dzieciom, sprawa się komplikuje. Syn albo córka często nie akceptują "taty bis". Czują lojalność wobec swojego ojca, mężczyznę mamy traktują jak konkurenta, który odbiera im jej uwagę i czas. Ale jest i dobra wiadomość: z czasem wszystko się układa.