• Informacje na temat:

  jak zmotywować się do cwiczen

Artykuły na temat: jak zmotywować się do cwiczen
 • Media społecznościowe - narzędziem, które zmotywuje do ćwiczeń?

  Liczne badania wskazują, że wszechobecny wizerunek nienagannych ciał modelek i gwiazd, jest jedną z najczęstszych motywacji do zadbania o sylwetkę. Nie bez kozery jak grzyby po deszczu na portalach społecznościowych pojawiły się profile osób, które mają być "fitspiracją" dla innych. Słowo "fit" - to jedno z najczęściej wymienianych określeń, jeśli mówimy o odchudzaniu. Ta powszechna moda...

 • Nie szukaj wymówek! Jak zmotywować się do treningów jesienią?

  Do pozytywnego wpływu treningu fizycznego na zdrowie nie trzeba nikogo przekonywać. Mimo to, okres jesienno-zimowy to czas, kiedy często odpuszczamy regularne ćwiczenia fizyczne. Jak zmotywować się do wysiłku fizycznego, gdy aura nie zachęca do uprawiania sportu?

 • Jak zwalczyć lenistwo i zacząć ćwiczyć

  ...​Jeśli w Twojej szufladzie leży nieużywana karta do klubu fitness, ten tekst jest dla Ciebie. Nie miej wyrzutów sumienia: ewolucyjnie jesteśmy zaprogramowani na lenistwo i nie tak łatwo zmotywować się do aktywności fizycznej.

 • ​Nie lubię ćwiczyć

  Nie od dziś wiadomo, że aktywność fizyczna usprawnia proces zrzucania zbędnych kilogramów. Regularne ćwiczenia oprócz wspomagania procesu odchudzania działają zbawiennie na nasze serce, krążenie, poprawiają metabolizm, dodają energii i co najważniejsze dostarczają endorfin. Brzmi fajnie, tylko co zrobić żeby nam się chciało, gdy nam się nie chce?

 • Tamara Arciuch. Będziemy ćwiczyć

  Aktorka z żalem rozstaje się ze świąteczną atmosferą. Na Instagramie umieszcza nostalgiczny wpis.

 • Sposoby na zwiększenie motywacji do ćwiczeń

  Sezon zimowy dobiegł już końca, pora więc zacząć przygotowania do zbliżającego się urlopu. Pytanie tylko, jak się zmotywować, skoro na dworze nadal chłodno, a właściwie to nigdy ze sportem nie było ci po drodze.

 • 6 porad jak ćwiczyć w domu

  Chcesz zacząć ćwiczyć w domu, ale brakuje ci motywacji. Znamy to. Dlatego podpowiadamy, jak z pomocą 6 prostych zasad rozpocząć pracę na wymarzoną sylwetką.

 • 4 kroki, jak zmotywować się do odchudzania

  Od jak dawna planujesz przejść na dietę, by zrzucić kilka zbędnych kilogramów? Jeśli jest ci trudno zrealizować swoje zamiary, przeczytaj nasze rady!

 • Jak ćwiczyć, żeby się nie nudzić?

  Nowy Rok jest już za nami i przychodzi czas na realizację założonych postanowień. Zaczynamy ćwiczyć motywując się piękniejszą sylwetką, zrzuceniem paru kilogramów lub po prostu dla zdrowia. Po jakimś czasie zapał upada, a my zaczynamy się zniechęcać do dalszych ćwiczeń. Co zatem zrobić, aby nie znudzić się treningami i uniknąć utraty zaangażowania?

 • Jak biegać zimą?

  Motywacja do ćwiczeń zwykle spada wprost proporcjonalnie do obniżającej się temperatury, jednak biegać zimą warto - także na świeżym powietrzu. Wystarczy, że będziemy pamiętać o przestrzeganiu kilku ważnych zasad, a trening sprawi nam wyłącznie przyjemność.

Wideo na temat: jak zmotywować się do cwiczen
 • Agata Biernat opowiada o miłości

  Agata Biernat opowiedziała o swojej miłości do sportu. - Nie mam problemu, żeby zmotywować się do ćwiczeń, tylko wtedy, jak nie mam na nie czasu - powiedziała. - Nie wierzę w to, jak ktoś mi mówi, że nie ma czasu na treningi. Jak się chce, to można - dodała. Źródło:przeAmbitni.pl Dostawca: x-news