• Informacje na temat:

  jak przelamac ciche dni w malzenstwie

Artykuły na temat: jak przelamac ciche dni w malzenstwie
 • Kochanie, musimy porozmawiać

  Było tak pięknie, a teraz... jedna kłótnia za drugą. Ciche dni. Albo płacz, zgrzytanie zębów i gorzkie słowa. Spór może być szansą dla związku. Tyle tylko że większość z nas nie potrafi przejść od kłótni do dialogu. Sprawdź, czy ty to umiesz. I co możesz osiągnąć, gdy spokojnie powiesz partnerowi: "Kochanie, musimy porozmawiać".

 • Magdalena Schejbal: Dobre rzeczy powstają z egoizmu

  ...- Jak jestem w pracy, to jestem w pracy, jak w domu, to w domu. Staram się nie przynosić pracy do domu, choć to nie zawsze jest możliwe - mówi aktorka Magdalena Schejbal. Zwłaszcza teraz, kiedy ponownie w górach toczy się mój życiowy plan B. Otwieram nowy rozdział w swoim życiu zawodowym, w nowej roli i nowej przestrzeni - dodaje jako współwłaścicielka Dworca, nowego miejsca na mapie Zakopanego.

 • Koniec namiętności to nie koniec związku

  Bardziej niż brak seksu naszym relacjom szkodzi przekonanie, że dobry związek to taki, w którym wciąż jest jak dawniej. Tęsknimy do wcześniejszych uniesień, zamiast akceptować, że zmieniają się emocje, pragnienia i my sami - uważa psychoseksuolog Izabela Jąderek.

 • Nic takiego

  Na zewnątrz dobrana para, ale za zamkniętymi drzwiami ich domu jest wojna. On ją poniża, traktuje jak wariatkę, grozi, szantażuje. Ona nie idzie na policję. A jednak chce się komuś zwierzyć, prosić o pomoc. Może osoby, które najlepiej go znają: jego matkę, siostrę? Sylwia i Edyta wierzyły w kobiecą solidarność, liczyły na zrozumienie. Trafiły na ścianę. Milczenia i obojętności.

 • Numerologia w 2010 roku!

  Twoje życie zapisane w liczbach - sprawdź, jakie numery wpływają na twój los, jaka jest twoja szczęśliwa liczba.

 • Matka Polka dresiara

  Na ręku dziecko, na szyi perły, na nogach sportowe buty, a w sercu muzyka - Paulina Przybysz - Pinnawela - opowiada Styl.pl o sobie i swoim życiu. - Ono jest trochę jak telenowela. Nie wiem czy za mną nadążycie.

 • Piotr Fronczewski: Całe życie mam doła

  ...dawnych schorzeń, którego nikt z tego schroniska nie chce wziąć. Bo każdy woli psa młodszego, ładniejszego, chętnego do zabawy. No to siedzę sobie w kojcu za płotkiem jakimś, za parkanikiem, i patrzę(...)"Nie za bardzo lubię siebie oglądać czy słuchać. Patrzę na siebie przede wszystkim z punktu widzenia zawodowca, który wykonał jakąś robotę i teraz ma szansę sprawdzić, jak wyszło. Jestem wobec siebie...

 • Chodzimy już tyle lat

  ...zrobię. Potem żałuję. Wtedy lubię pogadać o tym z mężem. On pomaga mi przeanalizować kłopotliwą sytuację i dochodzimy do jakiegoś rozsądnego wniosku. Nie mamy cichych dni, nie obrażamy się na siebie(...) to wzrusza, gdy widzę ich razem leżących tak, jak kiedyś my - plecami do siebie. No cóż, Ziutek jest sporo młodszy ode mnie. Wzięliśmy go ze schroniska Na Paluchu, kiedy był szczeniakiem. Wiktor o nim...