• Informacje na temat:

  jak robić zakupy

Artykuły na temat: jak robić zakupy
 • Jak robić przemyślane zakupy zdaniem Polek?

  Zwracać uwagę na relację jakości do ceny; zarówno w sklepie jak i aptece.

 • Zakupy z głową

  Czy można w internecie kupować sprytniej? Nowe narzędzia pozwalają łapać okazje i wydawać jeszcze mniej. Jak zwiększyć swoje „zakupowe” IQ? Podpowiadamy.

 • Jak robić zakupy, by nie kupić więcej niż planowaliśmy

  ...skłaniałaby do szybkich zakupów. Naszą jedyną myślą byłoby: błyskawicznie zrobić niezbędne sprawunki i wyjść, a nie spacerować między alejkami. Najbardziej racjonalne zakupy robimy na samym początku(...)Zapachy Jeśli wydaje nam się, że jesteśmy odporni na bodźce wzrokowe, nasze zmysły zaatakowane zostaną zapachami. Bo nic tak nie pobudza do jedzenia (a w domyśle zakupów jedzenia) jak zapach. Stąd...

 • Jeśli myślisz o kontrolowaniu domowego budżetu, to warto zacząć od codziennych wydatków. Zakupy spożywcze to, poza opłatami za media, nadal największa pozycja w domowych rachunkach. Jak więc zadbać o to, by nie stały się też największym obciążeniem finansowym?

 • ...zwrócić uwagę? – zapytała. – Zakupy dobrze jest zaplanować. Zawsze wybierajmy się na nie z listą. Dzięki niej unikniemy kupowania niepotrzebnych rzeczy „na promocjach”. – Jak zrobić tę listę? – Warto ją(...) sklepu). Warto to robić, jeśli mamy wątpliwości. Różnice na niekorzyść kupującego są niedopuszczalne. Jeśli z wywieszki wynika niższa cena niż w kasie, ma pani prawo żądać sprzedaży po niższej cenie...

 • ...warunkach, w jakich były ułożone w sklepie (dłużej zachowają świeżość). Patrz na przeliczniki za kilogram (większe opakowanie kosztuje mniej).

 • Zakupy przyszłości - jeszcze szybsze i coraz bardziej intuicyjne

  Niektórzy zakupy wolą robić przez internet - oszczędność czasu jest też wygodna. Żyjemy szybko i chcemy kupować szybko. "Trend na szybkie zakupy będzie się pogłębiał" - mówi PAP Life Bogdan Łukasik.

 • Planuj zakupy i nie rób ich na głodniaka, czyli jak nie marnować żywności

  ...- Dokładnie planujmy zakupy, nie róbmy ich na głodniaka i kupujmy tyle, ile nam potrzeba - radzi PAP Life Marco Ghia w kwestii niemarnowania żywności. Kucharz sugeruje też, aby odpowiednio przechowywać produkty spożywcze oraz żeby w kuchni uruchomić fantazję.

 • Zakupy rób z głową

  ..., dodać bakalii i robić ciasto. Ja sięgam po gotowe półprodukty. Cenię sobie koncentrat barszczu, zrobiony z samego soku z buraka, pasteryzowany. Czytajmy skład i ułatwiajmy sobie życie, dlaczego nie(...) przygotować wcześniej z dorodnych prawdziwków czy podgrzybków. Jak wybrać dobre grzyby? – Warto sięgnąć po polskie, zwłaszcza, jeśli wiemy, że był urodzaj. A w tym roku był. Jeśli nie ma, to borowiki, np...

 • Zakupy z głową. Oto, jak je robić!

  ...? – zapytała. – Zakupy dobrze jest zaplanować. Zawsze wybierajmy się na nie z listą. Dzięki niej unikniemy kupowania niepotrzebnych rzeczy „na promocjach”. – Jak zrobić tę listę? – Warto ją przygotować(...) to robić, jeśli mamy wątpliwości. Różnice na niekorzyść kupującego są niedopuszczalne. Jeśli z wywieszki wynika niższa cena niż w kasie, ma pani prawo żądać sprzedaży po niższej cenie. – Jak...

