• Informacje na temat:

  jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna

Artykuły na temat: jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna
 • Dawno tego nie robiłaś

  Czy dziś rozmowa rekrutacyjna wygląda tak jak dawniej? Krążą historie o niestandardowych pytaniach i specjalnych zadaniach wyznaczanych przez rekruterów. Ile w tym prawdy?

 • Prawdy i mity na temat dobrego CV

  Od tego, jak wygląda nasze CV i jakie informacje są w nim zawarte, zależy to czy potencjalny pracodawca zechce się z nami umówić na rozmowę kwalifikacyjną.

 • Jak potraktować ofertę?

  Szukanie pracy zazwyczaj wiąże się ze stresem. I to zarówno negatywnym (gdy pracy znaleźć nie można), jak i pozytywnym (gdy nagle "zwali nam się na głowę" kilka takich ofert).

 • ...zawsze wygląda różowo. Jak każda sprawa i ta jest jak medal o dwóch stronach. Szukającym po obu stronach barykady - powodzenia!(...) z 12-letnim stażem o liceum? Do tego błędnie, bo na Pradze nie jest?! O szkołę pomaturalną następnie, jakbym nie skończyła studiów i to nie jednych? W drugim zdaniu rozmowy usłyszałam, że dziewczę jest...

 • Smaki San Francisco

  O kulinarnej pasji, o tym jak została piekarzem i o San Francisco, w którym mieszka opowiada Monika Walecka, autorka bloga kulinarnego www.gotujebolubi.pl.

 • Ubranie to komunikat

  Odpowiednio skomponowany strój do pracy pomoże ci nie tylko świetnie się w nim czuć, ale też osiągnąć wyznaczone cele - mówi Monika Jurczyk OSA. Jak powinna wyglądać w pracy profesjonalistka? W co absolutnie i pod żadnym pozorem nie ubieramy się do pracy? OSA wyjaśnia zawiłości dress code`u.

 • Pierwszy jubileusz

  Rośnie na oczach całego świata. Dziś opowiemy, jak wyglądał rok życia następcy brytyjskiego tronu.

 • Postaw się!

  Jej występy na YouTubie obejrzały miliony ludzi. Rady prof. Amy Cuddy, jak pozbyć się niepewności i bronić własnych racji, są proste, ale wydają się skuteczne. W sytuacji, gdy chcesz postawić na swoim, unieś brodę do góry. Mów wolniej. Rozstaw szerzej stopy. Wtedy i ty, i to, co masz do powiedzenia, okaże się wiarygodne - przekonuje światowy autorytet w dziedzinie mowy ciała.

 • Czego pragną mężczyźni?

  ...inaczej, uważnie słuchają, nie narzucają zdania, nie podkreślają swojej pozycji. Dla mężczyzn bardzo ważne jest, "jak to wygląda na zewnątrz". Nieraz w domu nawet lubią być pod pantoflem, ale jeśli(...) chwycił za dłuto, okazałoby się, że jest... kobietą. Jak mówi socjolog, prof. Tomasz Szlendak, to płeć piękna chce dziś zmieniać mężczyzn, a lista cech, których u nich szukają, jest bardzo długa...

 • Będziesz moim dzieckiem

  Zrządzenie losu sprawiło, że Agnieszka adoptowała Olę. Krystyna sama zdecydowała, że zaopiekuje się maltretowanym chłopcem. Były spełnionymi matkami, miały odchowane dzieci, poukładane życie, ale zdecydowały, że jest w nim miejsce na jeszcze jedną miłość. Do dziecka odrzuconego, z bolesną przeszłością. Czy umiały je pokochać tak jak własne? I czy drugi raz zrobiłyby tak samo?

Dyskusje na temat: jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna
 • O czym my w ogóle tu mówimy?

  potencjał, to ja biorę a NASA dziękuje i nei intersuje mnei uścisk dłoni! Na te bajki pod tytułem, jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w teorii idealnej, to się jedynie studenci nabierają, prawda jest(...)co to za kolejne idiotyzmy?! otwieram czyjeść CV patrze na kwalifikacje, dzwonie i u mawiam się na rozmowę, już wtedy słyszę, czy to CV jest przysłane przypadkiem czy na poważnie, jak osobę chce, bo