• Informacje na temat:

  jak zrobić pitę w domu

Artykuły na temat: jak zrobić pitę w domu
 • ●Prawdziwy turecki kebab (pis. oryg.: kebap, czyli „obracające się pieczone mięso”) robi się z baraniny, czasami z cielęciny lub drobiu, nigdy z wieprzowiny.

 • Nie piję dużo. Czy mam problem?

  ...do rodziców, robię zapasy piwa (w sklepie daleko od domu). Czuję podekscytowanie, jakbym wyruszała na wyprawę życia. Czeka mnie totalna wolność. Cały dzień przeleżę w łóżku. Będę pić do oporu. I nikt(...) częściej także w tygodniu, bo z pracy wracałam zmęczona, a w domu czekało jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia. Kiedy miałam już naprawdę dość, pocieszałam się, że za parę godzin zaszyję się w swoim...

 • Co zrobić, kiedy boli ząb?

  Pomogą cynamon, cebula i anyż. To z nich można przygotować pasty i okłady, które ukoją ból. Oto trzy przepisy, które bez problemu wykonasz w domu.

 • Kontrola w domu

  Jak przebadać się samemu?

 • George Clooney zrobił niespodziankę 87-letniej fance

  ...55-letni aktor złożył urodzinową wizytę Pat Adams, która mieszka w domu starców. Pat wielokrotnie mówiła personelowi, jak bardzo lubi sławnego aktora.

 • Kawa Polaków - obowiązkowo przed wyjściem z domu

  Picie porannej kawy przed wyjściem z domu celebruje 56 proc. Polaków - wynika z badania. I choć w połowie przypadków pijemy ją sami, nie stanowi to problemu, żeby właśnie z ulubioną filiżanką pełną aromatycznego i pobudzającego napoju miło rozpocząć dzień.

 • Co możemy zrobić, by smog mniej nam szkodził

  ...2,5 litra płynów dziennie. Jak się ubierać: Wybieraj okrycia wierzchnie, które mają śliską, wodoodporną powierzchnię. Po przyjściu do domu przetrzyj kurtkę lub płaszcz wilgotną ściereczką. Ją samą(...) porę, kiedy bezpiecznie jest wyjść z domu. Polecamy: pogoda.interia.pl. Własny czujnik smogu: To małe, przenośne urządzenie, które pozwala sprawdzać jakość powietrza w każdym miejscu, w którym akurat...

 • Wolność zaczyna się w domu

  Obiecała sobie, że gdy dorośnie, nie będzie jak własna matka. Nie będzie płakała nad nieudanym ciastem, prosto z pracy biegła do kuchni, a sobotnich poranków spędzała w towarzystwie ścierki i odkurzacza. Dzisiaj ma 29 lat i trwa w swoim postanowieniu. Co więcej uczyniła z niego filozofię, którą pokochało pół miliona osób. Kto taki? Ch**owa Pani Domu.

 • Czy jest możliwy dom bez śmieci?

  Tej jesieni będzie szansa, by poznać sposób, jak pozbyć się śmieci ze swojego życia i mieć więcej czasu dla siebie. Do rąk polskich czytelników trafił poradnik pomysłodawczyni metody Zero Waste Home - Bei Johnson. Kilka prostych zasad sprawi, że będziesz żyć taniej i wygodniej.

 • Paulina Smaszcz-Kurzajewska: Nie zrobiłabym sobie "glonowatych" ust

  ...w domu, ogrzewając samochód, w którym przebywamy bardzo dużo, ta skóra stawała się bardzo wrażliwa. A te zabiegi powodują, że na prawdę bardzo dobrze się czuję. Wspomniała pani też o diecie. Jakie(...) i kolagenu - których z wiekiem zaczyna nam brakować - na takim poziomie, żeby dobrze wyglądać. Tak, jak dbamy o wszystkie inne zdrowotne aspekty naszego ciała, tak musimy dbać o to, żeby też ta...