• Informacje na temat:

  jakie buty dla dziecka

Artykuły na temat: jakie buty dla dziecka
 • Najpiękniejsze książki dla dzieci pod choinkę – jak wybrać odpowiedni tytuł?

  Zastanawiasz się, jakie zabawki są najmodniejsze w tym sezonie? Jaki gadżet najbardziej ucieszy Twoje dziecko? Zamiast kolejnego zbędnego przedmiotu, podaruj mu książki – to czas, który spędzicie razem i historie, które zostaną z nim na zawsze. Jakie tytuły warto podarować dzieciom pod choinkę?

 • Studniówka 2019: ile kosztuje bal maturalny dziecka?

  Studniówka to bez wątpienia jedno z ważniejszych wydarzeń w życiu każdego przyszłego maturzysty. Zabawa ta stanowi ostatni beztroski akcent edukacji oraz otwiera wielkie odliczanie do egzaminu maturalnego. Z tego też powodu warto zadbać o to, aby przebiegła w wyjątkowy i niezapomniany sposób. Ile będziesz musiała zapłacić za bal maturalny swojego dziecka w 2019 roku?

 • Stolarz Darek jakiego nie znacie

  ...dla dzieci i dorosłych, wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy i jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Ostatnio podzielił się z fanami zdjęciami zrobionymi tuż przed wyjściem na(...), grantową marynarkę, proste jeansy i jasne, wiązane buty. Jak słusznie zauważyła jedna z jego fanek - obuwie było dokładnie w kolorze... sierści psa stolarza. My jesteśmy pod wrażeniem i życzymy panu...

 • Księżna Kate jakiej nie znacie! 7 niezwykłych faktów

  ...9 stycznia księżna Kate obchodzi 35. urodziny. Z tej okazji mamy dla was kilka ciekawostek o życiu prywatnym, poglądach i zainteresowaniach najsłynniejszej arystokratki świata.

 • Buty nie tylko dla Kopciuszka

  Buty od wieków były wyznacznikami statusu i elegancji. Pozwalały noszącym je wyróżniać się z tłumu, mówiły o przynależności do danej warstwy społecznej, wreszcie podkreślały piękno stroju.

 • Ubrania dla dzieci - jak wybrać te najmodniejsze i funkcjonalne?

  Każdy rodzic marzy, aby ubierać córeczkę jak małą księżniczkę, a synka – jak księcia. Tak, ubranka powinny być modne, urocze, ale również funkcjonalne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Czy istnieje takie połączenie? Czym kierować się, wybierając ubranka dla maluszków i nieco starszych dzieci?

 • Bezpieczne dziecko. Nie tylko w szkole

  Twoje dziecko po wakacjach idzie do pierwszej klasy? A może masz już w domu szóstoklasistę, który, bardziej niż egzaminami, interesuje się sportem lub koleżankami? Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, wiek dziecka nie ma znaczenia.

 • Buty szczęścia

  Wśród życzeń, jakie składamy sobie przy świątecznych okazjach, często powtarzanym słowem jest "szczęście". Każdy go pragnie, każdy rozumie je po swojemu.

 • Jak ubrać dziecko do szkoły

  Od mundurkowej dyscypliny sprzed wojny przez dresowo-getrową samowolkę końca XX wieku dochodzimy do momentu, gdy szkolny strój stał się kompromisem między uniformizacją a indywidualnym stylem. Jakikolwiek by jednak szkolny strój nie był - dla rodziców to po prostu kolejny wydatek. Bo w przeciwieństwie do książek i przyborów szkolnych - ubrania dla ucznia nie są w żadnym stopniu refundowane.

 • Chciałam być dobrym dzieckiem

  Psychologowie uważają, że dom rodzinny i doświadczenia dzieciństwa kształtują naszą osobowość, postawy i wybory na całe życie. Pani, w tym ważnym dla człowieka okresie, straciła dom i rodzinę. Roma(...) u psychologa, na terapii, co dziś należy do rzadkości. Sama jestem sobie psychologiem, psychiatrą, terapeutą i lekarzem od wszelkich duchowych komplikacji. Dziecko, które nie otrzymało jakiejkolwiek pomocy...

Dyskusje na temat: jakie buty dla dziecka
 • Re: Anna i Robert Lewandowscy: Bolesne wspomnienia

  Jeśli ktoś porzuca swoje małe dzieci, o jakie tu "nieporozumienia" może chodzić? To jest podłość i co, córka ma pójść do takiego ojca i jeszcze go za to przeprosić? Że może np. kasę wydawał na alkohol z kolesiami, zamiast dać dla dziecka na chleb, buty, ubranie, zabawki? I co, zapraszać kogoś takiego na ślub?? A wióra! Natomiast początek artykułu to bzdura. Lewy z Borussią nie dostał przed golem

 • Re: Zagadka Kate

  Boże jakie bzdury. Oficjalna wersja Pałacu Buckingam to niestety blada i zakumflowana pochwała Kate: 1. dlaczego nikt nie pisze, że byli Kate opowiadali w wywiadach jak usuwała dwie ciąże! Królowa(...), że nie będzie służby, opoiekunek do dziecka, a teraz jest ich w zatrzęsienie? 8.Dlaczego nikt nie napisze, że zdjęcia Kate są zawsze retuszowane, na portalach amerykańskich są zdjęcia przed retuszem