• Informacje na temat:

  jak wybrać makijażystke na ślub

Artykuły na temat: jak wybrać makijażystke na ślub
 • Gdzie zorganizować wesele? Sprawdzamy sale weselne i nie tylko

  Organizacja wesela to trudny proces, który wymaga przemyślenia, zaangażowania, a przede wszystkim czasu. Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej młodej pary i wszystko musi być zaplanowane z odpowiednim wyprzedzeniem. Jak więc rozpocząć organizację wesela?

 • ​Tradycyjne polskie wesele? Mamy lepszy pomysł!

  W zwyczajach ślubnych wciąż prym wiedzie ślub w kościele i tradycyjne polskie wesele do białego rana. Ale coraz więcej par młodych mówi: chcemy to zrobić inaczej, po swojemu. Uciekają od żenujących przyśpiewek weselnych, setki gości i obowiązku zapraszania rodziny, której prawie nie znają. Uciekają też od rodziców, którzy płacą, więc mają prawo wtrącić się w każdą decyzję. Dokąd?

 • Jak wyjść za mąż w dwa miesiące?

  Miłość od pierwszego wejrzenia – OK, ale żeby ekspresowy ślub? Przecież przygotowania trwają rok! A można inaczej. Trzy panny młode opowiadają, jak w przyspieszonym tempie zorganizowały ślub i wesele. Każde w innym stylu. Bez wpadek, gaf i stresu.

 • Wszystko pod kontrolą

  Przedweselne przygotowania to magiczny czas, jednak niesie on za sobą również wiele stresu i nieprzespanych nocy. Radzimy, jak rozwiązać problemy i zorganizować czas tak, aby dzień zaślubin był ukoronowaniem całego przedsięwzięcia, a nie najbardziej stresującym wydarzeniem w życiu.

 • Przedślubne nauki

  ...makijaż wygląda jak maska. To dobre na sesje zdjęciowe, ale nie na ślub. Lepiej użyć profesjonalnych kosmetyków i na koniec spryskać twarz jednym z wielu dostępnych w drogeriach utrwalaczy makijażu. Dzięki temu przetrwa on zarówno momenty wzruszenia, jak i obcałowanie panny młodej przez wszystkich gości - mówi Anna Orłowska. Zrobienie makijażu ślubnego to sztuka. Musi wyglądać naturalnie...

 • Teraz się zacznie!

  ...i wysysa. Wtedy nie wiedziała, jak bezwzględnie. Niedługo po ślubie wzywa ją szef. Wychodzi... już bez pracy. Nawet nie zdążyła się rozpłakać. W firmie nie ma dla niej miejsca. A Maria jest w trudnym wieku(...) charakteryzuje. – Entuzjazm”, słyszy. OK, tego się trzyma. Rezygnacja z życia krótko po pięćdziesiątce to tak, jakby wylała na podłogę pół butelki szampana. Aż ściany wibrują Ślub przystojnego blondyna...