• Informacje na temat:

  jaka opona

Artykuły na temat: jaka opona
 • Jak wyciągnąć kleszcza?

  ​Prawidłowe usunięcie kleszcza wymaga precyzji oraz użycia odpowiedniego narzędzia. Nie jest to trudne – pod warunkiem zastosowania właściwej techniki. Dowiedz się, jak prawidłowo wyciągnąć kleszcza i co zrobić po usunięciu pasożyta.

 • Jak wyleczyć czyraki?

  Są bolesne i podstępne – jeśli nie zastosujemy skutecznej terapii, łatwo nawracają i rozprzestrzeniają się.

 • Stara opona może stać się bardzo stylową ozdobą ogródka! Niewielkim nakładem pracy zmienisz ją w śliczny kwietnik.

 • Jak przygotować się do podróży

  ...ogumienia oraz poziom ciśnienia powietrza w oponach. Coraz więcej osób przed długim wyjazdem zapomina o sprawdzeniu ważności ubezpieczenia i przeglądu rejestracyjnego, co może skończyć się...

 • Jak pierwsza naiwna

  Rozsądne, samodzielne, czasem już po przejściach. Wydawałoby się, że takie kobiety potrafią ochronić siebie. A jednak Danka wpadła w ramiona Piotra jak w tragiczną pułapkę. Bez zabezpieczeń. Krystyna w ostatniej chwili uratowała się z finansowej katastrofy.

 • Albo plucha, albo śnieg... Chcemy czy nie, wejdziemy w błoto lub zaspę. Są jednak sposoby, by ochronić kozaczki i botki lub szybko je wyczyścić!

 • Zapalenie zatok: Jak zmniejszyć ból

  ​Nos zawalony, a w głowie huczy, aż rozsadza czaszkę? Warto wspomóc antybiotyk domowymi metodami.

 • Sezon na kleszcze - jak się przygotować?

  Większość ludzi z niecierpliwością czeka na dłuższe i cieplejsze dni, by wreszcie odetchnąć pełną piersią. Warto jednak w nadchodzącym czasie uzbroić się w zdwojoną czujność. Pierwsze podmuchy wiosennego wiatru to nie tylko pretekst do dłuższych spacerów dla nas. Na żer wyruszają też najwięksi wrogowie wycieczkowiczów i pupili – kleszcze.

 • Jak dbać o kalosze?

  Są nieocenione w jesienną słotę. Aby przez cały sezon wciąż wyglądały jak nowe, należy o nie prawidłowo dbać. Gumowce czyść wodą z mydłem. Możesz użyć...

 • Edyta Herbuś: jak sprawdza się w roli kierowcy?

  ...prawo jazdy. - Staram się wyrobić w sobie nawyki dobrego kierowcy - mówi. Tancerka opowiedziała również o swojej drogowej przygodzie. - Pękła mi opona na drodze szybkiego ruchu. Było to dla mnie...

Wideo na temat: jaka opona
 • Jak wymienić oponę?

  Wymienianie koła w samochodzie wcale nie jest takie trudne jak się wydaje.

 • Katarzyna Karpa: Jesienią jest ograniczona widoczność, bądźmy bardziej uważni na jezdni

  Jesienna pogoda nie zawsze sprzyja rowerowym wycieczkom. Często jest już zimno i pada deszcz. W "Studiu Active" wydawca portalu TVN Meteo Active Katarzyna Karpa oraz specjalista Marcin Domański przekonywali, aby jednak nie rezygnować z jazdy rowerem o tej porze roku. Jak się ubierać, jakich opon używać i na co zwrócić uwagę wybierając się na przejażdżkę rowerową jesienią? (Źródło: Studio Active / TVN Meteo Active/x-news)

 • O co zadbać wybierając się na rower jesienią?

  Jesienna pogoda nie zawsze sprzyja rowerowym wycieczkom. Często jest już zimno i pada deszcz. W "Studiu Active" wydawca portalu TVN Meteo Active Katarzyna Karpa oraz specjalista Marcin Domański przekonywali, aby jednak nie rezygnować z jazdy rowerem o tej porze roku. Jak się ubierać, jakich opon używać i na co zwrócić uwagę wybierając się na przejażdżkę rowerową jesienią?(Źródło: Studio Active / TVN Meteo Active/x-news)

Dyskusje na temat: jaka opona
 • Re: Najtańsze opony - pozorna oszczędność

  Tak se myślę. Jak miałem Fiata 126p to jeździłęm cały rok na jedynch oponach. Nikt nie mówił o letnich , zimowych. Nie miałem żadnego wypadku. Poporostu na śniegu czy gołoledzi jechało sie 30-40 km na godzinę. dziś taki frajaer mówi,że konieczne są opony za 2-3 tys a nic nie powie,że nie ważna jaka opona ważny zdrowy rozsądek!!!!