• Informacje na temat:

  jak zrobić kolczyki z koronki

Artykuły na temat: jak zrobić kolczyki z koronki
 • Jak ubrać się na świąteczną kolację?

  Świąteczne spotkania w gronie rodziny i przyjaciół to chwile, kiedy chcemy wyglądać elegancko i stylowo. Czy z tej okazji można skomponować stylizację, która będzie jednocześnie modna i ponadczasowa? Oczywiście. Podpowiadamy, jak to zrobić.

 • Jak ubrać się na wesele jako gość?

  Sezon ślubów i wesel w pełni! Wiele z nas staje przed dylematem – co założyć na takie przyjęcie jako gość? Sklepy mają szeroką ofertę, dlatego trudno się zdecydować na jedną stylizację, która będzie jednocześnie modna i odpowiednia do okazji. Sprawdź, jak wybrać stylizację na wesele, aby ubrać się zgodnie z trendami i nie popełnić modowego faux-pas.

 • Kolia z czerwonym koralem

  Taka biżuteria jest bardzo droga, ale teraz możesz ją zrobić sama w domu!

 • Księżniczki z bajki

  Na czerwonych dywanach od czasu do czasu pojawiają się wprost nieziemskie kreacje. Uszyte z drogocennych koronek i tiulu, sięgające ziemi, sprawiają, że tak ubrane kobiety wyglądają jak postaci z baśni.

 • 5 najczęstszych błędów przy wyborze stroju sportowego

  Źle dobrany strój może negatywnie wpłynąć na to jak się czujemy podczas treningu, a w rezultacie wpłynąć na jego efektywność, dlatego dziś przedstawiamy wam częste błędy odzieżowe popełniane przez kobiety na siłowni, których warto się wystrzegać.

 • Wiosna w szafie

  Tej wiosny mamy być zmysłowe, kobiece i romantyczne zarazem. Już najwyższy czas zrobić pozimowe porządki w szafie i sprawdzić, czy nasza garderoba odpowiada trendom panującym w modzie.

 • Styl, szyk i elegancja ponad wszystko

  Moda swoją zmiennością przypomina kobietę, a jak twierdzi Oscar Wilde "nauka nie może objaśnić takiego problemu jak kobieta, gdyż nauka jest bezradna wobec rzeczy irracjonalnych". Rozmowa z Janiną Biedą - modelką i stylistką z Krakowa.

 • Efektowne wyjście

  ...frędzlami bolerko w stylu lat 20. Całość w czerni, więc nikt nie zarzuci stylizacji, że nie jest elegancka. Dopasowany komplet uszyty z koronki od razu wprowadza w wieczorowy nastrój. Buty? Zamiast czarnych szpilek akcent sezonowy: zielone pantofle na słupku. Okazałe kolczyki i torba à la krokodyl to dodatki w sam raz na specjalne okazje. Sukienka jak na lato? Nie tylko. Sprawdzi się też...

 • Tamat, jakiego jeszcze nie bylo. Ale ja zawsze, jak mnie cos zaciekawi to sie musze wygadac. A ze niby z kim mam tu pogadac a temat dla V calkowicie obojetny...

 • Sploty

  .... W dodatku o wiele łatwiej jest je zrobić, bo przy tych fryzurach nie jest wymagana chirurgiczna precyzja. Wystające kosmyki są nie tylko mile widziane, ale stanowią integralną część kompozycji. Do(...) widoczne). Poza tym pełna dowolność: warkoczyki mogą być plecione luźno lub ściśle, mogą być upięte nad czołem, z boku głowy lub nad karkiem. Do tego efektowne kolczyki – i jesteś królową wieczoru...