• Informacje na temat:

  jak zaakceptować siebie

Artykuły na temat: jak zaakceptować siebie
 • Stan psychiki chorego na łuszczycę. Jak zaakceptować samego siebie?

  ...swojego wyglądu i nabrania pewności siebie. To z kolei może pomóc choremu otworzyć się na kontakty ze zdrowymi ludźmi, pozbyć się poczucia wyalienowania i w znaczący sposób poprawić jakość jego życia(...) psychologicznej ma niejako dwukierunkowy charakter. Okazuje się bowiem, że pacjent z objawami łuszczycy ma poczucie wyobcowania, unika kontaktu z ludźmi, a najprostsze czynności – jak pójście po...

 • Pokochać siebie

  ...kompleksów i zaakceptować fakt, że nie masz wpływu na to, jak zostałaś wychowana. Masz jednak wpływ na to, co teraz myślisz o sobie. Nie jesteś już małą dziewczynką, która załamie się, słysząc, że wygląda jak czupiradło. Zwłaszcza że już nikt ci tego nie mówi i tylko ty jesteś wobec siebie tak krytyczna. Co jednak zrobić, jeśli to nie ty się zadręczasz, ale twoją samoocenę podkopuje ktoś inny? Np...

 • Zaakceptowała swoje wady

  I wcale nie udaje, że jest kobietą idealną. Jak sama mówi, dopiero z wiekiem pokochała siebie. Tylko SHOW opowiada o swojej przemianie.

 • Zaakceptować siebie

  ...się na tym koncentrowałam. Wiele zrobiłam, by się od tego uwolnić" - dodała Geri, która twierdzi, że nigdy nie czuła się tak dobrze ze swoim ciałem i wyglądem jak teraz. "Najzdrowsza dieta to dieta akceptująca siebie" - tłumaczy Geri Halliwell.

 • Hamilton został zaakceptowany przez rodzinę Rihanny

  ...miłości. Niektórzy z przyjaciół przewidują, że miesięczny romans nie przetrwa, ponieważ para nie ma zbyt wiele wspólnego. Jak donosi źródło: - Oprócz tego, że oboje lubią sport i modę, nie są do siebie zbyt podobni. Mają wspólnych znajomych, ale niewiele wspólnego ze sobą.

 • Jak być kochaną

  Tryska energią, poczucie humoru ma ostre jak brzytwa i z niesłabnącym zaciekawieniem przygląda się ludziom oraz światu. Barbara Krafftówna, niezwykła kobieta i niezrównana aktorka.

 • Proste sposoby na codzienne wyrażanie siebie

  Tatuaże i kolczyki czy dopasowane garsonki? Wolontariat czy może wycieczki górskie? Gorąca czekolada wieczorem czy kostka gorzkiej do porannej kawy? Mów głośno o tym, co myślisz i wyrażaj siebie każdego dnia.

 • Dopasuj ubranie do siebie, nie siebie do ubrania!

  ...zaakceptować swoją sylwetkę, kiedy podoba nam się nasze odbicie w lustrze. - Uprawianie sportów wśród biuściastych jest jak najbardziej możliwe - podstawą jest dobry stanik sportowy. Sama jestem(...)Katarzyna Pruszkowska: Prowadzi pani sklep Urkye - sklep określony mianem "probiuściastego". Zacznijmy więc od tego, jakie sklepy, lub też fasony ubrań, są "antybiuściaste"? - Nie używałabym...

 • Jeśli masz prawidłową wagę i wymiary, ale wydaje ci się, że jesteś za gruba, prawdopodobnie mylisz się tak samo jak bohaterka tekstu.

 • Każda kobieta potrzebuje miejsca i czasu tylko dla siebie

  Dziecko ma swój pokój, mąż fotel, a... Ty? Zdaniem psychologa brak własnej przestrzeni to znak, że stale zaniedbujesz swoje potrzeby. Jak to zmienić?

Wideo na temat: jak zaakceptować siebie
 • Jak zaakceptować siebie

  Dorota Wellman. (Dzień Dobry TVN/x-news)

 • Jak zaakceptować siebie po wypadku?

