• Informacje na temat:

  jak wycwiczyć nogi

Artykuły na temat: jak wycwiczyć nogi
 • Jak czytać język ciała

  Mrużenie oczu, ruchy rąk, postawa podczas rozmowy… One znaczą więcej niż myślisz. Zobacz, jak ważne jest to, co mówi nasze ciało.

 • ​Szczupłe nogi, płaski brzuch...

  Z badań wynika, że 97% Polek przyznaje się do niezadowolenia z jakiejś części swojego ciała. Najczęściej wymieniane zmory to "skórka pomarańczowa", rozstępy, a także utrata młodego wyglądu. Pomożemy(...) - programy odżywiania i ćwiczeń ze stosowaniem produktów do pielęgnacji skóry NIVEA, zapewnisz swojej skórze maksymalne korzyści, zarówno na zewnątrz jak i od wewnątrz - zapewnia Sarah. Ruch...

 • Jak tanio i przyjemnie pozbyć się kilogramów

  ...większą ilość warzyw i owoców. Słodkie napoje zastąpisz wodą, bo twoje ciało najzwyczajniej będzie się tego domagało. - Poprawisz jakość snu i odpoczynku. Po takiej dawce wysiłku i świeżego powietrza...

 • Środa czyli ból nie do ogarnięcia.

  ...otwarciu drugiego oka dotarło do mnie, że w pobliżu nie ma ŻADNEGO !!! psa. Jest natomiast mój mężczyzna ale on mnie akurat nie przyduszał :) Jak otrzeźwiałam porannie, próbowałam zerwać się na równe nogi(...) wróciłam odprężona ipozytywnie nastawiona na przyszłe spotkania. To był PONIEDZIAŁEK ..... Wtorek też był super, a jakże. Nie musiałam jechać do pracy, sprzątnęłam dom, ugotowałam obiad, pogoda...

 • Warkocz musi furkotać

  ...​Liga mistrzyń. Dziewczyny wstępują do "Mazowsza" jak do zakonu. Tu trzeba poddać się regule, zmierzyć z legendą, podporządkować jej swoją prywatność. W zamian jest artystyczna przygoda, podróże, pełne sale, owacje publiczności. I duma, bo "Mazowsze" to nie tylko śpiew i tańce w kolorowych wiankach, to część naszej historii. A dla Moniki, Izy i Anny sposób na życie. Kolorowe jak ich stroje.

 • Ćwicz! Te mięśnie zapewnią ci jeszcze lepszy seks

  Siła, elastyczność i wytrzymałość to cechy, które przydadzą ci się nie tylko na siłowni. Sprawniejsze ciało to lepszy seks. Fun Factory radzi, jak ćwiczyć poszczególne partie ciała, by w łóżku móc pozwolić sobie na jeszcze więcej.

 • Ciało mówi

  Strzeż się tych miejsc, słyszałaś jako dziecko. Ale czy to wystarczy? Co zrobić, jeśli ktoś cię zaatakuje na ulicy, w przejściu podziemnym? Wiesz, jak się obronić? Ja nie miałam pojęcia. Dlatego poszłam po pomoc do byłych komandosów, ekspertów od sztuki przeżycia w ekstremalnych warunkach.

 • Agnieszka Rylik: Tyson w spódnicy

  ...indziej - jak mówię o tym teraz, to mam ciarki. Czasami  miałam taki stres, że mogłabym się położyć i zasnąć, ale musiałam złapać koncentrację. To jest trudne, bo wywołują twoje nazwisko, jest muzyka(...) tobie. Opowiedz o tym, jak to się zaczęło. Zawsze mówisz tak enigmatycznie: zapisałam się, po niespełna roku już ogromny sukces... To były lata 90., nie mów, że nie słyszałaś, że to nie jest sport...

 • Chiny to kraj smakoszy

  Rynek restauracyjny w Azji Wschodniej jest niezwykle konkurencyjny. W Chinach restauracje rodzą się i upadają w tempie niewiarygodnym, zmieniając się jak w kalejdoskopie, a w centrach miast na niemal każdej ulicy są dziesiątki miejsc konkurujących ze sobą walorami kuchni.

 • Wzór na ideał

  Jak wygląda kobieta idealna? Na co zwracają uwagę mężczyźni? Wolą chude modelki czy pełne kobiece kształty? Za jakimi dziewczynami oglądają się na ulicy? Zapytałyśmy panów o to, co jest dla nich atrakcyjne u przedstawicielek płci pięknej.