• Informacje na temat:

  jak się zrelaksować podczas seksu

Artykuły na temat: jak się zrelaksować podczas seksu
 • Alfabet dojrzałego seksu

  Seks to nie tylko wielka przyjemność. Dzięki niemu umacnia się nasza więź z partnerem, a mózg i ciało lepiej funkcjonują. O czym dobrze pamiętać, by cieszyć się nim jak najdłużej?

 • ​Dlaczego mężczyźni zasypiają po seksie?

  To był naprawdę udany seks. Teraz chętnie byś się poprzytulała, porozmawiała, może nawet powtórzyła ten sympatyczny incydent. Tymczasem zanim zdążysz cokolwiek powiedzieć, w sypialni rozlega się chrapanie... Nie denerwuj się, on nie robi tego specjalnie. Męskie zasypianie po seksie da się wyjaśnić naukowo!

 • ​Które pozycje seksualne są najlepsze dla zdrowia?

  Lista zalet seksu jest długa i pełna konkretów. Jest bardzo przyjemny. Wnosi do relacji bliskość i ekscytację. Pomaga się zrelaksować i pozbyć napięcia. Rzadko jednak myślimy o tym, że seks jest dobry dla zdrowia. Oto pozycje, które mają korzystny wpływ na sprawność naszego ciała.

 • Porozmawiajmy o seksie

  Czym jest seks? Wyrazem uczuć? Rozładowaniem napięcia? Przyjemnością? Wszystko zależy od Ciebie, twierdzi amerykański psycholog procesu Gary Reiss. I tak najważniejsze są słowa. Jeśli chcesz cieszyć się seksem, przede wszystkim naucz się o nim mówić.

 • Niech cię głowa nie boli

  Każdy wie, jak uciążliwy bywa ból głowy. Gdy nie wynika z poważnej choroby, możesz nad nim zapanować sama!

 • Źródła energii

  Organizm naprawia się całą dobę. Najintensywniej podczas snu. To dlatego, gdy wypoczniesz, czujesz, że możesz przenosić góry! Ale z czasem regeneracja zwalnia. Co wtedy robić? W weekend wyjedź pod namiot, codziennie spaceruj wśród drzew i kochaj się często. Sprawdź, jak jeszcze możesz ładować baterie, by energii wystarczyło na długo bez względu na to, ile masz lat.

 • Gry i zabawy erotyczne

  ...z czystym sumieniem jeść można prażoną kukurydzę, pestki dyni, słonecznika, sezam. Pachnąca kąpiel Nic tak nie odbiera ochoty na seks, jak stresy i zmęczenie. Dlatego warto się zrelaksować, najlepiej(...) przeciwnie, poprawi jego kondycję. Kup mu też jakiś zapach, który cię się podoba i działa podniecająco. Albo kup mu coś z bielizny, np. piżamę. Przez żołądek do serca To porzekadło sprawdza się w całej...

 • 6 intymnych problemów, które razem rozwiążecie

  Jesteś nieśmiała, potrzebujesz odmiany, dawno się nie kochałaś? Podpowiemy ci, co zrobić i jakie pozycje wybrać, żeby cieszyć się z seksu w każdej sytuacji!

 • Cudowna bliskość

  Jesteś nieśmiała, potrzebujesz odmiany, dawno się nie kochałaś? Podpowiemy ci, co zrobić i jakie pozycje wybrać, żeby cieszyć się z seksu w każdej sytuacji!

 • Do szczęścia przez sen

  ...​Budzisz się zmęczona, chociaż przespałaś całą noc? Przewracasz się z boku na bok, wybudzasz się co kilka godzin? Nie lekceważ tego. Przez "śmieciowy" sen rozpadają się związki i podupadają kariery. Choć zaburzenia snu to dziś plaga, możesz sobie z nimi poradzić w prosty sposób - przekonuje Nick Littlehales, najsłynniejszy na świecie specjalista od "naprawiania" snu.

Dyskusje na temat: jak się zrelaksować podczas seksu
 • Re: Liczne rodzeństwo: Wada czy zaleta?

  poronieniach aby szybciej do siebie dojść (pod względem hormonalnym) i móc zajść w ciąże ponowną.Więc nie taki diabeł straszny jak go opisują.Ja wiem co robię bo myślę.A mój ukochany nie musi się tym bardziej stresować i zrelaksować podczas seksu.

 • Re: 5 zdań, które powstrzymają kłótnię

  , muszę się zrelaksować, żeby nie budować konfliktu. Ad 2: "Jestem tak wkurzona, że zaraz powiem o jedno zdanie za dużo – muszę ochłonąć!" Zgoda; w tym celu idź do Biedronki i kup mi czteropak piwka, muszę pomyśleć jak zażegnać konflikt. Ad 3: "Czy my się kłócimy? Co jest ważniejsze: moje buty czy dobra atmosfera między nami?" Jeśli nie kupię ci butów to atmosfera się znacznie pogorszy a przy