• Informacje na temat:

  koszulka z kokarda

Artykuły na temat: koszulka z kokarda
 • Biała koszula w wersji wizytowej

  Ratuje z każdej opresji i zawsze dodaje klasy  Zamiast eleganckiej sukienki. Nie masz, a może nie przepadasz za sukienkami? W takim razie dobierz do białej koszuli ulubiony fason spódnicy lub spodni - wąskich lub supermodnych - szerokich.  Obawiasz się, że będziesz wyglądać nudno? Nawet klasyczne zestawienie - spódnica plus koszulka można ożywić, jeśli bluzkę nonszalancko rozepniesz (2 guziki...

 • Wiosenny weekend w modnym mieście

  Wiosenna aura zagościła na dobre w przyrodzie i w naszych garderobach. Nowa pora roku sprzyja spotkaniom z bliskimi poza domowym zaciszem. Umawiamy się w modnych miejscach na mieście i korzystamy ze sprzyjającej pogody. Porządki w szafie po zimie to idealna okazja, by zaopatrzyć się w nowe, stylowe elementy garderoby. Zobacz propozycje wiosennych stylizacji, które będą doskonałą inspiracją, by wiosną wyglądać modnie na mieście!

 • Karnawałowe trendy 2017

  Podczas karnawału disco będzie królować nie tylko na parkietach, bowiem przebojem wraca moda na dyskotekowe stylizacje. Świecidełka, metaliczne tkaniny, przezroczystości, czyli wszystko, co kojarzy się z szampańską zabawą do białego rana. Sprawdźcie, co powinno znaleźć się w waszej karnawałowej garderobie.

 • Zakaz kochania

  Czy miłość może być niemoralna? Zła? Przecież to serce wybiera, nie rozum. Anka zakochała się w ojcu swojego męża. Matylda w księdzu, który otoczył ją opieką. Zuzanna w bliskim kuzynie. Znalazły w tych związkach coś, czego nie dali im inni mężczyźni. Tylko jak kochać z poczuciem winy? A może zakazany owoc smakuje najlepiej?

 • Metamorfozy Bossa

  W warszawskim salonie Hugo Boss powiało wiosną. Joanna Horodyńska - dziennikarka, modelka, znawczyni stylów wszelkich dokonała metamorfoz gwiazd.

 • W sobotę pełniłam ważna funkcję. Byłam świadkiem na ślubie Ang.  Tak długo czekała na oświadczyby Ł., tak szybko minął ponad rok od czasu zaręczyn do ślubu......

 • W życiowej roli

  Feministka po latach zostaje szczęśliwą gospodynią domową. Dziewczyna z tradycyjnego domu ostrzy pazury i wprowadza dyktaturę. Z cichej myszki wyrasta liderka w związku. Życie czasem potwierdza, a czasem weryfikuje nasze wyobrażenie o małżeństwie. Jaką żoną jest Polka? Pięć historii kobiet dowodzi, że „wszystko płynie”. Zmieniają się role, poglądy, układ sił. Coś jednak jest pewne: to, że nie ma jednego modelu szczęścia i że najważniejsza jest miłość.

 • Korzenie zapuszczam w asfalt

  Bilet w jedną stronę. Tak myślały, jadąc z małej miejscowości do Warszawy. Bo jeśli się nie uda, nie ma dokąd wracać. Wymarzone pracownice. Często znienawidzone koleżanki. Dziewczyny z prowincji, które robią karierę w dużych firmach. Janczarki gotowe na nadgodziny i grę nie fair. Awans, służbowe auto - to cel. Grażyna i Ula mówią o zyskach. I cenie, jaką zapłaciły za marzenia. Bardzo chcą wierzyć, że bilans wychodzi na plus.

 • Oszukane serca

  ...koszulka polo męża. Poranna seria brzuszków nie daje spokoju. Dla kogo się tak stroi? Po co mu ten "kaloryfer", dręczy się Agnieszka. I pilnuje. Choć mąż przejął wiele domowych obowiązków, pranie woli...

 • Oszukane serca

  ...tu kogoś innego". Najtrudniej pozbyć się podejrzeń. Nowa koszulka polo męża. Poranna seria brzuszków nie daje spokoju. Dla kogo się tak stroi? Po co mu ten "kaloryfer", dręczy się Agnieszka. I pilnuje...