• Informacje na temat:

  jak zagrac koncert

Artykuły na temat: jak zagrac koncert
 • Tajny koncert Dawida Podsiadło

  ...​Największe hity Dawida Podsiadło w nowych aranżacjach, wzruszające solówki na fortepianie, wizualizacje przenoszące widzów w ośmiobitowy świat gry, a to wszystko w eleganckich przestrzeniach Teatru Narodowego. Dawid Podsiadło kolejny raz udowodnił, że jest artystą nietuzinkowym, dostarczając ogrom wrażeń i emocji publiczności koncertu Red Bull Music Presents.

 • Jakoś to będzie - czyli jak?

  Jest pierwsza w nocy. Od trzech godzin czekamy z zespołem w obskurnej garderobie nadmorskiego amfiteatru na rozpoczęcie własnego koncertu. Planowo mieliśmy wejść na scenę o 22., ale impreza się przeciągnęła z powodu problemów bliżej nieokreślonej natury. Artyści z grupy grającej przed nami wpadli za kulisy 20 minut temu, klnąc na czym świat stoi.

 • Jak tu być dobrym?

  Od jakiegoś czasu dręczy mnie sumienie, że nic nie robię dla ludzkości. Nie udzielam się społecznie, nikomu nie pomagam i w nosie mam losy świata. Skupiona od rana do wieczora na sobie i swoim najbliższym otoczeniu prowadzę żywot egoistyczny i wolny od szlachetnych uczynków.

 • Festiwal 3x3. w Poznaniu

  Gaba Kulka, Agata Zubel, Jakub Jakowicz i Arte dei Suonatori, czyli muzyczna wieża Babel. Rusza druga edycja Festiwalu 3x3. 30 października koncert w Poznaniu.

 • Czarne chmury nad Dodą

  Kolejny koncert piosenkarki będzie odwołany?

 • Sylwestrowe wspominki lidera Big Cyc

  Krzysztof Skiba wspomina swoje sylwestrowe "wpadki". Lider zespołu Big Cyc opowiada o udawanym graniu na harmonijce ustnej przy 25 stopniowym mrozie oraz wpadnięciu do kanału dla operatorów na scenie podczas koncertu. "Obronił mnie mój tłuszczyk" - wyznał Skiba.

 • Ewa Farna: Marzy o ślubie

  ...…oraz trójce dzieci i domku w lesie. Jak na razie świętuje jubileusz pracy artystycznej i nie zwalnia tempa. Tylko SHOW zdradza też, jakie ma wady, czy akceptuje swój wygląd i jak łączy życie w dwóch krajach.

 • ​Znamy program tegorocznego Festiwalu Muzyki Filmowej!

  Koncert muzyki Alberto Iglesiasa - laureata najważniejszych nagród filmowych, kompozytora współpracującego od 18 lat z Pedro Almodóvarem - zainauguruje 26 września tegoroczną, 6. edycję FMF -Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • Warkocz musi furkotać

  ...​Liga mistrzyń. Dziewczyny wstępują do "Mazowsza" jak do zakonu. Tu trzeba poddać się regule, zmierzyć z legendą, podporządkować jej swoją prywatność. W zamian jest artystyczna przygoda, podróże, pełne sale, owacje publiczności. I duma, bo "Mazowsze" to nie tylko śpiew i tańce w kolorowych wiankach, to część naszej historii. A dla Moniki, Izy i Anny sposób na życie. Kolorowe jak ich stroje.

 • Sonbird: Nie chcemy iść na skróty

  ...- Po co być od razu na szczycie, kiedy najlepsza jest ta droga, która się podąża? Ta, na której spotykamy różnych muzyków, artystów, ale i fanów. Początkowym założeniem zespołu było to, że chcemy grać koncerty i to jak najwięcej - mówią muzycy zespołu Sonbird w trasie promującej ich debiutancką płytę "Głodny".

Wideo na temat: jak zagrac koncert
 • Maryla Rodowicz: Tak spędzałam lato z dziećmi

  Wakacje to czas imprez plenerowych, festynów i koncertów. Jak wygląda życie artystów w tym okresie i ile koncertów potrafią zagrać? Czy te ciągłe rozjazdy ich nie meczą? W studiu "Dzień Dobry Wakacje" o letnich wojażach muzyków opowiedzieli Paweł Stasiak, Sidney Polak i Krzysztof "Jankes” Jankowski" Jak ludzie bawią się na festynach i kto "rządzi" tego lata w Polsce? Źródło:Dzień Dobry TVN