• Informacje na temat:

  jak wybrać buty dla dziecka

Artykuły na temat: jak wybrać buty dla dziecka
 • Buty dla dziecka

  Wygodne i zdrowe buty dla dziecka. Jak je wybrać?

 • Jak wybrać dobre buciki?

  Bardzo często rodzice pytają jakie buty są najlepsze dla dziecka? Odpowiedź na to pytanie jest bardzo trudna. Nie chodzi bowiem o firmę lub konkretny model obuwia, tylko o to, by dziecko miało dobrze dobrany i wygodny bucik, który nie będzie szkodził jego stópkom.

 • Najpiękniejsze książki dla dzieci pod choinkę – jak wybrać odpowiedni tytuł?

  Zastanawiasz się, jakie zabawki są najmodniejsze w tym sezonie? Jaki gadżet najbardziej ucieszy Twoje dziecko? Zamiast kolejnego zbędnego przedmiotu, podaruj mu książki – to czas, który spędzicie razem i historie, które zostaną z nim na zawsze. Jakie tytuły warto podarować dzieciom pod choinkę?

 • Modne i wygodne buty dziecięce: Na co zwrócić uwagę przy zakupie

  Im więcej troski i zaangażowania włożymy w wybór butów dla dziecka, tym większa szansa na udany i bezpieczny zakup. Znalezienie produktów spełniających szereg wymagań dotyczących jakości, funkcjonalności oraz designu to nie lada wyzwanie zarówno dla rodzica, jak i pociechy. Podpowiadamy, czym kierować się w wyborze odpowiedniego obuwia dla dzieci.

 • Jak wybrać wiosenne buciki

  .... Kiedy są potrzebna większe W pierwszych trzech latach życia stopa dziecka rośnie o ok. 0,5 cm na kwartał. To znaczy, że buty mogą się stać za małe już po 3-4 miesiącach noszenia. Dlatego co jakiś(...) w tym odpowiednie buty, ale nie tylko. Dla rozwoju stópek korzystne jest też... bieganie na bosaka. Póki co, gdy przyjdzie lato, zamiast inwestować w modne plażowe obuwie, pozwól malcowi chodzić po...

 • ​Jak wybrać się z dzieckiem góry

  Wakacje sprzyjają wycieczkom w mniejsze lub większe góry. Postaramy się podpowiedzieć, jak wybrać trasę i jakie rzeczy zabrać, aby wspólna wycieczka była przyjemnością.

 • Jakie zwierzątko kupić dziecku

  ...zdecydujecie się na zwierzę ● Zastanówcie się, czy wszyscy tego chcecie. Zwierzę jest żywą istotą, a nie kolejnym kaprysem czy „zabawką” dla dziecka. Weźcie pod uwagę tryb życia, jaki prowadzicie(...) na spacery, dużo śpi). Dla wielu rodziców są to ważne argumenty, by wybrać dziecku właśnie tego zwierzaka. ● Przed przyniesieniem kota do domu sprawdźcie, czy są takie miejsca, w które mógłby wejść...

 • Ubrania dla dzieci - jak wybrać te najmodniejsze i funkcjonalne?

  Każdy rodzic marzy, aby ubierać córeczkę jak małą księżniczkę, a synka – jak księcia. Tak, ubranka powinny być modne, urocze, ale również funkcjonalne i wykonane z materiałów najwyższej jakości. Czy istnieje takie połączenie? Czym kierować się, wybierając ubranka dla maluszków i nieco starszych dzieci?

 • Dziecko na plaży: Pięć niezbędnych akcesoriów

  Planujesz wakacje z dzieckiem? Warto już wcześniej pomyśleć o niezbędnych akcesoriach. Plażowa wyprawka kilkulatka nie może obyć się bez modnego i wygodnego kostiumu lub kąpielówek. Przyda się także nakrycie głowy dla dziecka – może to być stylowy kapelusik lub czapka z daszkiem. O czym pamiętać, aby plażowanie było bezpieczne i w dobrym stylu?

 • Buty powinny być przede wszystkim wygodne

  ...była antypoślizgowa - co pozwoli uniknąć urazów. Warto też zwracać uwagę na odpowiednią elastyczność podeszwy. Najtrudniejszą sztuką - jak przekonuje Fendorf - jest jednak dobór obuwia dla stóp(...), co pomoże im utrzymać równowagę przy stawianiu pierwszych kroków. Można też wybrać buty, które mają wyprofilowane wkładki w kształcie "korytka" - utrzymują one piętę stopy w odpowiednim położeniu...

Dyskusje na temat: jak wybrać buty dla dziecka
 • Re: Jak wybrać wiosenne buciki

  Konsultowałam się z profesorem starej daty specjalizacja ortopedia dziecięca i powiedział mi jedno: buty dla dziecka powinny być tanie i ładne. Jeśli dziecko prawidłowo się rozwija to nie ma możliwość popsucia aparatu chodu przez buty. Natura sobie radzi- dziecko nie zechce chodzić w "złych" butach