• Informacje na temat:

  jak przekonać dziecko do mycia zębów

Artykuły na temat: jak przekonać dziecko do mycia zębów
 • Gdy dziecko zgrzyta zębami

  Spokojny sen dziecka, jest nadzieją na spokojną noc także dla rodziców. Trudno jednak wyobrazić sobie taką sytuację, jeśli sen z powiek mamie i tacie spędza przeraźliwe zgrzytanie zębów ukochanego malucha.

 • ...mniejsze jej zużycie, bez pogarszania komfortu mycia. Inteligentne krany Jeśli trudno nam przekonać domowników do zakręcania wody np. podczas mycia zębów, pomyślmy o zainstalowaniu inteligentnych baterii(...) go codziennie. Wystarczy co 5 - 7 dni. Zakręć kran Zwykle sobie tego nie uświadamiamy, ale zakręcenie kranu podczas mycia zębów pozwala zaoszczędzić nawet 15 litrów wody. Warto więc płukać je wodą...

 • Mam ząbki jak perełki

  Sprawdzona recepta na zdrowe mleczaki? Zacznij o nie dbać, zanim się pojawią. A gdy urosną, ucz malca, jak je pielęgnować.

 • Nawyki, które rujnują nasze zęby

  Codzienna higiena jamy ustnej i dbałość o piękny i zdrowy uśmiech nie zawsze przynosi spodziewane efekty. Niestety, codziennie nawyki i zachowania mogą zagrażać kondycji zębów.

 • Proste tricki na lśniące włosy!

  ...! Zacznijmy od mycia! Niby prosta czynność. Przecież robimy to od dziecka! Ale czy prawidłowo? Pierwszą ważną rzeczą jest dobranie odpowiednich kosmetyków myjących do rodzaju włosa, a później(...) gdzie postawiono na jakość i sprawdzoną markę fryzjerską. Efekt jest nieporównywalny, co zauważają same klientki - mówi fryzjer-stylista Wojciech Jewuła, właściciel salonów Kuźnia Stylu. Przed myciem...

 • Fakty i mity o higienie jamy ustnej

  ...​Jak prawidłowo dbać o zęby? Co szkodzi naszemu uśmiechowi? Które produkty sprawią, że zyskamy iście filmowy, śnieżnobiały uśmiech? Istnieje wiele bezrefleksyjnie powtarzanych "prawd" i "trików", które mają pomóc nam w higienie jamy ustnej. Niestety, niektóre można wsadzić między bajki. Dowiedzcie się, które z nich to mity, a które faktycznie mają w sobie ziarnko prawdy.

 • Złe zachowanie - jest na nie sposób!

  Podpowiemy ci, jak przerwać błędne koło wychowawczych pomyłek i umiejętnie wpłynąć na zmianę postępowania swojego malucha.

 • Ekologiczny styl życia - daj się wciągnąć!

  Moda na ekologię dawno zawojowała świat, a teraz dotarła także do nas. Przestała być przywilejem zamożnych snobów czy szalonym wymysłem nawiedzonych obrońców przyrody, przykuwających się łańcuchami do drzew. Bo przynosi konkretne korzyści każdemu z nas. Przekonaj się, jakie.

 • Ustawione

  .... A do tego w Markach pod Warszawą. Wystarczyłyby dwa pokoje, ale bliżej uniwersytetu. Jednak lokalizacji rodzice nie konsultowali, podobnie jak wystroju - mówi. - "Urządziłaś sama?! - Iwona krzyczy do(...) z rodzicami. Mam nawet pomysł, jak się uniezależnić: rozkręcę interes. Będziemy razem Tata zmarł na zawał, gdy miałam 14 lat - wspomina Basia. - Byłam z nim bardziej związana niż z matką. To jemu...

 • Rola ojca jest najważniejsza w moim życiu

  Trzy lata temu stał się na wiele miesięcy bohaterem brukowej prasy i portali. Był idealnym obiektem do plotek: zostawił rodzinę, miał romans, urodziło mu się nowe dziecko. Jak dzisiaj ocenia swoje życiowe wybory? Czy niczego nie żałuje?