• Informacje na temat:

  jak sobie poradzić po zerwaniu

Artykuły na temat: jak sobie poradzić po zerwaniu
 • Jak się pozbierać po rozstaniu

  Przeżyłaś zerwanie lub rozwód? Nie jesteś osamotniona. Kobiety na całym świecie doświadczają związanego z tym cierpienia. Psycholog podpowie, jak dojść do siebie i ruszyć dalej.

 • Specjalna golarka do swetrów najszybciej poradzi sobie z kłaczkami i supełkami.

 • Nie martw się drobnymi uszkodzeniami i śladami zużycia, widocznymi na ukochanych ozdobach. Poradzisz sobie z nimi domowymi sposobami!

 • Jak być piękną i młodą

  ...myślisz o sobie, tak inni o tobie myślą. Nie spotkałaś czasem kobiety, która wcale nie jest ładna, ale myśli o sobie jak o kobiecie bardzo atrakcyjnej i nagle okazuje się, że wszyscy wokół też tak(...) w totolotka, zaraz myślę sobie przerażona: "Mój Boże, ale co ja bym zrobiła jakbym wygrała te sześć milionów? A, to chyba nie chcę wygrać". Bo wiesz, niespodziewana fortuna czasem rujnuje ludziom życie...

 • Zdrada to zerwanie umowy

  Zdrada może spotkać każdego. Czym jest? Kto zdradza częściej? Kto łatwiej wybacza? Jak ją dostrzec? Jak się od niej uchronić?

 • Agnieszka Dygant: Potrzebuję adrenaliny

  Nie jest stworzona do siedzenia w domu. Potrzebuje nowych wrażeń. Dlatego zdecydowała się wrócić do show-biznesu. Jak sobie poradzi?

 • Przerażają Cię szkolne wydatki? 3 sprawdzone sposoby jak nie przeciążyć domowego budżetu

  Twoje dziecko wraca po wakacjach do szkoły? Przygotuj się na wydatek między 800 a 1000 zł. Tyle według badań CBOS-u kosztuje szkolna wyprawka. Jeżeli Twoja pociecha dopiero zaczyna naukę, to kwota ta może być wielokrotnie większa. Doradzamy jak poradzić sobie z edukacyjnymi wydatkami.

 • Jak rozpoznać, czy na dziecko został rzucony urok

  ...przypuszczać, że rozpoczął się atak złego oka. W tym stadium można jeszcze łatwo poradzić sobie z negatywami atakującymi nasze dziecko. Potem sprawa jest już nieco trudniejsza bo powinna trafić w ręce(...), samookaleczenia, dążenie do robienia krzywdy sobie i innym, brak woli życia, brak własnego zdania,  poczucie, jakby cały świat zawalił nam się na głowę (jeżeli już nastolatek nam o tym poczuciu opowie...

 • Wygrał dwie wojny

  Jego żona zachorowała na raka piersi, a syn narkoman popadł w konflikt z prawem... Jak sobie z tym poradził Tom Hanks? Nie, to nie recenzja najnowszego filmu aktora!

 • Gdy zabraknie rodzica

  ...​Gdy matka lub ojciec znika z życia dziecka, przeżywa ono szok i życiową katastrofę. Jednak nawet ze stratą i żalem można sobie poradzić. Tym gwiazdom się to udało.

Dyskusje na temat: jak sobie poradzić po zerwaniu
 • Re: Dlaczego zawsze Ona pierwsza

  cały czas dbałam o ten związek i miałam tego dosyć więc jak wrociłam nie było tak kolorowo jak sobie wyobrażałam. od misiąca jestem sama bardzo to boli i nie umiem sobie z tym poradzić. on nie pisał(...)zgadzam się. dlaczego to my mamy zawsze ratować związki. faceci sa tacy pewni siebie a nie potrafia o nic zadbać. wiem po sobie. nie układało nam się ale musiałam wyjechać do pracy za granicę na

 • Re: Czego tak na prawdę chcesz?

  Ja Wam powiem tak, jak szczęśliwe nie byłoby małżeństwo zawsze nadejdzie taki moment załamania. Gdy powrócą wspomnienia, zaczniemy marzyć, fantazjować i wyobrażać sobie ,,co by było gdyby"... Ja do(...) pocieszam i odcinam od Niego. Wszyscy mówią, że nie chce żyć normalnie i dalej, a ja nieumiem nawet. Wszystko co robię to ewentualnie na złość mu, żeby dac mu nauczkę lub aby być niezależną i jakoś sobie