• Informacje na temat:

  jak znaleźć wymarzona prace

Artykuły na temat: jak znaleźć wymarzona prace
 • Adrianna Palka: Sukces to ciężka praca!

  ...się swobodnie i komfortowo. Jakie są najczęstsze złe nawyki żywieniowe? - Przyznam, że problemy związane z niewłaściwym odżywianiem to plaga współczesnego społeczeństwa. Osoby chcące zmienić(...). Jak przezwyciężać wspomniane złe nawyki? - Najlepiej zacząć od znalezienia zdrowych potraw wśród swoich ulubionych smaków, co ułatwi utrzymanie diety. Świetnym rozwiązaniem jest również...

 • Jak znaleźć dobrą nianię?

  ...jak najbardziej realne. Podpowiemy ci, jak się do tego zabrać. Zastanów się, kogo poszukujesz Chcesz znaleźć osobę, która będzie przychodzić na 10 godzin dziennie czy tylko na cztery? Dwudziestolatkę, która bez wahania wejdzie za twoim brzdącem do piaskownicy, czy ciepłą starszą panią, która szybko zacznie traktować twoje dziecko jak własnego wnuczka? Do kilkumiesięcznego maleństwa lepiej...

 • Jak zmienić życie dzięki wybranym cechom charakteru?

  Twój charakter może mieć ogromny wpływ na podejmowane przez ciebie życiowe decyzje. To właśnie jego cechy determinują, w jaki sposób postępujesz w różnych sytuacjach. Jak dzięki temu możesz zmienić swoje życie?

 • Jaki moment jest dobry, by wyjechać na koniec świata?

  Każda z nas czasem marzy, by rzucić wszystko i po prostu wyjechać na koniec świata. Zamienić szarą polską rzeczywistość na południowy luz, słońce i leniwe tempo życia. Ale na ogół szybko przeganiamy takie myśli, bo trudno znaleźć dobry moment na taki ruch.

 • Będzie jak zechcę

  ..., ale wiem, że na pewno nie to i nie tu". - Chciałam, żeby każdego dnia było coś innego, trochę jak w fascynującej książce, w każdym rozdziale jedno wielkie "aż tu nagle!" - mówi Iza. - Kolejne prace(...) zdjęcia w laptopie. - Myślę, że w każdej chwili mogłabym rzucić wszystko i wyjechać na dłużej. Do Indii, do Meksyku, do Tajlandii. Tak jak ludzie z jej pokolenia ma poczucie, że nic nie jest na stałe. Od...

 • Oddajmy głos Camilli Morton, autorce książki Jak chodzić na wysokich obcasach , której fragment właśnie czytasz: Dobry obcas jest jak modny samochód albo niewiarygodne dzieło sztuki. Nie(...)". Zainwestuj w buty od Manola Blahnika - jedyne szpilki, które zapewniają komfort chodzenia na dziesięciocentymetrowych obcasach, i obserwuj, jak zasypią cię zaproszenia na koktajle i kolacje. Zanim choćby...

 • Na emeryturze nie rezygnuj z aktywności

  Przejście na emeryturę to doskonała okazja, aby powrócić do porzuconych niegdyś zajęć, na które zawsze brakowało czasu, lub znaleźć zupełnie nowe obszary dla aktywności. Gwarantujemy, że można przeżywać nie tylko drugą młodość, ale też trzecią, czwartą i piątą.

 • W jakich regionach Polski najlepiej odpoczniesz podczas wyjazdu z całą rodziną?

  Współczesna moda na dalekie podróże trochę oddaliła nas od tego, co warte zobaczenia w naszym kraju. Doskonale znamy Egipt, wiemy, co jada się w Grecji, jakie zabytki zobaczymy w Rzymie. Tymczasem mało kto zdaje sobie sprawę z tego, jak piękna jest Polska. Atrakcje zza przysłowiowej miedzy umykają naszej uwadze. Szkoda, bo blisko położone regiony są wymarzonym miejscem na rodzinny wypad.

 • Drugi raz na rynku pracy

  W kryzysie trudniej znaleźć pracę, ale jest to możliwe. Warto być elastycznym i szukać nowych możliwości. To może być początek lepszego życia.

 • Drugi raz na rynku pracy

  W kryzysie trudniej znaleźć pracę, ale jest to możliwe. Warto być elastycznym i szukać nowych możliwości. To może być początek lepszego życia.