• Informacje na temat:

  jak znaleźć lepiej platna prace

Artykuły na temat: jak znaleźć lepiej platna prace
 • Jak zrównoważyć życie?

  ...lepiej kupować mniej, lepszej jakość i wyprodukowanych, np. w Polsce lub też niedaleko nas, ubrań. Czy nie lepiej kupić jedną rzecz, ale od polskiego, młodego projektanta. - Kwestie etyczne przy(...) drugie życie, poprzez zakupy w second handach.  Warto wybierać firmy, które zwracają uwagę na jakość produkcji i dobro pracownika. Można je znaleźć w bazie Ekonsument.pl/dobrezakupy - dodaje. Globalne...

 • Nie jest gorsza od ciebie

  ...​Tuż przed wakacjami musieliśmy się wyprowadzić z rodzinnego miasta. Nie była to łatwa decyzja, ale mąż dostał lepiej płatną pracę w większym mieście.

 • Rodzina na odległość: Gdzie jest mama?

  ...​Niemal połowa z nas nie podjęłaby pracy w większej odległości od domu niż 15 kilometrów. Średni czas, w którym Polka dojeżdża do firmy, to 38 minut. Julia jedzie do swojej o wiele dłużej, Roma zdecydowała się na pracę na drugim końcu Europy, a Kinga, żeby zarobić, podróżuje po całej Polsce. Jak w takiej sytuacji być mamą i żoną? Trudne. Kilometry oddalają nas od bliskich nie tylko w sensie...

 • Nowe sztuczki internetowych złodziei

  Dzięki portalom społecznościowym utrzymujemy kontakty towarzyskie, zakupy przez internet to wygoda. Ale w sieci czekają też na nas pułapki. Sprawdź, jak ich unikać.

 • W męskiej sieci

  Jak wygląda polski mężczyzna w realu? Każdy widzi! O wiele ciekawszy jest jego wizerunek w internecie. To mieszanina sezonowych trendów, niespełnionych marzeń i wiecznie aktualnych kompleksów. Faceci w sieci, czyli... historia o tym, jak trudno być mężczyzną idealnym.

 • Pieniądze - moje, twoje czy nasze?

  Kto ma pieniądze, ten ma władzę - głosi powiedzenie. Dlatego gdy w związku jedno zarabia więcej, często dochodzi do konfliktów. Czy wiesz, jak rozmawiać i rozliczać się z partnerem, by zapobiec nieporozumieniom?

 • Lenistwo uszczęśliwia

  Jesteś leniwa. Nie brzmi jak komplement? Nie szkodzi. Zamiast układać wielostronicowe plany działań na rok 2016, obiecaj sobie, że będziesz... dużo spała. Plątała się po domu w szlafroku. Myślała o niebieskich migdałach. Po co? By mieć umysł ostry jak brzytwa. Mnóstwo czasu na własne pasje. I sporo zadowolenia z życia – mówi Ulrich Schnabel, autor książki "Sztuka leniuchowania. O szczęściu...

 • Moda na opiekunki

  ..., wykształconych i z powołania, wciąż jest bardzo mało. W Polsce pokutuje przekonanie, że dziećmi umie zająć się każdy. Młodym niewykształconym kobietom bez pracy koleżanki doradzają: "Idź lepiej do niemowlaka(...) i niedawno musiała wrócić do pracy w kancelarii. Choć Anna wolałaby jeszcze spędzić jakiś czas w domu z Antkiem, wie, że urlop wychowawczy przekreśliłby jej plany zawodowe. Koleżanki, które już wcześniej...

 • Planowanie kariery w niepewnych czasach

  Czym jest dziś dobry fach? Próby określenia go przypominają wróżenie z fusów. Nie wiadomo, w jakie wykształcenie inwestować i jak planować karierę. Ale można przystosować się do sytuacji, jeśli zobaczymy w niej szansę.

 • Wyznania escortów

  Większość ludzi mówi na to, czym się zajmuję: „seks za pieniądze”. Osobiście uważam zupełnie inaczej. Seks, jak już mówiłem, sprawia mi nieziemską przyjemność i wielką rozkosz. Dlatego też nie mogę nazwać się męską dziwką. Jest to zwyczajnie sposób na dorobienie sobie pieniędzy, którymi mogę pomóc rodzicom w Polsce.