• Informacje na temat:

  jak wybrać letni festiwal

Artykuły na temat: jak wybrać letni festiwal
 • Letni kalendarz corocznych imprez plenerowych

  Wielkimi krokami nadchodzi lato – pora, kiedy szkoda nam spędzać czas w domu i nie korzystać ze słonecznej pogody. Jednak nie wszyscy możemy wyjechać gdzieś dalej na dłużej, dlatego warto wiedzieć, czy w naszej okolicy nie odbywają się jakieś ciekawe imprezy, które uatrakcyjnią nam letnie weekendy.

 • Podobne miejsca, różne ceny – dokąd wybrać się na wakacje?

  ...miasta. Zarówno Berlin jak i Kopenhaga charakteryzują się niesamowitą atmosferą, którą turyści mogą odczuć nie tylko podczas letnich wakacji.  Zakwaterowanie w Berlinie kosztuje średnio 60 złotych(...)Europejskie stolice kultury - Wrocław i San Sebastian W tym roku zarówno Wrocław jak i San Sebastian współdzielą tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Dla osób zainteresowanych nie tylko wydarzeniami...

 • Jak smakuje Grecja?

  Zamykasz oczy, myślisz: Grecja. Oczami wyobraźni widzisz antyczne zabytki, białe domki w małych miasteczkach, kozy wypasające się na pagórkach, piaszczyste plaże nad ciepłym morzem... Wiesz, jak wygląda Grecja, ale czy wiesz, jak smakuje?

 • Leopold Tyrmand: Jak polski bon vivant został obrońcą Ameryki

  ...samochód. Organizował festiwale jazzowe. Napisał sztukę teatralną oraz scenariusz filmu "Naprawdę wczoraj", w którym zagrała Beata Tyszkiewicz i Andrzej Łapicki. Miał za sobą sukcesy towarzyskie. O mało nie(...) brał to pod uwagę. Decyzję podjął w podparyskim Maisons- Laffitte u Jerzego Giedroycia, siedzibie paryskiej Kultury, gdzie zatrzymał się jak wielu polskich emigrantów przed nim i po nim (Miłosz...

 • Rusza Big Book Festival

  Międzynarodowy festiwal potrwa trzy dni. Przyjadą pisarze z pięciu kontynentów. Będą: spektakl, słuchowiska, gry, spacery, leczenie literaturą i rekord świata w czytaniu.

 • Pięć pomysłów jak zepsuć sobie wakacje

  Nieuchronnie zbliża się lato. To ta pora roku, w której prawdopodobnie dostaniesz urlop. Nie masz pomysłu jak go wykorzystać? Podpowiemy ci... czego absolutnie nie powinnaś robić.

 • Polak wszystkich przeskoczy

  Ważne odkrycia naukowe. Sportowe rekordy. Główne nagrody na festiwalach teatralnych, filmowych, designu. Wspaniale, ale największą wygraną Polaków jest pozbycie się kompleksów. I poczucie dumy, które zaczyna nas zbiorowo ogarniać. Uwaga, tekst może zawierać śladowe ilości patosu!

 • Beata Tyszkiewicz: Moje pokolenie umiało się wszystkim cieszyć

  Bardzo starannie przygotowywałam swoje stroje na festiwale w Moskwie, Rzymie, San Sebastian. W swoim czasie miałam futra - z lamparta, norki i lisy. Wtedy nie miałyśmy jeszcze świadomości, jak dalece jest to niepoprawne. Co prawda do dziś mam jedno z tych futer. Ma już trzydzieści lat i mimo że lubiłam je nosić, wygląda jak nowe. To co mam z nimi zrobić?

 • Kolorowy garnitur latem

  Żywy niebieski, jasnożółty lub jasny różowy... Lato oznacza powrót koloru, możemy wtedy nosić garnitury w witaminowych kolorach. Modelki i gwiazdy pokazują, że to całkiem dobry wybór na letnią stylizację.

 • Czy żałuję? Ani trochę!

  ...67-letnia influencerka z Warszawy. Tak Maria Winiarska przedstawia się na Instagramie, gdzie obserwuje ją ponad 73 tys. osób. Aktorka, która po trzech dekadach przerwy wróciła na deski teatru, przyznaje, że czuje się tak, jakby właśnie przeżywała drugą młodość.