• Informacje na temat:

  jaka opona

Artykuły na temat: jaka opona
 • Borelioza. Jak się wystrzegać. Jak rozpoznać. Jak leczyć, Małgorzata Radomska

  Jak bronić się przed tą podstępną chorobą, jak ją diagnozować, jakie metody leczenia i terapii wybrać... Najnowsze odkrycia naukowe i praktyczne porady, a także rozmowa z aktorką Barbarą Kurdej-Szatan o jej walce z boreliozą - to wszystko w kompendium "Borelioza. Jak się wystrzegać. Jak rozpoznać. Jak leczyć” autorstwa Małgorzaty Radomskiej.

 • Jak wyciągnąć kleszcza?

  ​Prawidłowe usunięcie kleszcza wymaga precyzji oraz użycia odpowiedniego narzędzia. Nie jest to trudne – pod warunkiem zastosowania właściwej techniki. Dowiedz się, jak prawidłowo wyciągnąć kleszcza i co zrobić po usunięciu pasożyta.

 • Jak wygrać z kleszczami?

  Im szybciej pajęczak zostanie usunięty, tym mniejsze ryzyko boreliozy.

 • Jak wyleczyć czyraki?

  Są bolesne i podstępne – jeśli nie zastosujemy skutecznej terapii, łatwo nawracają i rozprzestrzeniają się.

 • Stara opona może stać się bardzo stylową ozdobą ogródka! Niewielkim nakładem pracy zmienisz ją w śliczny kwietnik.

 • Jak świat mody radzi sobie z anoreksją?

  Na początku lat 90. świat mody zachwycił się filigranową Kate Moss, która zapoczątkowała trend na bardzo szczupłą (żeby nie powiedzieć wychudzoną) sylwetkę. Wówczas nikt nie przypuszczał, że nagła zmiana kanonów piękna zbierze tak krwawe żniwo.

 • Jak przygotować się do podróży

  ...ogumienia oraz poziom ciśnienia powietrza w oponach. Coraz więcej osób przed długim wyjazdem zapomina o sprawdzeniu ważności ubezpieczenia i przeglądu rejestracyjnego, co może skończyć się...

 • Jak pierwsza naiwna

  Rozsądne, samodzielne, czasem już po przejściach. Wydawałoby się, że takie kobiety potrafią ochronić siebie. A jednak Danka wpadła w ramiona Piotra jak w tragiczną pułapkę. Bez zabezpieczeń. Krystyna w ostatniej chwili uratowała się z finansowej katastrofy.

 • Albo plucha, albo śnieg... Chcemy czy nie, wejdziemy w błoto lub zaspę. Są jednak sposoby, by ochronić kozaczki i botki lub szybko je wyczyścić!

 • Sezon na kleszcze - jak się przygotować?

  Większość ludzi z niecierpliwością czeka na dłuższe i cieplejsze dni, by wreszcie odetchnąć pełną piersią. Warto jednak w nadchodzącym czasie uzbroić się w zdwojoną czujność. Pierwsze podmuchy wiosennego wiatru to nie tylko pretekst do dłuższych spacerów dla nas. Na żer wyruszają też najwięksi wrogowie wycieczkowiczów i pupili – kleszcze.

Wideo na temat: jaka opona
 • Jak wymienić oponę?

  Wymienianie koła w samochodzie wcale nie jest takie trudne jak się wydaje.

 • Katarzyna Karpa: Jesienią jest ograniczona widoczność, bądźmy bardziej uważni na jezdni

  Jesienna pogoda nie zawsze sprzyja rowerowym wycieczkom. Często jest już zimno i pada deszcz. W "Studiu Active" wydawca portalu TVN Meteo Active Katarzyna Karpa oraz specjalista Marcin Domański przekonywali, aby jednak nie rezygnować z jazdy rowerem o tej porze roku. Jak się ubierać, jakich opon używać i na co zwrócić uwagę wybierając się na przejażdżkę rowerową jesienią? (Źródło: Studio Active / TVN Meteo Active/x-news)

 • O co zadbać wybierając się na rower jesienią?

  Jesienna pogoda nie zawsze sprzyja rowerowym wycieczkom. Często jest już zimno i pada deszcz. W "Studiu Active" wydawca portalu TVN Meteo Active Katarzyna Karpa oraz specjalista Marcin Domański przekonywali, aby jednak nie rezygnować z jazdy rowerem o tej porze roku. Jak się ubierać, jakich opon używać i na co zwrócić uwagę wybierając się na przejażdżkę rowerową jesienią?(Źródło: Studio Active / TVN Meteo Active/x-news)

Dyskusje na temat: jaka opona
 • Re: Najtańsze opony - pozorna oszczędność

  Tak se myślę. Jak miałem Fiata 126p to jeździłęm cały rok na jedynch oponach. Nikt nie mówił o letnich , zimowych. Nie miałem żadnego wypadku. Poporostu na śniegu czy gołoledzi jechało sie 30-40 km na godzinę. dziś taki frajaer mówi,że konieczne są opony za 2-3 tys a nic nie powie,że nie ważna jaka opona ważny zdrowy rozsądek!!!!