• Informacje na temat:

  laptop

Artykuły na temat: laptop
 • Laptop sprawcą arytmii?

  Lubisz trzymać go na kolanach, przed snem surfujesz w necie, w aucie co kwadrans sprawdzasz pocztę? Zmień to! Korzystanie z laptopa nie jest obojętne dla zdrowia.

 • Wybierz tablet jeśli potrzebujesz sprzętu do odbierania maili, przeglądania dokumentów lub stron internetowych albo chcesz przesyłać i odbierać informacje i treści multimedialne (filmy zdjęcia, muzykę, etc). Jeśli jednak przechowujesz wiele danych na dysku, używasz komputera do pisania, edytujesz zdjęcia, tworzysz grafikę lub chcesz, by sprzęt służył również do gier, wybierz laptopa...

 • Konkurs: Wygraj nowoczesny i stylowy laptop HP Spectre x360

  HP Spectre x360 to nowoczesny, lekki i stylowy laptop mieszczący się w damskiej torebce.

 • Pecet, komputer All-in-One, a może laptop… Jaki komputer powinnaś wybrać?

  Czy wyobrażasz sobie życie bez komputera? Zapewne nie, bo dzięki nim wiele rzeczy możesz robić łatwiej i szybciej. Niezależnie dokąd się udasz, komputery się praktycznie wszędzie, zaś laptop to często podstawowe narzędzie pracy i towarzysz wolnych chwil niejednej z nas. Dzisiaj, postaramy się przybliżyć Ci komputery, aby ułatwić przyszłe wybory.

 • Kochane! W tym tygodniu muszę wybrać komputer dla siebie. Zakup to dość duży. Lepszy będzie komputer stacjonarny czy laptop? Za cenę laptopa powiedziano...

 • Marzysz o dziecku ? Uwaga na laptopa !

  Marzysz o dziecku ?  Uwaga na laptopa ! Dyskusje na ten temat są dzisiaj stałym tematem w mediach i naszych codziennych rozmowach. Szukamy przyczyn, dla których nie możemy zajść w ciążę nawet(...). Jeden z lekarzy, z którymi się konsultowaliśmy, zapytał o pracę, jaką wykonuje mąż i o to, czy często korzysta z laptopa. Miał intuicję: mąż jest tłumaczem, więc często pracuje w domu i oczywiście...

 • Nagroda główna: laptop Vivobook ASUS s410 Nagrody II stopnia: 10 x powerbank Asus Zenpower ABTU005

 • Wymień zeszyt na laptopa!

  Wakacje na półmetku! Już teraz rozpocznij z nami przygotowania do zbliżającego się nowego roku szkolnego.

 • Z duchem czasu

  Jesteś nowoczesną kobietą, pracujesz on-line i jesteś ciągle w ruchu? HP Spectre x360 to nowoczesny, lekki i stylowy laptop mieszczący się w damskiej torebce.

 • Gadżety elektroniczne najpopularniejszym prezentem komunijnym

  Smartfon, tablet, laptop lub playstation to najczęściej wybierany prezent komunijny w tym roku wynika z badań TNS Polska. Na drugim miejsc znalazły się rower, a następnie złoty łańcuszek.

Zdjęcia na temat: laptop
Wideo na temat: laptop
 • Najczęstszymi benefitami są laptop i telefon komórkowy

  Co poza pensją pracownik może dostać od swojego pracodawcy? Znany dziennikarz ekonomiczny, Paweł Blajer radził, jak zawalczyć o benefity. O co warto prosić, a co sobie darować?

 • Mariah Carey wyrzuciła laptopa przez okno

  Mariah Carey wyrzuciła laptopa przez okno. Wściekła się, gdy jej partner puścił piosenkę Beyonce. Zaczęła krzyczeć i wybiegła z domu. Gwiazda nie pozwala na słuchanie innych wokalistek w jej obecności. Znana jest z przesadnego dramatyzowania. (Źródło: Cover Video/ x news )

 • Anna Nowak-Ibisz i najlepsze prezenty komunijne

  Co kupić dziecku na Komunię Świętą? W "Dzień Dobry TVN" z pomocą przyszła Pani Gadżet Anna Nowak-Ibisz. Omówiła gadżety takie, jak: mini rzutnik, dron, laptop, który jest jednocześnie tabletem i drukarkę, która drukuje zdjęcia bezprzewodowo. Co jeszcze może być dobrym prezentem komunijnym? Źródło: Dzień Dobry TVN Dostawca: x-news

Dyskusje na temat: laptop