• Informacje na temat:

  lampa do pokoju dziecka

Artykuły na temat: lampa do pokoju dziecka
 • Aranżacja pokoju dla chłopca - sprawdź, jak go urządzić

  Od dawien dawna panuje przekonanie, że w pokoju dla chłopca powinien dominować błękit. Aktualna moda wyparła utarte schematy, a w projektach pomieszczeń dedykowanych chłopcom zaczęły pojawiać się beże i szarości. Barwne melanże doskonale pasują do chłopięcych aranżacji, a stonowane barwy pozytywnie wpływają na nastrój i samopoczucie dziecka.

 • Urządzenie pokoju dziecięcego zgodnie z zasadą color blocking. Jak się do tego zabrać?

  Pokój dziecięcy powinien sprzyjać wypoczynkowi, a jednocześnie dostarczać niezbędnych bodźców, zachęcać do nauki i zabawy. Dobrym sposobem na osiągnięcie tego kompromisu jest urządzenie pokoju młodzieżowego w myśl zasad color blockingu – nowego trendu wnętrzarskiego. Na czym to polega i jak wprowadzić kolory do pokoju dziecka?

 • Jak rozwijać kreatywność dziecka?

  ...suficie lub jaki inny kolor mogłaby mieć lampa. Myślenie twórcze - poza stereotypami Niczym nie skażona wyobraźnia dziecka, w sposób twórczy interpretuje obrazy i kształty, które otaczają dziecko(...) nie zawsze spodoba się w przedszkolu, czy w szkole. W domu kreatywnego dziecka powinno być jak najmniej tradycyjnych zabawek. Pokazujmy maluchowi, że bawić się możemy wszystkim. Garnek można...

 • Jak powinien wyglądać pokój niemowlęcia?

  Oczekując na narodziny dziecka zastanawiamy się nad tym jak przygotować dla niego pokój. Możliwości i pomysłów jest tyle ilu rodziców. Ale na co warto zwrócić uwagę, aby było naszemu maleństwu jak najprzyjemniej w jego pokoju, najbezpieczniej i najlepiej dla jego rozwoju.

 • To, że dziecko idzie do szkoły, nie oznacza, że trzeba z jego pokoju zabrać większość zabawek. Wydziel strefy do nauki i zabawy i dodaj kilka akcesoriów wyposażenia.

 • Dzieci umarłych

  ...się próbowała nam dobrać do zamka i nieładnie, po chamsku, bez żadnego związku, ale obwiązana mnóstwem opatrunków, rozsiądzie się w naszym najlepszym pokoju, który my, oczywiście, sobie...

 • Nowy pokój córki Anny Dereszowskiej

  Przeprowadzka do nowego domu lub mieszkania to najlepszy moment na zmianę stylu urządzenia pokoju dzieci. Szczególnie kiedy przypada na okres przejściowy - między wiekiem przedszkolnym a szkolnym. Lena, córka Anny Dereszowskiej, ma ten moment już za sobą.

 • Rodzi się matka

  ...z całej siły mięśnie, wypuszczam oddech. Czuję, jak wyślizguje się ze mnie. Jestem pusta. Opadam na łóżko. Cały świat wiruje przed oczami: lampa, ściana w odcieniu groszkowej zieleni, oczy położnej. Jej(...) Marka i gulgotanie Antka. "Pójdę się pożegnać", myślę. Wchodzę do pokoju, staję nad moimi chłopcami i mówię "pa, pa!". Antoni podnosi oczy. Patrzy na moje włosy, ciemne rzęsy, wiśniowe usta, widzę...

 • Królowa Camilla

  Nastolatka z lekką nadwagą wprowadziła Królową i Violet do pokoju od ulicy, w którym, ku ich zaskoczeniu, dołączyły do innych osób, siedzących pod ścianami na plastikowych ogrodowych krzesłach.

 • Trendy wnętrzarskie: kolekcja Chevron Mint

  ...oświetlenie do pokoju starszego dziecka, jak i w pokoju noworodka przy fotelu do karmienia. W każdej dziecięcej sypialni przyda się lampka nocna, dająca delikatne, rozproszone światło(...) z organicznymi materiałami za jeden z 11 najmodniejszych trendów na jesień tego roku - a to właśnie chevron jest motywem przewodnim najnowszej kolekcji. Oryginalna lampa wisząca Chevron Mint to pomysł na...