• Informacje na temat:

  jak wybrać stanik

Artykuły na temat: jak wybrać stanik
 • Agnieszka Kaczorowska pozuje bez stanika

  Para poznała się podczas... rozmowy o pracę. Agnieszka, która prowadzi szkołę tańca, szukała instruktora hip-hopu. Jak się później okazało, znalazła nie tylko pracownika, ale także męża. Zakochani(...). Zrezygnowała bowiem ze stanika. Zazdrościcie Agnieszce widoków?

 • Jak wybrać odpowiedni biustonosz

  Atut kobiecości – piersi. Wiele z nas ma kompleks na punkcie swojego biustu. Najczęściej zupełnie niepotrzebny. Wystarczy wybrać odpowiedni biustonosz. Jak to zrobić?

 • Wybierz idealny stanik

  Dla zapewnienia perfekcyjnego wyglądu dekoltu ważny jest nie tylko wybór odpowiedniego kroju biustonosza, ale również skład i struktura materiałów, z których jest on wykonany. Od sztywności miseczek zależy, jak piersi będą prezentowały się w staniku oraz czy biustonosz spełni swoje funkcje.

 • W pancernych stanikach

  Choć może to brzmieć jak żart, sprawa jest poważna. Na pomysł bielizny wpadła jedna z policjantek, która zauważyła, że zwykłe staniki nie nadają się do noszenia w zestawie z kamizelką kuloodporną. Przy uderzeniu kuli plastikowe czy metalowe fiszbiny mogą bowiem wbić się w ciało i spowodować poważne obrażenia. Policjantkom zaproponowano więc nowy model. Przypomina stanik sportowy - nie ma...

 • Piersi do przodu

  Krój biustonosza powinien być dostosowany do kształtu i kondycji piersi oraz zapewniać komfort. Dowiedz się, jak właściwie wybrać rozmiar oraz model stanika.

 • Klinika Stanika w Białymstoku

  Stanika, to zespoły profesjonalnych brafitterek, zwanych w projekcie Stanikowe Panie Doktor. Głównym celem akcji jest wyleczenie jak największej ilości Polek z symptomów źle dobranego rozmiaru(...)Zapraszamy na kolejne warsztaty brafittingowe z cyklu Instytut Stylu – Klinika Stanika. Tym razem spotkamy się w Białymstoku. Zasady konkursu Aby wziąć udział w konkursie odpowiedz na pytanie...

 • Jak czuć się swobodnie w stroju kąpielowym? Pięć przydatnych trików

  Mało która z nas może się pochwalić figurą modelki, choć przez większość roku udaje nam się ukryć niedoskonałości, dzięki odpowiednio dobranym ubraniom. Problem zaczyna się, gdy trzeba ubrać kostium kąpielowy i wyjść na plażę. Nawet jeśli wydaje nam się, że przekonałyśmy same siebie, że opinia innych nic dla nich nie znaczy, wiele z nas spędza sporą część urlopu myśląc o tym, jak się schować...

 • Jak poprawić wygląd biustu?

  Po urodzeniu dziecka może się zmienić kształt i rozmiar piersi. Trzeba od razu pomyśleć o dobrym staniku, aby nie dopuścić do rozciągnięcia się tzw. więzadeł Coopera.

 • Jak dbać o bieliznę, by nie szarzała i nie żółkła

  Sposobów na zachowanie śnieżnej bieli staników i majtek jest kilka - wypróbuj nasze i wybierz ten, który będzie dla ciebie najwygodniejszy.

 • Weź centymetr i zmierz się pod biustem (ma być ciasno!). Od otrzymanego wyniku powinnaś odjąć ok. 3-5 cm, bo stanik się rozciąga, a poza tym musi być na tyle ciasny, żeby dobrze podtrzymywał piersi i nie przesuwał się.

Wideo na temat: jak wybrać stanik
 • Jaki stanik sportowy wybrać?

  Biustonosze sportowe dzielimy na dwa rodzaje: kompresyjne i działające na zasadzie enkapsulacji. Który jest najlepszy dla kobiety o dużym biuście, a który dla pań z małymi piersiami? Jak wyglądają tego typu staniki? Z jakich materiałów są zrobione? Wyjaśniła to w "Dzień Dobry TVN" Monika Kołodyńska, brafitterka. (DDTVN/X-news)

 • Jak wybrać najlepszy stanik sportowy?

  Staniki sportowe są pierwowzorem staników w ogóle.

 • Jak prawidłowo założyć stanik?

  Zobacz, jaki stanik wybrać, by pasował do sylwetki i nie był przyczyną wad postawy.

Dyskusje na temat: jak wybrać stanik