  Katie Piper to brytyjska modelka i prezenterka telewizyjna. Świat usłyszał o niej, kiedy w 2008 roku - na zlecenie swojego byłego partnera - została oblana kwasem. Na skutek tego napadu poparzona została duże część jej ciała. Modelka opowiedziała w "Dzień Dobry TVN", jak zmieniło się jej życie na przestrzeni lat. Jaki jest cel fundacji, którą założyła? O życiu ze zdeformowaną twarzą opowiedziały

 • Viktoria Driuk: Pracuję nad tym, żeby rozstępy zniknęły w mojej głowie

  #LoveYourLines - to tag, jakim kobiety oznaczają zdjęcia, które zamieszczają na portalach społecznościowych, gdy pokazują swoje rozstępy. O tym, dlaczego te niedoskonałości tak trudno zaakceptować, rozmawiały w studiu "Dzień Dobry TVN" modelka Viktoria Driuk i psycholog Maria Rotkiel. Jak znaleźć równowagę pomiędzy dbaniem o siebie a przesadną pogonią za pięknym ciałem? (Źródło: DD TVN/x-news)

Dyskusje na temat: jak zaakceptować siebie
 • kobiety nie akceptują obecności ładniejszych kobiet od siebie?

  Zgadzacie się? Jak to jest z nami kobietami? Czy zazdrość przypadkiem nie przesłania nam oczu? Czy rzeczywiście trudno nam zaakceptować obecność w towarzystwie jakiejś ładnej kobiety, ewentualnej konkurencji? Często zwracacie na to uwagę?

 • Re: Jak zaakceptować siebie po wypadku?

  film sobie a komentarz pod filmem sobie

 • Re: Jak odzyskać kobiecość ??

  prostu porób typowo kobiece, miłe i relaksujące czynności :) , a reszta to już Twoja akceptacja samej siebie, bo bez tego i przy takich kompleksach, to nic Ci nie pomoże, musisz wpierw sama siebie zaakceptować i wyzbyć się tych durnych myśli.

 • Re: Jak zaakceptować siebie po wypadku?

  niestety, ale filmik nie odpowiada tematowi. Proszę sprawdzić, temat jest o życiu ze zdeformowaną twarzą a film jest o prezydencie elekcie USA i jego Iwance, oraz o innych prezydentach i ich dzieciach. :-( Hm...

 • Re: Operacje plastyczne w cale nie są takie złe!

  Wszystko jest dla ludzi, jeśli się umie z tego korzystać. Wiele osób ma problemy z akceptacją swojego ciała, więc jeśli taka operacja pomoze im zaakceptować siebie, to dlaczego nie. Tylko trzeba wybierać sprawdzone kliniki, jak na przykład Ars Estetica (http://www.arsestetica.pl/), żeby wszytsko przeprowadzone było z poszanowaniem sztuki lekarskiej.

 • Re: Jak zaakceptować siebie po wypadku?

  Wstawcie właściwy filmik, bo on nie ma nic wspólnego z tekstem, który jest pod nim

 • Re: Facet starszy o 19 lat - jak zyskać akceptację rodziny?

  / minus rówieśnikiem. Chodzi przede wszystkim o podobny sposób postrzegania świata i siebie samego, a więc pewną, adekwatną do wieku, dojrzałość we wszelkich jej aspektach. Ważnym tematem jest również podobne tempo starzenia się po prostu. Wyobrażasz sobie siebie i jego za 30 lat? Spójrz realnie i perspektywicznie na całą sytuację- nie poprzez różowe okulary, które są nieodłącznym atrybutem Twego

 • Re: Jak gwiazdy dbają o siebie?

  Sprawa leży w wieku. Dopóki się jest młodą, zdrową osobą nie potrzeba ćwiczyć czy mieć specjalną dietę. Nie należy się przejadać , ruszać się tzn. nie jeździć po wszystko samochodem a chodzić i to wystarczy. Dopiero z wiekiem , gdy metabolizm zwalnia pojawiają się problemy z wagą i wtedy trzeba coć zrobić albo zaakceptować , że z rozmiaru 36 -38 przechodzi się do rozmiaru 40-42 a nawet 44. Jeśli

 • Re: Grubą kobietą zainteresuje się tylko gruby mężczyzna?

  Moja waga jest chwiejna. Ciagle muszę nad nią pracować. Kilka lat temu wychodząc za mąż ważyłam 68 kg i czułam się gruba.Mąż twierdził że będzie mnie kochał nawet jak przytyję 20 kg. I tak się stało.I wtedy ja przestałam kochać siebie i nasz związek się rozpadł.Teraz zbijam wagę żeby znowu zaakceptować siebie. Już ważę 73 kg. A chcę dojść do 61 kg. Jestem sama . I tu rodzi się pytanie. W czym

 • Re: Tak mi trudno uwierzyć w siebie...

  Niestety wyjazd do innego miasta nie spowoduje że się przestanie myśleć. Zawsze może się trafić coś, co nam przypomni o przeszłości. Przeszłości nie da się zmienić, więc trzeba ją zaakceptować, a dopiero potem można zdecydować czy chce się żyć jak do tej pory, czy zacząć wszystko od początku.