• Informacje na temat:

  jak zrobić torbe na prezenty

Artykuły na temat: jak zrobić torbe na prezenty
 • Prezenty własnej roboty

  Samemu też można wyczarować piękne prezenty. Podpowiadamy jak!

 • Zdekompletowane talerze oklejamy pociętymi na pasy papierowymi serwetkami (najlepiej użyć do tego kleju do decoupage'u). Gdy wyschną, malujemy na nich dekoracyjny wzór. Możemy to zrobić przy pomocy szablonu. Piankową taśmą dwustronnie klejącą (do luster) przyklejamy talerz na ścianie kuchni lub salonu.

 • ​Jak zapakować świąteczne prezenty

  Liczy się tylko wnętrze? Bzdura! Przynajmniej w przypadku świątecznych upominków. Pogląd, że opakowanie nie jest ważne, bo przecież najważniejsze jest to, co schowaliśmy w środku, istnieje tylko dlatego, że zwykle niewielu z nas się nad tym zastanawia. A szkoda, bo już samym opakowaniem możemy wywołać uśmiech na twarzy osoby, której wręczamy prezent.

 • Świąteczne zakupy - jak załatwić wszystko sprawnie i bez stresu

  Świąteczny szał. Pogoń za prezentami dla najbliższych, korki na ulicach, tłumy w centrach handlowych, brak wolnych miejsc parkingowych. Jak wcielić się w rolę Świętego Mikołaja by była ona przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem? Jak zorganizować zakupy by nie zabrały nam zbyt wiele czasu? Eksperci firmy SkyCash podpowiadają jak perfekcyjnie zaplanować zakupy świąteczne.

 • Będziesz moim dzieckiem

  Zrządzenie losu sprawiło, że Agnieszka adoptowała Olę. Krystyna sama zdecydowała, że zaopiekuje się maltretowanym chłopcem. Były spełnionymi matkami, miały odchowane dzieci, poukładane życie, ale zdecydowały, że jest w nim miejsce na jeszcze jedną miłość. Do dziecka odrzuconego, z bolesną przeszłością. Czy umiały je pokochać tak jak własne? I czy drugi raz zrobiłyby tak samo?

 • I zdarzył się cud

  ...przypominają o tym, w jak ciężkim jest stanie. Patrzę na Tisę pytająco, bo przecież niejeden taki przypadek widziała. Kiedy wychodzimy na korytarz, pytam tylko: - Da radę?. Tisa mówi krótko: - Da(...) nie zwariować, odcinasz emocje. Kiedy mija szok, budzisz się w nowej rzeczywistości, do której zdążyłaś przywyknąć, i po prostu działasz. - Ja jak przez mgłę pamiętam zieloną torbę, w której...

 • Dlaczego warto być minimalistą

  Nie masz torebki Chanel? Nie szkodzi. Modniejszy jest teraz jej brak. Skromne życie stało się popularne jak triatlon i bieganie. Oszczędność w nowej, modnej odsłonie to minimalizm i ma na świecie rosnące grono fanów. Ma też swoich celebrytów, którzy na oszczędzaniu zarabiają. Uwaga! Wielu zaczęło przygodę z minimalizmem od wietrzenia szaf. Ku przemyśleniu w czasie wiosennych porządków.

 • Lepsza od innych

  ...katalogi dla różnych firm. Za mąż na szczęście nie musiałam wychodzić. Za to studiuję zarządzanie. Idzie mi nieźle, jak widzisz – uśmiechnęłam się z wyższością. – Tylko pozazdrościć – odparła Elka(...) nieźle, jeśli nie bardzo dobrze. Po maturze nie dostałam się na uniwerek, więc zdecydowałam się na prywatną uczelnię. Byłam gotowa zrobić wszystko, byle wyrwać się z tego zapyziałego miasteczka...

 • No..mogę już zrobić podsumowanie dzisiejszego Dnia Kobiet. Życzenia oczywiście były.Kwiatów niestety nie dostałam,ale słodycze i owszem..ogromną bombonierę,która...

 • Wyprawka dla malucha

  Jak wybrać spośród setek produktów dla niemowląt rzeczy, które są naprawdę potrzebne? Nie wpadaj w panikę, ułatwimy ci to trudne zadanie.