• Informacje na temat:

  jak stworzyć oferte pracy

Artykuły na temat: jak stworzyć oferte pracy
 • Wróć do pracy - warto!

  Czasem chcesz, a czasem musisz zdecydować się na przerwę w pracy. Niezależnie od tego, jak by ona nie była długa, możesz chcieć wrócić do aktywności zawodowej. Masz wątpliwości jak się do tego zabrać? Zobacz, jak w podjęciu tego kroku mogą ci pomóc Fundusze Europejskie.

 • Plusy i minusy pracy w wolnym zawodzie

  Dziś freelancerem może zostać właściwie każdy, kto przez lata pracy na etacie zdobył niezbędne doświadczenie w określonej branży i ma żyłkę biznesmena. Zanim jednak ostatecznie zdecydujemy się porzucić stałą posadę i rzucić w wir pracy wolnego strzelca, warto poznać wszystkie zalety i wady tej specyficznej, ale coraz bardziej popularnej profesji.

 • Jak zmieniały się przyzwyczajenia treningowe Polaków

  Obecność klubów fitness w centrach handlowych czy biurowcach to w dzisiejszych czasach absolutny standard. Podobnie jak ich duża dostępność, modne wnętrza, nowoczesny sprzęt i oferta, która coraz częściej wykracza poza standardowe usługi fitness. Jednak nie zawsze tak było.

 • Jak sprzedawać w sieci?

  Rozwój technologii informatycznych spowodował gwałtowny rozkwit handlu w Internecie. Nowe sklepy powstają jak grzyby po deszczu. Równie popularne są rozbudowane platformy sprzedażowe i serwisy aukcyjne. Sukcesy największych platform są spektakularne i podbudzają wyobraźnię. Jednak zbudowanie dobrego i popularnego sklepu w sieci nie jest sprawą łatwą.

 • Ich książki są jak pigułki na uspokojenie

  ...możemy sobie sami stworzyć, tylko musimy na nie zapracować. K.M.: - I trzeba zawsze mówić prawdę, wtedy człowiek się nigdy nie pogubi. W tej prawdzie jest nasza siła. Różni się warsztat waszej pracy(...), jakim autor jest człowiekiem, a przynajmniej jakim się wydaje. Tutaj ewidentnie miałam nosa. Zazdrościcie sobie czasami jakiegoś pomysłu wykorzystanego w książce? K.M.: - Mimo, że obie piszemy...

 • Gustaw Lutkiewicz: Odszedł dobry człowiek

  ...mnie, jak to się dziś mówi, image", opowiadał Lutkiewicz. Ślub wzięli w 1950 roku. Wkrótce na świat przyszła ich córka, Katarzyna. Dużo pracy, pełnia miłości Małżeństwo Gustawa i Wiesławy(...)"Gustaw był takim ciepłym człowiekiem. Z gorącym sercem, wielkim talentem, bardzo przyjazny, jak wszyscy ludzie ze Wschodu. Wszyscy w zespole go bardzo lubili", powiedział Kazimierz Kaczor, który...

 • Jak przetrwać długą rozłąkę

  ..., rodzinie, wydarzenia w pracy - to tematy, które też warto poruszać. Gdyby ukochany był cały czas przy tobie, o tym przecież też byście rozmawiali. Warto więc stworzyć pozory normalności. Ale nie wolno(...)Twój ukochany od dawna szukał dobrze płatnej pracy, bez skutku. Teraz nareszcie udało mu się ją znaleźć! I wszystko byłoby wspaniale, gdyby nie to, że ta oferta czeka na niego... setki kilometrów od...

 • Tak jak w kinie

  ..., tam fotografie Helmuta Newtona, jakaś pamiątka po Ingrid Bergman, byłej właścicielce domu... Kasia zostawia szefa z gościem i wreszcie może mi opowiedzieć o swojej drodze do Hollywood. - Byłam na(...) jury Brett Ratner. Byłam jego tłumaczką, ale tak naprawdę zajmowałam się wszystkim. Pod koniec festiwalu na cle utknęły jakieś dokumenty Ratnera. Sprawa wydawała się beznadziejna, ale ja się zawzięłam...

 • Pokaż światu, ile jesteś warta!

  Martwisz się, że w pracy wiek zaczyna działać na twoją niekorzyść? Uwierz, że dużo zależy od sposobu, w jaki się prezentujesz. Jeśli wiesz, że jesteś świetna, przekonasz o tym innych.

 • ​Chcę znów być aktywna!

  Czy w poszukiwaniu pracy zdarzyło ci się zajrzeć na portal urzędu pracy albo do internetowych poradników dla osób bezrobotnych? Warto to zrobić. Znajdziesz tam informacje na temat szkoleń i innych działań. Mogą one pomóc ci w znalezieniu pracy. A ponieważ są dofinansowane z Funduszy Europejskich, z wielu z nich skorzystasz bezpłatnie. Od czego zacząć?