• Informacje na temat:

  jak ubrać się na narty

Artykuły na temat: jak ubrać się na narty
 • Wyprawa w góry i na narty. Jak ją zaplanować?

  Ostatnio media coraz częściej informują o tragicznych wypadkach turystów w Tatrach. Tylko w przerwie świąteczno-noworocznej zginęło aż 14 osób! Jak uniknąć niebezpieczeństwa na górskich szlakach?

 • Królowa odpina narty

  Koniec z tym. Mistrzyni jest gotowa do życiowej rewolucji. Od 16 lat na nartach, ciągle w podróży, bez życia prywatnego. Już nie chce, by sport przysłaniał wszystko inne. Kocha go dalej, ale poświęcenie dla miłości ma granice. Czy Justyna Kowalczyk odnajdzie się w świecie bez medali i aplauzu? Jak wykorzysta siłę, którą pokazała, zdobywając olimpijskie złoto?

 • Dobrze ubrana

  ...nosa. Z tego powodu do tkanek dociera mniej tlenu oraz limfocytów, więc zarazki wywołujące katar i grypę mogą się mnożyć bez przeszkód. 2. Jak nie dopuścić do przeziębienia? Zadanie ułatwią ubrania(...) zdjąć w autobusie rękawiczki i czapkę, ale wtedy lepiej stanąć z dala od drzwi - radzi dr Katarzyna Mikulska. 3. Jakie ubrania nie sprawdzą się w niskich temperaturach? Pewnie zauważyłaś, że...

 • Narty i zakupy, góry i miasto, sport i odpoczynek

  O tej porze roku w dolnych częściach Południowego Tyrolu można już wyraźnie poczuć wiosnę, jednak wyżej, w ośrodkach narciarskich, sezon nadal trwa, a narciarze do połowy kwietnia mogą się swobodnie cieszyć dobrymi warunkami.

 • Wyjazd dziecka na ferie zimowe – jak się przygotować?

  ..., jeśli nie umie ocenić stroju w stosunku do pogody, zacznijcie przy nim na to zwracać uwagę. Powiedzcie o codziennej zmianie bielizny i pokażcie, jak można przechowywać tę brudną, zanim wrzuci się ją do(...), jeśli ma długie włosy dajcie konieczny czas na naukę czesania! To – jak się okazuje – naprawdę nie jest proste! Starajcie się, jednym słowem, aby przed wyjazdem wasze dziecko było możliwie samodzielne...

 • Narty last minute

  Oprócz sprawdzonego sprzętu i modnego stroju do jazdy liczy się przede wszystkim kondycja. Narciarstwo jest jak wymagająca, rozkapryszona kobieta. Żeby ją zdobyć, trzeba się nieźle napracować.

 • ​Rodzinny wypoczynek, czyli jak dogodzić wszystkim

  Twoja druga połówka pragnie śmigać po czarnych trasach, ale ty na samą myśl o nartach oblewasz się zimnym potem? Marzysz o relaksie w spa, ale martwisz się, co w tym czasie poczną ze sobą dzieciaki? No i czy w czasach kiedy "strefy wolne od dzieci" stają się coraz bardziej trendy, można wybrać się całą rodziną do restauracji i mieć pewność, że nikt nie będzie krzywo patrzył na twoje pociechy?

 • Sukces nie smakuje, gdy jest się samemu

  Odeszła z serialu, który przyniósł jej sławę. Media przekonują, że dziś uważa to za błąd. Jak jest naprawdę? Co zyskała, a co straciła? Czy zarabia mniej? I co daje jej teraz najwięcej radości?

 • Kobieta jak milion dolarów

  Wysoka, szczupła kobieta przeszła roztaczając dźwięk obcasów i woń perfum. Zwiewne kasztanowe włosy, których miękkość wyczuwało się niemal namacalnie, popłynęły w dal. Po kilku krokach, odwróciła się.

 • Prawie jak ojciec

  Macochy z bajek są zwykle złe i zazdrosne. Ojczymów bajkopisarze jakoś oszczędzają. A przecież w życiu jest inaczej. Czasem naprawdę trudno zaakceptować nowego partnera mamy.

Dyskusje na temat: jak ubrać się na narty