Wideo na temat: jak robić zakupy
 • Magda Gessler: Zakupy trzeba robić codziennie

  Jak często według Magdy Gessler powinno się robić zakupy? - Zakupy trzeba robić codziennie, bo inaczej wyrzuca się bardzo dużo jedzenia. Raz na miesiąc duże ilości rzeczy suchych, a codziennie lub co drugi dzień świeże - powiedziała Magda Gessler.

 • Zakaz handlu w niedzielę. Kiedy i gdzie będzie można robić zakupy?

  Od 1 marca 2018 roku zacznie obowiązywać ustawa ograniczająca handel w niedzielę. Jak to na nas wpłynie? Które punkty będą mogły prowadzić działalność, a które zostaną objęte zakazem? W "Dzień Dobry TVN" o tym kiedy i gdzie będzie można zrobić zakupy opowiedział ekonomista Paweł Cymcyk. (X-news/DDTVN)

 • Zakupy przez internet. Na co uważać?

  Jak bezpiecznie robić zakupy przez internet? Powiedziała o tym w "Dzień Dobry TVN" Agnieszka Majchrzak z Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Czy niska cena powinna wydać nam się podejrzana? Co należy sprawdzić podczas korzystania z usług firmy kurierskiej?

Dyskusje na temat: jak robić zakupy
 • Re: zakupy online

  Lubię robić zakupy na amstyl.pl, bo nawet jak nie mają obniżki, to są tańsi niż wiele innych sklepów. Ponieważ to polski, a nie chiński producent, to tez jakościowo warto.

 • Re: Jak Klaudia Halejcio robi zakupy?

  nie wiem jak ona lubi to robić, ale ja wiem jak ona mogłaby to robić ze mną!

 • Re: zakupy online

  zawsze wybieram sprawdzone marki, czytam na stronie jak wygląda wysyłka. Od jakiegoś czasu zamawiam ubrania w sklepie Quiosque i nie mam żadnych obaw co do wysyłki. Sprawdzony sklep i bardzo lubię tam robić zakupy www.quiosque.pl

 • Re: Magda Gessler: Zakupy trzeba robić codziennie

  Jak to kto ? ktoś na darmową wyżerkę jak się dopchasz bo dupolizaczy tam przy niej dużo

 • Re: zakupy online

  Też bardzo lubię robić zakupy online. Uważam, że opłaca się kupować w ten sposób ubrania, tym bardziej, że są sklepy, które wysyłają nowe, niemierzone rzeczy, jeszcze w folii. Jeśli obawiacie się zakupów internetowych, pamiętajcie, że jest coś takiego jak chargeback . To usługa, która chroni nas przed oszustami i nieuczciwymi sprzedawcami.

 • Re: Magda Gessler: Zakupy trzeba robić codziennie

  Zima i snieg jest bialy wiec jak ma wygladac Mata Jezusa sniezna

 • Re: zakupy online

  To w sumie dość rozległy temat. Zakupy online można robić wszędzie o ile wiesz co chcesz kupić i masz sprawdzonych sprzedawców. Allegro? Lepiej poszukać opinii u kogo najlepiej kupić, tzw. lumpy online - tutaj bywa rożnie, bo w zależności od tego co faktycznie jest sprzedawane. Generalnie jak kupuję, to staram się bardziej wychwytywać promocje, wyprzedaże... czyli standard - reserved

 • Re: Magda Gessler: Zakupy trzeba robić codziennie

  Jak dla mnie, odpychające babsko, co ona ma z ustami i zębami?

 • Re: Zakupy w Lidlu to wstyd!!!!!!

  To nie wina sklepu, a ludzi. Ja lubię tam robić zakupy ale nie rzucam się na przeceniony towar jak sęp. W ogóle nie śledzę promocji.

 • Re: Magda Gessler: Zakupy trzeba robić codziennie

  Jak nie będziesz wiedzieć , Dixi, ze jesz salatke z wczoraj , to zjesz. Pozdrawiam i zycze Ci samych świeżutkich dań....