• Informacje na temat:

  kolory a osobowosc

Artykuły na temat: kolory a osobowosc
 • Kolor ubioru zdradza twój charakter...

  Pokaż mi swój kolor, a powiem ci jaka jesteś. Chcesz jasno wyrazić swe wnętrze, postawę, przekonania. To proste. Wystarczy wzbogacić swą wiedzę o zagadnienia z dziedziny "psychiczne oddziaływanie kolorów", aby bezbłędnie zharmonizować swe wnętrze i aspekty zewnętrzne.

 • Nowość Marion - postaw na siłę koloru!

  Odkryj serię intensywnych, modnych odcieni w stylu gwiazd. Wybierz swoje kolory. Baw się, miksuj, kreuj!

 • Włosy w kolorach tęczy rozjaśnią jesień

  Amerykanki odkryły sposób na szare kolory jesieni. Tęczowe włosy stają się przebojem za Oceanem. Nie ma absolutnie żadnych ograniczeń, im bardziej ekstrawagancko, tym lepiej. Czy fala tęczowych kolorów dotrze na Stary Kontynent?

 • Kolory na lato

  Słuchawki Coloud prezentują kolory, dzięki którym ożywimy letni styl i wpasujemy się w największe trendy kolorystyczne nadchodzącego sezonu.

 • Wyraź swoją osobowość podczas ślubu

  ...wkracza na ślubny kobierzec. Ślubne kolory Zacznijmy od garnituru. Wkładamy go, gdy ślub odbywa się we wczesnych godzinach popołudniowych. Jeśli jest to godzina późniejsza, można wybrać żakiet, frak(...) Pana Młodego można poeksperymentować z różnymi elementami stroju. Zamiast na tradycyjne kolory, jak czerń, granat, grafit czy odcienie szarości, postaw na ciepły brąz, pistację, pastele, purpurę lub...

 • Kolory kobiet

  Nasze życie to podróż po tęczy. Białe światło dociera ze Słońca na Ziemię, gdzie przez rozproszenie rozpada się na siedem pasm. Jest niezbędne do życia dla większości organizmów, a ponieważ oddychamy i pobieramy powietrze oraz światło, przetwarzamy energię planetarną (powietrze) i słoneczną (światło i ciepło) - twierdzi Joanna Infeld, autorka książki "Kolory kobiet".

 • Elegancki makijaż i szminka podkreślą osobowość

  Chcesz nie tylko pięknie wyglądać, ale i czuć się wspaniale na specjalne okazje? Zrób makijaż i dobierz odcień pomadki, który pasuje do twojej natury. Znajdź swoją szminkę: czerwona, różowa, beżowa, pomarańczowa...

 • Marion star color

  Mieszaj różne kolory z serii i stwórz tęczową rewolucję na głowie! Wyraź osobowość kolorem i podkreśl indywidualny styl! Możesz wykreować dowolną fryzurę:

 • Fryzury 2017: Jak czerwone złoto

  Żeby nosić ten pełen energii kolor, trzeba mieć nie tylko odpowiedni typ urody, ale i osobowość.

 • Kolor cesarza i kurtyzany

  Kolory odgrywają ważną rolę w naszym życiu. Wyrażają emocje, osobowość. Każda z nas ma swoją gamę barw, w których dobrze się czuje i które najlepiej podkreślają jej urodę. Chcesz wiedzieć, czy dobrze ci będzie w żółtym? Sprawdź.

Dyskusje na temat: kolory a osobowosc
 • -

  -

  roz to dobrze , trudno okreslic po jedym kolorze trzeba by ujrzec wszystkie kolory i je porownac i wtedy ma sie obraz czlowieka , masz silna stabilna osobowosc voyage ona sie rozwija i jak dobrze pojdzie bedzies silna osobowoasciowo dojrzala kobieta ........... silna ale nie dominujaca .........