• Informacje na temat:

  jak przechowywać kremy

Artykuły na temat: jak przechowywać kremy
 • Gdzie przechowywać kosmetyki?

  Prawie wszystkie kosmetyki źle znoszą dużą wilgotność i temperatury powyżej 25 st. C. Czy ten opis pasuje do jakiegoś pomieszczenia w domu? Tak, łazienki. A gdzie większość kobiet trzyma kosmetyki, aby mieć je zawsze pod ręką?

 • Jak długo można przechowywać krem?

  Wciąż poszukuję najlepszego dla mojej cery kremu przeciwzmarszczkowego. Zgromadziłam ich pokaźną ilość i używam zamiennie kilku na raz. Chyba nie zużyję wszystkich zbyt szybko... Czy jest jakiś termin przydatności kremu po otwarciu słoiczka?

 • Kremy recepturowe – więcej niż dermokosmetyki

  Zwykłe kremy nie są w stanie łagodzić wielu zmian skórnych, a z takimi problemami boryka się coraz więcej osób. Alergie, detergenty, czynniki zewnętrzne, nieodpowiednia pielęgnacja, dieta czy stres(...) rozprowadzają i wchłaniają, stosuje się je raczej miejscowo - mówi Hubert Tomczak z firmy Ziołolek. - Alternatywą są gotowe kremy recepturowe dostępne w aptekach. Mają takie same składy, wzorowane na...

 • Kremy nawilżające NIVEA VISAGE

  Nowe kremy nawilżające NIVEA VISAGE mają innowacyjną formułę pielęgnacyjną z naturalną hydraminą.

 • Jak długo żyją kosmetyki?

  Półki w łazience uginają się od nagromadzonych zapasów? Przygotuj pudło, czas na porządki! Przeterminowane kremy mogą szkodzić.

 • Skóra latem - jak o nią dbać

  ...kremy. Najpierw weźmy letni prysznic, aby schłodzić rozgrzane ciało. Gdy zdarzy nam się przedawkować słońce, na mocno zaczerwienione miejsca nałóżmy maskę z zimnego jogurtu, kefiru albo zsiadłego mleka(...) zimne. Bez kurzych łapek Gdy słońce mocno świeci, mrużymy oczy. A to sprawia, że przybywa nam zmarszczek. Latem nośmy więc ciemne okulary. Stosujmy też kremy z filtrem nie tylko wtedy, gdy idziemy...

 • 10 pomysłów, jak zaoszczędzić pieniądze na kosmetykach

  Kremy, szampony, pudry, cienie itp. to znacząca pozycja w domowym budżecie. Jeśli jednak będziemy je kupować i stosować z większą rozwagą, zaoszczędzimy ok. 150 zł.

 • Jak zachować świeżość kosmetyków na dłużej?

  Przed każdym zakupem kosmetyków dokładnie sprawdzamy ich skład, konsystencję, zapach dopasowując do naszej skóry. Czy później pamiętamy jednak o tym, by odpowiednio je przechowywać tak, aby jak najdłużej zachowywały swoje właściwości pielęgnacyjne?

 • Jak zachować świeżość kosmetyków na dłużej?

  Przed każdym zakupem kosmetyków dokładnie sprawdzamy ich skład, konsystencję, zapach dopasowując do naszej skóry. Czy później pamiętamy jednak o tym, by odpowiednio je przechowywać tak, aby jak najdłużej zachowywały swoje właściwości pielęgnacyjne?

 • Piękna twarz w nowym roku

  Walka z trądzikiem jest długa i mozolna. Płyny oczyszczające do twarzy, różnego rodzaju maści, kremy, maseczki, kuracje dermatologiczne - to codzienność osób zmagających się z wypryskami. Jest jednak coś jeszcze, na co warto zwrócić uwagę. Odpowiednia dieta. Bitwa z uciążliwymi i mało estetycznymi krostkami powinna rozpocząć się już na talerzu.