• Informacje na temat:

  jak rozjaśnić włosy na twarzy

Artykuły na temat: jak rozjaśnić włosy na twarzy
 • Jak dobierać kolor włosów do typu urody?

  Natura wcale nie jest nieomylna, na szczęście jej błędy da się naprawić. Czujesz się jak szara myszka? Dowiedz się, jak dobrać kolor włosów pasujący do twojej urody.

 • Koloryzacja, dzięki której wyróżnisz się z tłumu

  Czasy, kiedy kobiety farbowały włosy tylko po to, aby zakryć siwe pasma albo zamaskować odrosty, dawno minęły. Dziś koloryzacja to także sposób na podkreślenie kobiecości i indywidualności. Kobiety wreszcie doceniły fakt, że włosy, tak samo jak makijaż, mogą być nieodzownym elementem wizerunku.

 • Pasma konturowane

  Jak zmienić kształt twarzy za pomocą koloru? O najnowszym trendzie na konturowanie włosów opowiada Leszek Czajka.

 • Blond obsesja

  Złociste i platynowe włosy są sexy! Tak, ale wymagają od nas najwięcej uwagi. Bo w domu trudno uzyskać świetlisty równomierny lub przeciwnie — mieniący się kilkoma barwami efekt. A farbowanie u fryzjera długo trwa. Co jeszcze powinnaś wiedzieć o blondzie, zanim rozjaśnisz włosy?

 • Farbowanie włosów w domu. Krok po kroku

  Nie jesteś zadowolona z barwy czupryny? Zawsze możesz ją zmienić. Kolorując włosy w domu, pamiętaj jednak o kilku ważnych zasadach.

 • Problemy ze skórą i włosami: Ekspresowe kuracje

  O tej porze roku często nasza skóra jest sucha, podrażniona, a włosy matowe. Oto silne zabiegi regenerujące, które w tydzień przywrócą im kondycję.

 • Jajko: Doskonały lek i supertani kosmetyk

  Waży około 55 gramów, składa się ze się ze skorupki, białka i żółtka, kosztuje grosze... Wygląda tak niepozornie, że trudno trudno uwierzyć, jak cenne ma właściwości pielęgnacyjne i zdrowotne. Jajko z powodzeniem zastąpi wiele preparatów!

 • Soda dla piękna

  ...szybszy. Włosy jak marzenie Umyj. Wszystkie kosmetyki do stylizacji obciążają strukturę włosa, a szampon nie zawsze sobie radzi z ich zmyciem. By zwiększyć siłę jego działania, dodaj trochę sody. Dzięki niej łuski włosa uniosą się i uwolnią resztki kosmetyków. Odśwież. Twoje włosy szybko się przetłuszczają, a ty nie masz czasu ich myć tak często, jak byś chciała? Wypróbuj trik z sodą. Posyp nią...

 • Gra kolorów: Ombre czy sombre?

  .... "W przeciwieństwie do ombre, w sombre robimy bardzo płynne, silnie roztarte przejście. Podobnie jak w makijażu - nie rysujemy przecież na twarzy dwóch różowych kółek, jak od cyrkla, tylko delikatnie(...) sombre jest wybawieniem dla kobiet, które zamiast radykalnie zmieniać fryzurę, chcą jedynie urozmaicić i odświeżyć naturalny kolor. "Kiedyś było tak, że jak ktoś miał ciemne włosy i chciał mieć jaśniejsze...

 • Regeneracja skóry po lecie

  Był czas na wypoczynek, a teraz pora zrobić coś dla swojej skóry. Od czego zacząć i jak zrobić to prawidłowo? Oto, z jakimi problemami musisz się zmierzyć krok po kroku: sucha i łuszcząca się skóra, utrata jędrności i elastyczności, przebarwienia i nierówny koloryt, niepokojące znamiona i przesuszone włosy. Do dzieła. Plan pielęgnacji Nawilżanie to podstawa Kurację rozpocznij od peelingu...