• Informacje na temat:

  jak zrobić obroze dla psa

Artykuły na temat: jak zrobić obroze dla psa
 • Firma pod psem

  Najlepiej wychodzi nam to, co kochamy. Więc jeżeli w naszym życiu najważniejsze są zwierzęta, dlaczego nie zbudować firmy wokół nich? Anecie, Karolinie, Ani i Emilii to się udało. Choć każda z nich zajmuje się innym „psim” biznesem.

 • Chroń psa przed kleszczami

  Z wiosennymi dniami, które jak najczęściej chcemy spędzać na spacerze ze swoim pupilem, przychodzą też zagrożenia. Początek kwietnia to najwyższy czas, byśmy pomyśleli o zabezpieczeniu psa przed kleszczami.

 • Z wiosennymi dniami, które jak najczęściej chcemy spędzać na spacerze ze swoim pupilem, przychodzą też...

 • Sezon na kleszcze - jak się przygotować?

  Większość ludzi z niecierpliwością czeka na dłuższe i cieplejsze dni, by wreszcie odetchnąć pełną piersią. Warto jednak w nadchodzącym czasie uzbroić się w zdwojoną czujność. Pierwsze podmuchy wiosennego wiatru to nie tylko pretekst do dłuższych spacerów dla nas. Na żer wyruszają też najwięksi wrogowie wycieczkowiczów i pupili – kleszcze.

 • Kot na dworze – jak zapewnić mu bezpieczeństwo?

  Kot z natury jest ciekawy świata zewnętrznego. Niektórym pupilom wystarczy pobyt na balkonie, inne jednak czują potrzebę udania się na dłuższe eskapady. Czy ulegać kotu? A jeśli tak, to jak zapewnić mu bezpieczeństwo?

 • Jak zwalczać? Na nic zda się odpchlenie czworonoga, jeśli najpierw nie usuniesz pcheł z jego otoczenia. Legowisko wypierz (w jak najwyższej dopuszczalnej temperaturze), starannie(...) Zaatakowanego przez pchły czworonoga dobrze jest wykąpać w specjalnym szamponie usuwającym pasożyty. Kolejny krok to zabezpieczenie pupila na przyszłość. Można to zrobić albo zakładając mu specjalną...

 • Każdy ogon ma serce

  ...​Przytulisko dla zwierząt. Dlaczego unikamy takich miejsc? Być może boimy się smutnych psich oczu, w które przyjdzie nam zajrzeć, albo wstydzimy się rozpłakać. Z naszą czytelniczką Nikolettą Parchimowicz odwiedzamy społeczne schronisko w Celestynowie koło Otwocka. Żeby się przekonać, jak tam jest i co można zrobić, żeby choć odrobinę poprawić los jego mieszkańców.

 • INTERIA.PL organizuje zbiórkę dla bezdomnych zwierząt!

  Zima to najtrudniejszy czas dla bezdomnych zwierząt. Dlatego portal INTERIA.PL postanowił przyłączyć się do działań, które mogą bezpośrednio przyczynić się do poprawy losu pokrzywdzonych, porzuconych, niekochanych przez nikogo czworonogów.

 • ...tylko babeszjozą psa moze zarazić, ale gdy ona już wystąpi, to i leczenie i każda inna przypadłość jest dla psiego organizmu wielkim wyzwaniem. pomyślcie o futrzastych już teraz, bo marzec i to tak(...), napisałam do Iki, że ja z psami pójdę licząc namałą przebieżkę. Ika do domu dobrnęła chwilę przede mna i od razu, gdy przyszłam poweidziala, ze idziemy do weta. niesety, a może i dobrze, wet...

 • ..., ale dla chcacego nic trudnego - zawsze mozna spotkac sie gdzies po drodze:) Mialysmy 4,5 godziny, bo pociagi powrotne nieublagalnie odjezdzaly w odstepie 10 minut, oba przed godzina 18. Feminka(...) ortograficzne, w dodatku z glosnikow dobiegal glos Julio Iglesiasa, ktory jak wiadomo Hiszpanem jest, nie Wlochem). Jadlysmy i jadlysmy, bo tyle bylo tematow do rozmowy, ze pizza ostygla, makaron...