• Informacje na temat:

  jak zrobić pitę w domu

Artykuły na temat: jak zrobić pitę w domu
 • ●Prawdziwy turecki kebab (pis. oryg.: kebap, czyli „obracające się pieczone mięso”) robi się z baraniny, czasami z cielęciny lub drobiu, nigdy z wieprzowiny.

 • Dlaczego warto pić kwas chlebowy

  Znakomicie nawadnia i gasi pragnienie. Jest bogaty w witaminy z grupy B, ale zawiera też witaminy C i E oraz bakterie kwasu mlekowego. I możesz go wyprodukować w domu.

 • Nie piję dużo. Czy mam problem?

  ...do rodziców, robię zapasy piwa (w sklepie daleko od domu). Czuję podekscytowanie, jakbym wyruszała na wyprawę życia. Czeka mnie totalna wolność. Cały dzień przeleżę w łóżku. Będę pić do oporu. I nikt(...) częściej także w tygodniu, bo z pracy wracałam zmęczona, a w domu czekało jeszcze mnóstwo spraw do załatwienia. Kiedy miałam już naprawdę dość, pocieszałam się, że za parę godzin zaszyję się w swoim...

 • Prawie nigdy nie piłam typowo "po kobiecemu"

  ...metodycznie ani praktycznie. Zdałam się na przypadek. Jakże często oznacza to bylejakość... Nie piłam potajemnie, w domu. Może nie zdążyłam. Picie domowe, samotne, bywa też wynikiem "racjonalnych(...) (mówiła: "Drinki zjawiały się przede mną same, jak zaczarowane"), zrezygnowała z popijaw w knajpach i pubach, bo powroty do domu okazały się w pewnym momencie, łagodnie mówiąc, zbyt kłopotliwe. Albo...

 • Co zrobić, kiedy boli ząb?

  Pomogą cynamon, cebula i anyż. To z nich można przygotować pasty i okłady, które ukoją ból. Oto trzy przepisy, które bez problemu wykonasz w domu.

 • Kontrola w domu

  Jak przebadać się samemu?

 • George Clooney zrobił niespodziankę 87-letniej fance

  ...55-letni aktor złożył urodzinową wizytę Pat Adams, która mieszka w domu starców. Pat wielokrotnie mówiła personelowi, jak bardzo lubi sławnego aktora.

 • Maroko południowe: Co zrobić i co zobaczyć

  Kiedy wysiądziesz z samolotu w Maroku i poczujesz jego zapach, już będziesz wiedzieć, że kiedyś tu jeszcze wrócisz - przepowiedziała moja koleżanka, a ja po tygodniu zwiedzania południowej części tego kraju jestem pewna, że zrobię to z wielką przyjemnością. Pobyt w Maroku jest ucztą dla wszystkich zmysłów. Co zrobić i zobaczyć w południowej części Maroka?

 • Kawa Polaków - obowiązkowo przed wyjściem z domu

  Picie porannej kawy przed wyjściem z domu celebruje 56 proc. Polaków - wynika z badania. I choć w połowie przypadków pijemy ją sami, nie stanowi to problemu, żeby właśnie z ulubioną filiżanką pełną aromatycznego i pobudzającego napoju miło rozpocząć dzień.

 • Co możemy zrobić, by smog mniej nam szkodził

  ...2,5 litra płynów dziennie. Jak się ubierać: Wybieraj okrycia wierzchnie, które mają śliską, wodoodporną powierzchnię. Po przyjściu do domu przetrzyj kurtkę lub płaszcz wilgotną ściereczką. Ją samą(...) porę, kiedy bezpiecznie jest wyjść z domu. Polecamy: pogoda.interia.pl. Własny czujnik smogu: To małe, przenośne urządzenie, które pozwala sprawdzać jakość powietrza w każdym miejscu, w którym akurat...