• Informacje na temat:

  jak wybrać letni festiwal

Artykuły na temat: jak wybrać letni festiwal
 • Letni kalendarz corocznych imprez plenerowych

  Wielkimi krokami nadchodzi lato – pora, kiedy szkoda nam spędzać czas w domu i nie korzystać ze słonecznej pogody. Jednak nie wszyscy możemy wyjechać gdzieś dalej na dłużej, dlatego warto wiedzieć, czy w naszej okolicy nie odbywają się jakieś ciekawe imprezy, które uatrakcyjnią nam letnie weekendy.

 • Podobne miejsca, różne ceny – dokąd wybrać się na wakacje?

  ...miasta. Zarówno Berlin jak i Kopenhaga charakteryzują się niesamowitą atmosferą, którą turyści mogą odczuć nie tylko podczas letnich wakacji.  Zakwaterowanie w Berlinie kosztuje średnio 60 złotych(...)Europejskie stolice kultury - Wrocław i San Sebastian W tym roku zarówno Wrocław jak i San Sebastian współdzielą tytuł Europejskiej Stolicy Kultury. Dla osób zainteresowanych nie tylko wydarzeniami...

 • Jak smakuje Grecja?

  Zamykasz oczy, myślisz: Grecja. Oczami wyobraźni widzisz antyczne zabytki, białe domki w małych miasteczkach, kozy wypasające się na pagórkach, piaszczyste plaże nad ciepłym morzem... Wiesz, jak wygląda Grecja, ale czy wiesz, jak smakuje?

 • Leopold Tyrmand: Jak polski bon vivant został obrońcą Ameryki

  ...samochód. Organizował festiwale jazzowe. Napisał sztukę teatralną oraz scenariusz filmu "Naprawdę wczoraj", w którym zagrała Beata Tyszkiewicz i Andrzej Łapicki. Miał za sobą sukcesy towarzyskie. O mało nie(...) brał to pod uwagę. Decyzję podjął w podparyskim Maisons- Laffitte u Jerzego Giedroycia, siedzibie paryskiej Kultury, gdzie zatrzymał się jak wielu polskich emigrantów przed nim i po nim (Miłosz...

 • Rusza Big Book Festival

  Międzynarodowy festiwal potrwa trzy dni. Przyjadą pisarze z pięciu kontynentów. Będą: spektakl, słuchowiska, gry, spacery, leczenie literaturą i rekord świata w czytaniu.

 • Pięć pomysłów jak zepsuć sobie wakacje

  Nieuchronnie zbliża się lato. To ta pora roku, w której prawdopodobnie dostaniesz urlop. Nie masz pomysłu jak go wykorzystać? Podpowiemy ci... czego absolutnie nie powinnaś robić.

 • Polak wszystkich przeskoczy

  Ważne odkrycia naukowe. Sportowe rekordy. Główne nagrody na festiwalach teatralnych, filmowych, designu. Wspaniale, ale największą wygraną Polaków jest pozbycie się kompleksów. I poczucie dumy, które zaczyna nas zbiorowo ogarniać. Uwaga, tekst może zawierać śladowe ilości patosu!

 • Beata Tyszkiewicz: Moje pokolenie umiało się wszystkim cieszyć

  Bardzo starannie przygotowywałam swoje stroje na festiwale w Moskwie, Rzymie, San Sebastian. W swoim czasie miałam futra - z lamparta, norki i lisy. Wtedy nie miałyśmy jeszcze świadomości, jak dalece jest to niepoprawne. Co prawda do dziś mam jedno z tych futer. Ma już trzydzieści lat i mimo że lubiłam je nosić, wygląda jak nowe. To co mam z nimi zrobić?

 • Kolorowy garnitur latem

  Żywy niebieski, jasnożółty lub jasny różowy... Lato oznacza powrót koloru, możemy wtedy nosić garnitury w witaminowych kolorach. Modelki i gwiazdy pokazują, że to całkiem dobry wybór na letnią stylizację.

 • Wyspiarskie oblicze Hiszpanii

  Hiszpania to wspaniały kraj oferujący ciekawą historię, bogactwo kulturowe, liczne festiwale i święta. To również kraj wspaniałych widoków, pięknych plaż i doskonałych miejsc do wypoczynku. Każdy(...) del Azahar zasługują na turystyczne zainteresowanie. Baleary i Wyspy Kanaryjskie to miejsca, które warto poznać i wybrać na najbliższą podróż - w zeszłym roku popularne Kanary odwiedziło aż 170 tys...