• Informacje na temat:

  laptopy dla kobiet

Artykuły na temat: laptopy dla kobiet
 • Kobieta - puch marny?

  W Indiach niektóre kobiety muszą umierać wraz ze swymi mężami, w krajach islamskich nie mogą pokazywać twarzy, a w większości państw rozwiniętych trudniej osiągalne są dla nich stanowiska kierownicze i wysokie funkcje polityczne. Są to jednak sytuacje wyjątkowe - sytuacja kulturowa kobiet i mężczyzn w zasadzie się wyrównała.

 • Kobieta za kratkami: Więzienie za naiwność

  ...w Limie. Tutaj trafiają kobiety za próbę przemytu narkotyków. Jest tu kilka Polek. Nie przypuszczały, że za naiwność przyjdzie im tak słono zapłacić. Więzienie to z kamerą odwiedził reporter TOK FM(...) wakacje. I przewieźć narkotyki. Wiedziałam, co robię - opowiada o tym, jak dała się namówić na przemyt, który kosztował ją już 18 miesięcy w peruwiańskim więzieniu. - Pewnego ranka pewna kobieta puka do...

 • Szykownie do biura

  Znakiem rozpoznawczym marki Qusette są eleganckie i praktyczne torby na laptopy i aktówki. Firma zaprezentowała się podczas tegorocznego Warsaw Fashion Street.

 • Niebanalne pomysły na prezenty

  Myśląc o prezentach dla naszych najbliższych, staramy się, by podkreślały wyjątkowość osób obdarowanych i szczególną więź, która nas łączy. Dlatego warto postawić na prezenty zindywidualizowane - my podpowiemy Wam, co możecie wybrać.

 • Anioł z wysypiska

  W jednym z najbardziej odrażających miejsc na Ziemi zjawiła się kobieta, która porzuciła wygodne życie, dobrze płatną pracę i postanowiła wybudować drogę ewakuacyjną z piekła.

 • Nie przytulaj mnie przy dzieciach

  Samotna kobieta po przejściach ma prawo się zakochać. Ale gdy przyzna się do tego swoim dzieciom, sprawa się komplikuje. Syn albo córka często nie akceptują "taty bis". Czują lojalność wobec swojego ojca, mężczyznę mamy traktują jak konkurenta, który odbiera im jej uwagę i czas. Ale jest i dobra wiadomość: z czasem wszystko się układa.

 • Aktorki na wybiegu

  Krakowa. Miejsce przeznaczone jest dla kobiet, które szukają alternatywy dla tradycyjnej formy zakupów. Krakowianki znajdą na Solnej unikatowe produkty i kolekcje znanych i cenionych polskich marek. Pomysłodawcy konceptu planują także, by przestrzeń dla kobiet tętniła życiem artystycznym. W ciągu najbliższego roku w showroomie planowane są pokazy mody, warsztaty stylizacji, wernisaże i wystawy...

 • Gdy bliscy są uzależnieni od monitora

  Stały dostęp do internetu jest dobrodziejstwem, ale bywa też źródłem kłopotów w rodzinie. To dlatego, że wiele osób, szczególnie młodych, nie umie już bez niego funkcjonować. Można temu zapobiec!

 • Jak myśleć twórczo

  ...na laptopy – dostał fantastyczne zlecenie z Japonii. Po prostu ogromne. I co się okazało? Że toreb nie ma w takiej ilości w magazynie! Zapasy się wyprzedały. „Rozmawiałem z Tokio. Nie będą czekać(...), gdzie jest rower. Bo być może on jest dla Ciebie najważniejszy. Człowiek z natury rzeczy jest istotą niezbyt twórczą. Uczymy się schematów zachowań i wdrażamy je automatycznie, bo nie mamy czasu...

 • GOSHICO- ŚWIATOWY DESIGN NA POLSKIM PODWÓRKU

  ...obszerne torby podróżne. W swojej kolekcji GOSHICO proponuje również torby na laptopy, portmonetki i etui na komórkę. Koszt małej torebki i portfela to ok. 150 zł, duże torby w zależności od modelu plasują się w przedziale 220 – 280 zł. KOLEKCJA GOSHICO: NEW FOLK – to kilkanaście modeli toreb zdobionych przepięknymi haftami opartymi na tradycyjnych polskich wzorach ludowych. Inspiracją dla...