• Informacje na temat:

  jaka opona

Artykuły na temat: jaka opona
 • Jak wyleczyć czyraki?

  Są bolesne i podstępne – jeśli nie zastosujemy skutecznej terapii, łatwo nawracają i rozprzestrzeniają się.

 • Stara opona może stać się bardzo stylową ozdobą ogródka! Niewielkim nakładem pracy zmienisz ją w śliczny kwietnik.

 • Jak przygotować się do podróży

  ...ogumienia oraz poziom ciśnienia powietrza w oponach. Coraz więcej osób przed długim wyjazdem zapomina o sprawdzeniu ważności ubezpieczenia i przeglądu rejestracyjnego, co może skończyć się...

 • Jak pierwsza naiwna

  Rozsądne, samodzielne, czasem już po przejściach. Wydawałoby się, że takie kobiety potrafią ochronić siebie. A jednak Danka wpadła w ramiona Piotra jak w tragiczną pułapkę. Bez zabezpieczeń. Krystyna w ostatniej chwili uratowała się z finansowej katastrofy.

 • Albo plucha, albo śnieg... Chcemy czy nie, wejdziemy w błoto lub zaspę. Są jednak sposoby, by ochronić kozaczki i botki lub szybko je wyczyścić!

 • Jak dbać o kalosze?

  Są nieocenione w jesienną słotę. Aby przez cały sezon wciąż wyglądały jak nowe, należy o nie prawidłowo dbać. Gumowce czyść wodą z mydłem. Możesz użyć...

 • Jak przygotować samochód do długiej podróży?

  ...i stanu bieżnika opony to gwarancja niskiego zużycia paliwa i komfortowej jazdy bez zwiększonego ryzyka złapania gumy. Oczywiście pęknięta opona może przydarzyć się nam zawsze i wszędzie, nawet...

 • Choroby odkleszczowe – jak wykluczyć zakażenie?

  W ostatnich latach liczba kleszczy zwiększa się z roku na rok. Być może przyczyną tego są łagodne zimy, w tym roku było bardzo mało mroźnych dni. Kleszcze pojawiły się w całej Polsce, a terenami zwiększonego ryzyka zachorowania na choroby odkleszczowe są województwa: podlaskie, warmińsko-mazurskie, dolnośląskie, małopolskie, przyrasta też populacji zakażonych kleszczy w centralnej Polsce i w województwie mazowieckim.

 • Bolesna krosta na ustach. Jak leczyć opryszczkę?

  Atakuje niespodziewanie i dopada nas w kilka godzin. Wirus herpes simplex, czyli opryszczki pospolitej, uprzykrzał życie już starożytnym Egipcjanom.

 • Jak przygotować się do weekendu za miastem

  Sezon na letnie wyjazdy weekendowe zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że większość Polaków za cel swojej podróży wybiera miejsca oddalone nawet o kilkaset kilometrów od dużych miast. Świeże powietrze i zielone tereny pomagają się zrelaksować i odpocząć z dala od miejskiego zgiełku.

Wideo na temat: jaka opona
 • Jak wymienić oponę?

  Wymienianie koła w samochodzie wcale nie jest takie trudne jak się wydaje.

 • Katarzyna Karpa: Jesienią jest ograniczona widoczność, bądźmy bardziej uważni na jezdni

  Jesienna pogoda nie zawsze sprzyja rowerowym wycieczkom. Często jest już zimno i pada deszcz. W "Studiu Active" wydawca portalu TVN Meteo Active Katarzyna Karpa oraz specjalista Marcin Domański przekonywali, aby jednak nie rezygnować z jazdy rowerem o tej porze roku. Jak się ubierać, jakich opon używać i na co zwrócić uwagę wybierając się na przejażdżkę rowerową jesienią? (Źródło: Studio Active / TVN Meteo Active/x-news)

 • O co zadbać wybierając się na rower jesienią?

  Jesienna pogoda nie zawsze sprzyja rowerowym wycieczkom. Często jest już zimno i pada deszcz. W "Studiu Active" wydawca portalu TVN Meteo Active Katarzyna Karpa oraz specjalista Marcin Domański przekonywali, aby jednak nie rezygnować z jazdy rowerem o tej porze roku. Jak się ubierać, jakich opon używać i na co zwrócić uwagę wybierając się na przejażdżkę rowerową jesienią?(Źródło: Studio Active / TVN Meteo Active/x-news)

Dyskusje na temat: jaka opona
 • Re: Najtańsze opony - pozorna oszczędność

  Tak se myślę. Jak miałem Fiata 126p to jeździłęm cały rok na jedynch oponach. Nikt nie mówił o letnich , zimowych. Nie miałem żadnego wypadku. Poporostu na śniegu czy gołoledzi jechało sie 30-40 km na godzinę. dziś taki frajaer mówi,że konieczne są opony za 2-3 tys a nic nie powie,że nie ważna jaka opona ważny zdrowy rozsądek!!!!